Bugün ne giydin? Çek görelim..

buda benden olsun
3451.jpg
[/url][/IMG]
3484.jpg
[/url][/IMG]

gnydn64 ve aybur34
Canlarım ikinizede çok teşekkür ederim canlarım...kaydirigubbakcemile2

ayburum genellememi yaptin ?? yoksa sizli bizli olupta araya mesafemi koydun kizz dayanamam yapma böleee :KK66:boshayallersmile
gnyd64 tesekkürler cnm

ayakkabı olayınımı diyosun canım ben o olayı en çok düşte merak ediyodum genellikle odasında foto çekildiği için
mesela bgn bende ayakkabılı çekildim koridorda sonrasında hemen siliverdim
ben seninle hiç araya mesafe koyarmıyım hastayım senin kombinlere bide oğluşuna:1hug:

ayburum yanlis anladik sanirim ayakkabi olayina degil fiziklerinizi nasil koruyorsunuz felan demisin galiba... ama birazcik karisik anlattim ben sana :)) sen en iyisi unut yazdiklarimi canimmm
cok spor ve tatli gözüküyorsun her zaman söylüyorum kapalilarda spor cok hosuma gidiyor, genclere cok yakisiyor bu tarz...

ayburum yanlis anladik sanirim ayakkabi olayina degil fiziklerinizi nasil koruyorsunuz felan demisin galiba... ama birazcik karisik anlattim ben sana :)) sen en iyisi unut yazdiklarimi canimmm
cok spor ve tatli gözüküyorsun her zaman söylüyorum kapalilarda spor cok hosuma gidiyor, genclere cok yakisiyor bu tarz...

hihihiiiikaydirigubbakcemile3 şimdi anladım canım enim jeton biraz köşeli:uhm: valla sen ve senin gibi bi çok arkadaşımın fiziğine hayranım yeni anne olmalarına rağmen orda genelleme yaparak size yazdım a.s vereliniortakbende genelde spor giyinenlerdenim en çok onda kendimi rahat hissediyorum beğenmene sevindim:asigim:

aybur34 sebbnem ilarzu teşekkür ederim kızlarra.s.

jade fizik 10 numeroo maşallah

ezgii seni çok beğeniyorum canım her zaman

selayhus çok tatlısınız anne oğul

CYLNTSDMR çok uyumlusun bence bolero giyy
canım birde tam uyuyor ama ayakkabıyı ve çantayı düz beyaz seç bence
çok kalabalık görünüyor sankii

b&m çok beğendim

derin sade ve hoş görünüyorsun canım

düşş çok hoş ve alımlısınn :nazar::asigim:
sadece pantolon dar paça olsa hoşluğuna hoşluk katardı sankii

teşekkür ederim canm sağol :lepi:

xzg,jade, b&m, okypete, ohcanimadegsin,aslihasan, hanturks,gnyd64,melikeecesu,ilarzu
tek tek alinti yapamadim arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim tatli yorumlariniz icin..

bm canim sende cok zarifsin...
xzgim bebegim bu ceketini cok sevdigimi söylemistim artik seni burda SIK SIK görmek cok hos...
ceylan cnm elbisen bolere ile cok güzel olmus
derinn sende sadelikten yanasin sanirim cok zarif gözüküyor kiyafetin..
baska unuttugum varsa bakayim da yazayim yine :))
aslihasan seninde dügün kiyafetin cok tarz durmus cnm
ochcanimadegsin sende ekle cnm ..bekleme niye bekliyorsun
sağol cnm :eek:

B&M cim çok güzelsin yine eşarbın kemerin ve ayakkabın tam bir uyum içinde elbisede çok yakışmış :nazar:

CYLNTSDMR canım seninde kıyafetin bütünüyle uyum içinde bu yazın favori renkleri

ayrıca çantanda çok güzel tam yazlık

ayy çok sağolun teşekkür ederim çok mtlu oldum bir an yaw kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

merhaba arkadaşlar bu elbiseyle ilgili fikirlerinizi merak ettiğim için buraya koydum. aslında pembe dolaba da koydum ama bi cevap gelmedi. çok mu kötü yaww..bu elbiseyi pazardan 20 liraya aldım. aslında 99 etiket fiyatıymış. markası koton. sizce nasıl.. dışarda giyilirmi. yoksa sadece tatilde bikini üzerinefalan mı giyeyim acaba. çok mu abartılı renkleri. ya birden bi gaz geldi alırken. hep aynı giyinmekten sıkıldım ya ...bu arada iç etiketinde %100 ipek yzıyo. sizce satıcı beni kandırdımı
dsc03532j.jpg
ipek mi bilmem ama ben elbiseni çok beğendim zemuszemus
rengi modeli havası çok güzel sana da çok yakışmış Şeniz

Ayakkabı ile gezdiğimi sanmayın yıkandıkça ayakkabılarım evde de giyiyorum bazen:)
atletin çok güzelmiş düş
ne giysen yakışıyo sana daolumunekankayizsmile
gelin makyajı yarışmasında seni tanıyamadım çok daha farklı geliyordun bana
güzel kızsınzemuszemus

buda benden olsun
3484.jpg
[/url][/IMG]
yeni aldığın eşarbını mı taktın gülüm:asigim:
çok yakışmış bebeğime güle güle kullan Şeniz
çantan yine çok güzelmiş, trençkotunu çokbeğeniyorum canımm :jeyyar:

canim cok tsk ederim sende cok hos giymisin kombinin cok güzel fiziginde:nazar:

lilyum maşşallah sana bide oğluşun varmış :nazar:yeleğini çok beğendim:lepi:

lilyum fıstık gibisin maşallah

hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. çok tatlısınız ya. çok pozitifsiniz. öpüyorum topikteki herkesi opuyorumnanaktanopuyorumnanaktana.s.

düş çok güzel bir bayansın. ve ne giysen yakışıyor. bugün giydiklerinde çok uyumlu ve çok hoşaklinialirimsmile

aybur34 kıyafetin çok yakışmış. LV eşarp ayrı bir hava katmış sölemeden geçemedim bayanssulusmileopuyorumnanaktan

denizve mehtap elbise resimlerden çok güzel görünüyo yakışmışta. dışarda rahatlıkla giyilebilir bence.:içelim:

jade fıstık gibisin :nazar:
selayhus çok sadesin oğlun da çok şık görünüyor ya bi kerede sırıtmadan duramaz mı yaramaz yaakaydirigubbakcemile3
c ile niki başlayan arkadaşım elbisen boleroyla çok şık durmuş
xzgim pambığım bnm sporluk sana çok yakışıyor
düş bol paça çok yakışmış canım
aslım düğüne gittiğin karede çok şıksın çok beğendim
BM eski bir günden sanırım foton çok zaqrif ve uyumlusun :nazar:
ayh bu kadan galiba sempatiksalakcinni

teşekkürler cnm hihoyyyt
bu topicte defalarca belirtilesine rağmen alıntı olayından vazgeçemedik ben buna mümkün olduğunda dikkat edenlerdenim hep aynı kişilrin fotolarını görmekten yeni aramıza katılanları es geçebiliyoruz çok geçmişe gidemeden
son olarak gördüklerim
miha kombinini çok beğendim
neriman34 kırmızı beyaz uyumun çok güzel olmuş babetlerine bayıldım

[B]maix sende çok tarz olmuşsun balyajını pek farkedemedim[/B]
barbi
rose
twety
selayhus
derin
xzgi
jade
frosthy
cylntsdmr
si<lerde harikasınız

teşekkürler :):)kaydirigubbakcemile2

bugün ben ve kızım ,okula giderken ....
ayrıntıları ile eklemek durumunda kaldım ,flaştan bişi görünmüyordu ,kapatınca da kapkara çıkıyordu sempatiksalakcinni
4049.jpg
4054.jpg

pandoracagim kizinda sende süpersiniz, ne kadar incesin sen yaa, basindaki ve ayakkabilarinda uyum icinde sade ama güzel

Ayakkabı ile gezdiğimi sanmayın yıkandıkça ayakkabılarım evde de giyiyorum bazen:)

Harikasın yine düşcüm.
Çok sade çok kibar çok çok çok güzel... alkisalkisalkis
Yine tebrik koydum sana kaydirigubbakcemile3
Kim beğenmiyormuşş seni hıhhh :umursamaz: onlar fesatlığındandır...
Birde badini nerden aldın canım bende bulurmuyum acep bağada olurmukii benneyaptımki

ayrıntıları ile eklemek durumunda kaldım ,flaştan bişi görünmüyordu ,kapatınca da kapkara çıkıyordu sempatiksalakcinni
4049.jpg
4054.jpg

Allahım ana-kızmı dersin abla-kardeşmi :nazar:
Canım sende kilomu verdin benim gibi iyice zayıflamış gördüm seni...
Kızında çok tatlıı yerim o güleç yüzlü prensesi... Şeniz
Ayakkabı ve bant detayın çok hoşş

pandora detaylardaki uyum felan çok şık olmuşsun makyaş kralıçamopuyorumnanaktan
kızın da çok tatlı maşallahopuyorumnanaktan
onun ayakkabı çanta uyumunu yesinlerzemuszemus

ışte bennnn bayanssulusmile yeleğimin sırt detayı daha güzel ama onu çekmek aklıma gelmemiş kaydirigubbakcemile2

30sk37b.jpg
2sblbpf.jpg

Son düzenleme:
selayhus -jade nikoncan ,çok tşk ederim kızlar olumunekankayizsmile
bantla dışarı çıkarken zorlandım ,ilk kez kullandım,tuhaf hissetim kendimi ....kaydirigubbakcemile
ama alıştım sonra...

jade canım aynı kilodayım uzak çekim ya belki ondan daha zayıf duruşum ...
bu arada geçmişe bakamdım acelem var ,,,dönücem...yerimseniben

şimdiden tşk ler herkese...

Ahanda benim tarzım ...converse üste atlet tarzı ürünler... Canım o üstündeki de koton dan sanırm düngördüm sanki kotonda onu. Ayrıca o güselim yüzüne ne gizledin cimcime

X