Bugün ne giydin? Çek görelim..

Maix 18lik citir cok hos olmus kiyafetlerin tam tatillik coooota yakismis ah be genclik .. :)

Son düzenleme:
Yeşilgözlümelek; Tayt, uzun tişört ve ayakkabılar, çok uyumlu ve şık olmuş.

Maix; çok şeker olmuşsun sende.
Denize bittim valla, şimdi oralarda olmak vardı.

maix çok hos olmussun.artıkk yaz moduna herkes gırmıs ben kaldım ıstanbullardaa.
cok ozenıorum sızee haberınız olsuunnnn

maix tatil resimlerini koyup hepimizi imrendirdin, eski dosyalarimi karistirdim bende gitmis kadar oldum :)
BEHLÜLLE NIHALIN BALAYI GEMISINDEN BEN...

dip not göbek degil 5 aylik bebek

maix sortun ve kemerın cok seker
ya selayhusumm sana orası bıle yakısmaz daha guzellerıne layıksın sen
bu gulen suratın oldugu gobısını yerım pant ve etegının rengı modelı cok guzel
babetlerınde cok guzel kız sen her daım cok guzelsınnn

selammm arkadaslarrr ben geldimmmmopuyorumnanaktan

susucummm yine cok tatlı olmuşsun canımcımopuyorumnanaktan

Dünden oğluşum ve ben aklinialirimsmile
gerçi ben pek gözükmedim ama tek foto bu sempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3

canımmmm yine çok hoşsun ogluşunda çok yakışıklı oy yerim ben onuopuyorumnanaktan

haftasonu spordum valla olumunekankayizsmile

melekcimmm tişörtün ve taytın çok yakışmış ayakkabıda öyle çok şekersin kuzusumopuyorumnanaktan

Saklıkentten...

Dalyandan
maixcimmm yine her zamanki gibi çok güzel ve cok hoşsun canımcım bayıldım sana bebişimmmopuyorumnanaktan
maix tatil resimlerini koyup hepimizi imrendirdin, eski dosyalarimi karistirdim bende gitmis kadar oldum :)
BEHLÜLLE NIHALIN BALAYI GEMISINDEN BEN...

dip not göbek degil 5 aylik bebek

selayımmm yine cok datlu olmuşun canım sen söleyince baktım ama inanki ne göbüşü sultanımopuyorumnanaktan

tatli dile bakarmisin yaa :) cok sagol canimin icii
senin resmini gördüm simdi ne güzel yakismis aldigin o tunik cok hos .. babetlerin tam belli olmamis ama canim siyahin üzerine giyilince o bot kismi gözükmemis fazla ben ayakkabiyi tanidigim icin anladim :) herseyin cok uyumlu yine sade abartisiz

selayımmm yine cok datlu olmuşun canım sen söleyince baktım ama inanki ne göbüşü sultanımopuyorumnanaktan
melikem canim sanada tsk ediyorum ee haliyle biraz vardi canim 5 aylik ti

yesilgosluMELEK, çok hoş görünüyorsun.

maix oy oyyy bayıldımmm

selayhus modeller belli olmuyor ama hoş görünüyorsun canımm
gemide süpermişş siyah ve beyaz uyumu çok şık dururken iç mekandaki ışık düzeni gizemli bir hava katmış :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…