Bugün ne giydin? Çek görelim..

çok teşekkür ederim hanturkscum begenmene cok sevındım,senin giyim zevkini çok beğenıyorum zemuszemus

aa çok mutlu oldum valla opuyorumnanaktan bu arada montun harika bunu giymiştin sanki daha önce dimi ama rengi farklı geldi o değil mi yoksa

düş çok hoş olmuşsun, pantolonunu çok beğendim bu modelin krem rengi bende de var ama artık içine giremiyorum :1no2:

aslı canım yeleğin çok güzel, pantolonun da çok güzel ama ikisi birlikte olmamış gibi geldi bana ya da yelek düğün için olmamış galiba tabi bu benim fikrim

canım yeleği öylesine aldım üstüme başka siyah bir üst bulamadım o an.. sağol eleştirin için tşkler cnm opuyorumnanaktan

aybur34 sebbnem ilarzu teşekkür ederim kızlarra.s.

jade fizik 10 numeroo maşallah

ezgii seni çok beğeniyorum canım her zaman

selayhus çok tatlısınız anne oğul

CYLNTSDMR çok uyumlusun bence bolero giyy
canım birde tam uyuyor ama ayakkabıyı ve çantayı düz beyaz seç bence
çok kalabalık görünüyor sankii

b&m çok beğendim

derin sade ve hoş görünüyorsun canım

düşş çok hoş ve alımlısınn :asigim:
sadece pantolon dar paça olsa hoşluğuna hoşluk katardı sankii

xzg,jade, b&m, okypete, ohcanimadegsin,aslihasan, hanturks,gnyd64,melikeecesu,ilarzu
tek tek alinti yapamadim arkadaslar hepinize cok tesekkür ederim tatli yorumlariniz icin..

bm canim sende cok zarifsin...
xzgim bebegim bu ceketini cok sevdigimi söylemistim artik seni burda SIK SIK görmek cok hos...
ceylan cnm elbisen bolere ile cok güzel olmus
derinn sende sadelikten yanasin sanirim cok zarif gözüküyor kiyafetin..
baska unuttugum varsa bakayim da yazayim yine :))
aslihasan seninde dügün kiyafetin cok tarz durmus cnm
ochcanimadegsin sende ekle cnm ..bekleme niye bekliyorsun

Son düzenleme:
bugün böyleydim solaryuma gittim tekrar nasıl olmuşum rengim biraz kırılmış mı bilmiyorumkismile resimlerde biraz abuk çıkmışım kaydirigubbakcemile3

l
lütfen alıntı yapmayalım !!! mersi :)

Son düzenleme:
B&M cim çok güzelsin yine eşarbın kemerin ve ayakkabın tam bir uyum içinde elbisede çok yakışmış

CYLNTSDMR canım seninde kıyafetin bütünüyle uyum içinde bu yazın favori renkleri

ayrıca çantanda çok güzel tam yazlık

twetty yavruuuum diyorum :) bugun tam bir yavru olmusun :))))
rengin mengin her yanin kirilmis yakismus bu renk sana birazdaha karar tam bomba olacaksin, yaa bugun üzerindeki kiyafetler cok hosuma gitti cok hos durmus, bide oturmusun yaa üst bacaklarin kalin kalin cikmis :)) sapik gibiyim bugun sempatiksalakcinni

jade fıstık gibisin
selayhus çok sadesin oğlun da çok şık görünüyor ya bi kerede sırıtmadan duramaz mı yaramaz yaakaydirigubbakcemile3
c ile niki başlayan arkadaşım elbisen boleroyla çok şık durmuş
xzgim pambığım bnm sporluk sana çok yakışıyor
düş bol paça çok yakışmış canım
aslım düğüne gittiğin karede çok şıksın çok beğendim
BM eski bir günden sanırım foton çok zaqrif ve uyumlusun
ayh bu kadan galiba sempatiksalakcinni

bronzluk ayrı bi hava katıyor canım insana ondan belkim daha hoş gelmişimdir teşekkür ederim Şeniz üst bacağım çokta ince sayılmaz zaten sempatiksalakcinni bu üçüncü seansım bi kere daha gidersem artık tam olcek galiba :kedi: sorada kalıcılığını sağlamak için 2 haftada bi yeter şu peynirimsi halim gitti ya yeter kaydirigubbakcemile3

a.s.
seloşummmmmmmmm ogluşun varken resimde sana hiç yorum yapamıyorumkikaydirigubbakcemile3süveterini kotunu yerim onun ben o dişlerinide şeker niyetine yerim maffoldum pc başında getirde seveyim şunu yaf:dance:mşlh binlerce kes cnmmm bnm sanada ogluşunada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…