Bugün ne giydin? Çek görelim..

Dün akşam üstü gezintimden,üşümüştüm hava serindi ve bunu giyindim..

Bu çiçekler hepinize gelsin güzel hatunlarrr zemuszemus

Tikkat Et Kankiii Tikkaaatttt Tepene Çiçekler Düşmesin Nen -tatlicadiarzu-

Maşallah Diyoorruuummm :lepi:sempatiksalakcinni

Öfffffffff Yawruuummm!!!!!!!!!!!!!!!! :jeyyar:

Kimin Kankası Bee!!! Endamını Yesinler.. Kankam Maşallah Sana!! Şeniz

:lepi:

Tikkat Et Kankiii Tikkaaatttt Tepene Çiçekler Düşmesin Nen -tatlicadiarzu-

Maşallah Diyoorruuummm :lepi:sempatiksalakcinni

kiminn lokumuuuuuu kaydirigubbakcemile3 bana bakk hafta sonu turgut reis gezimizi unutmuyosunnnn eniştem yaı ayarladıı burağı tak koluna ve salına salına gel kankimmmmmmmm en bi çok en bi çok seviyorum seniiiiiiii Güneş çarpmadan bul beniiiii kaydirigubbakcemile3

Tamam Melekimmm Şeniz

Aşkitom işleri toplarlasın sizdeyiz anacımmm :lepi:

Bodrum Bodrum Olalı Böyle Bi Olay Görmedi Denecek Arkamızdan Benim Tipsiz Böcüğümle Gelces opuyorumnanaktan

Tamam Melekimmm Şeniz

Aşkitom işleri toplarlasın sizdeyiz anacımmm :lepi:

Bodrum Bodrum Olalı Böyle Bi Olay Görmedi Denecek Arkamızdan Benim Tipsiz Böcüğümle Gelces opuyorumnanaktan

herhılttt yaniiiii bodrum bodrum olalı böyle iki deli görmedi göremicek dahadaa ilk ve sonuzzz kaydirigubbakcemile3 enişteme tipsiz diyemessin taaammmıııııı :)) ivet ivet hissediyorum mikemmel olucakkkkkkk olumunekankayizsmile

kontess.... :1hug: senide yirim şapkanıdaa... :jeyyar: beyazlar çok açmış seni hayatm ya yakışmş maşallah

vuuu pozlara da bak güzelliğe deaklinialirimsmile
baştan aşağı çok beğendim canımdelikafadulden
şimdiden iyi eğlencelera.s.

kontes beyaz çok yakışmış
görebildiğim kadarıyla yüzünde çok güzel

hepinize çookkk teşekkür we muckkk kızlarr opuyorumnanaktan
azcuk tuhaf bakışlar aldım bugün şapka yüzünden ama olsun yine de farklı olmayı seviyorum hihoyyyt

mücerred hislerimi yazdim :)
videolarini izlemistim göz makyajlarinda..orda endamina bayilmistim
endam,,,evet endam :))

Uzundur takip edemedim ihmal ettim buraları herkesler pek cici maşallah opuyorumnanaktan bu da benden olsun :kedi: hadi göbekin yok diyin var işte gitgide şişiyorum hem de yaz geldi klava:​

,

öpirem güsel hatunlar laelaelaelaelae

Hanturks, üstünde ki beyaz bluz çok hoş. Kahverengi pantalonla çok hoş olmuş.
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

teşekkür ederim canımm
bende seni beğendim bluzun çok hoşş

sağol gnydncım a.s.

barbie pembeler cok yakismis.... ayakkabilarininda ayri bir havasi var hanturks cok yakismis kiyafetin benden tam not askitom herzamanki gibi cok güzelsin....

iregiz çok sağol tatlım, tam notu aldım demek opuyorumnanaktan

hepiniz yineeee çok ama çok güzelsinizzzz sekerlerrrr opuyorumnanaktan

sağol melikecim ama tek tek yazmana alışmışız senin böyle hiç olmadı yahu :asigim:

ilarzucumgömleğinin rengi çok şeker, bişey yok diyosun daha ne olsun aklinialirimsmile
barbi çok tatlı olmuşsun canım, zaten bana pembe olsun yeter valla :lepi:
demothy kolyelerla üstündekinin uyumu çok hoş olmuş eteği pek beğenmedim ben canım, bu arada ayva göbek olur o kadar canım kendi göbeğime bakınca güldüm yani

yok ya olmasın ayva armut falan tepsi gibin olsun bayanssulusmile sağol canım altımdaki pantolon aslen , yaz günü çok kullanıyorum bunlardan rahat oluyo :hulya:

yok ya olmasın ayva armut falan tepsi gibin olsun bayanssulusmile sağol canım altımdaki pantolon aslen , yaz günü çok kullanıyorum bunlardan rahat oluyo :hulya:

sırnaşık şey e eritirsin sen ya azcık şey zaten, pardon o zaman bol pantolonsa tamam o hoş olur ben etek sandım ayrımı belli olmamış fotoda

barbiveken üstünüdekilerin hepsini cook begendim bebegim uyumun yine harika ötesi olmus .. cingenem cingenem..
twetty bebis yazi getirmisin güllü dalli fistaninla , senide yerim hava alsin bacagin kolun ohh ohhh
demotym sende citipiti ne güzel olmusun öyle canim (AZCIK GÖBEK KADIKIZINDADA OLUR BOSVER) :)))

tiviti
ayakkabın çok güzel
elbise sanki biraz bol olmuş gibi eee insan çıtır oluncaa
emme mavi çok yakışmışş

demotyy
çok datlı olmuşsun fekat üstündeki örgü bluzu giymeseydin dahamı güzel olurdun diye düşündümm
ben göbek görmüyom fıstık gibisin

belinay
kotun çok yakışmış üstünede t-shirt giyseydin keşkemm

vayy tweetyim canım elbisenin rengi ve deseni çok hoşmuş bu arada çakal yazıda getirmişsin iicene ank.da da hava çok sıcak bende yarın askılılarımla gezemyi planlıyorum opuyorumnanaktan

tweety seksi hemşiremmm süpersinnnnnnnnn ferah ferahhh oohhhhhhh

çok teşekkür ettim kızlarrrrrrrrrrrrrr seviyorum sizleriii Şeniz gnydn cm modeli böyle bu elbisenin saten olduğu için babam dikmişti zaten hihoyyyt
demoşum üstündekine bayıldım çok yakışmış canım boşver o ka da göbek oluversin bende veremedm fazlalıklarımı daha artık temmuz 19 a kadan yolu var bilmiyorumkismilekaydirigubbakcemile3

demothy cnm çok güzel olmuş kıyafetin herşeyinle uyumlusun giyim tarzını çok beğeniyrum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…