Bugün ne giydin? Çek görelim..

5254.jpg

süper gözüküyorsun tatlışımmm ayakkabılar değişik olsaymış daha gzl olurmuş ama söyliyeyim :KK70:

Barbicim ne giysen cok güzel duruyor. Resimlerden anlasildigi kadariyla kiyafeti tasimayi biliyorsun.
Bu kiyafetlerini tam göremedim ama anlattigin kadariyla yine piril piril olmusundur. O yanyana koydugun resimler eski topictekiler katalog cekimleri gibiydi cok profesyonel.

TUTI sen niye koymuyonkieeee :KK70:

cennet kokulumcanım ne giysen yakışıyor üstündeki bluza bayıldım saçınla bluzun çok uyumlu olmuş ayrıca tacına bayıldım
seclkızzzz nerelerdesin sen gene çok hoşsun tatlım...tacın çok hoşuma gittiiiiiiiii çokta yakışmış..
tugibuway way hanfendiye bakın hele poz falan yakıyorsun canım maaşallah çok uyumlusun her zamanki gibi
selayhuscanım çok tatlı olmuşsun pembeli pembeli yakışmış sana pembeler nede rahattır üstündekiler pantolon çok yakışmış canım...

selayhuuuuuuuscum kapının ordaki -BEŞİKTAŞ- anahtarlığı gözümden kaçmadı haniiiiiiiiiiiiii süpersinizzzzzzzzzzzzzzzzzzzz harikasınızzzz tebrik ediyorummm...

mutlu kalın bayanlar...

Kiz sen ne zaman yazdin bu besiktas yorumunu :KK70:

Beste hoş gözüküyosun skinny jean herkese yakışmaz sana çok yakışmış güzel taşımışın topuklu ayakkabıyla çok daha güzel olmuş.

Yarın giyeceklerimi hazırladım, sizin için de ekleyeyim bari dedim, iyi geceler bayanlar opuyorumnanaktan

21c7bdw.jpg

kızlar hepiniz çok şıksınız.. ilk defa resim ekleyeceğim..bugün böyleydim.gerçi pek net çıkmamış ama. idare edin artık...opuyorumnanaktan

Keşke resim biraz daha net olsaydı. Ama resmin bu haline rağmen çok güzel, fevkaladenin fevkinde.
+ repimde gitti.boshayallersmile

kırk bir kere maşallah:nazar::nazar::nazar:
hepiniz birbirinden güzel birbirinden şıksınız , Allah nazarlardan saklasına.s.

Ay ben de gerçekten aslan sandım. akannehir
Meğersem bir cins köpüşmüş...sempatiksalakcinni

Ama çookk tatlı yaa oyuncak gibi kaydirigubbakcemile3

peluş derim ben ona.. ayaklarım üşüyünce altına koyar ısıtırım ayaklarımı:)çakma aslan bizimkisikaydirigubbakcemile3

bestecim net gözüken ayakkabıların ve kotun ikside çok gzl gözüküyo ayakkabıların özllikler çok güzelopuyorumnanaktan

cennet,m saçların çok güzel duruyo çok güzelsin yine çıtır anneeaklinialirimsmile

barbiecim sende herzmanki gibi çok güzelsin keşke içindikelir ekleseydinboshayallersmile

teşekkür ederimopuyorumnanaktan

ayyyyyyyyyy köpüşe bayıldımmmmmmmmmmm çok tatlı yaaaaaaaaaa maaşallah

teşekkür ederim

Beste hoş gözüküyosun skinny jean herkese yakışmaz sana çok yakışmış güzel taşımışın topuklu ayakkabıyla çok daha güzel olmuş.

Keşke resim biraz daha net olsaydı. Ama resmin bu haline rağmen çok güzel, fevkaladenin fevkinde.
+ repimde gitti.boshayallersmile

beğenmenize çok sevindim.. çok teşekkür ederim..üzerimdeki koyu kahve tunik kazak.. ceketimde daha açık kahve rengi deri kısa ceket..telefondan çektim, fotoğraf ayarlarını yapmamıştım. sanırım ondan net çıkmadı. bir dahakine ayar yapıp çekerim..opuyorumnanaktan

Çenebazım buluşmalardanda gördüğüm kadarıyla tarzınla duruşunla kıyafeti çok güzel taşıyorsun.Seçimlerin çok güzel canımcım.

ben de bugün böyle giyindim kızlar:icecream: aynam azcuk pis olmuş ama kusura bakmaın:bbo:

Son düzenleme:
çenebaz ve kontes çok şık gözükyosunuz çok beğendimmboshayallersmilea.s.

X