Bugün ne giydin? Çek görelim..

Allahım aşığım o gülen surata opuyorumnanaktan
anasını iregiz teyzesini görmüyor gözüm
büyük bir istekle o yumiyum yanaklarını ısırmak istiyorummm Şeniz Şeniz

yorum yapmadan geçemedim çok şık olmuşsunuz ve ayakkabılarınız çok güzela.s

çook tşkler cnm

Kızlar süpersiniz, arada takip ediyorum sizi maşallah valla:nazar: Gözüme de en çok barbie ve askito takılıyor,sizlere de ayrıca maşallah demek istiyorum hanımlar:nazar:

opuyorumnanaktan

Bu arada geçenlerde yabancı bir sitedeki ayakkabıları koymustu bir arkadaşımız,sanırım barbie bilmiyorumkismile Canım o siteden alışveriş yaptın mı hiç? Ben birkaç şey beğendim ama nasıl alcam kiii?

teşekkür ederiz aşkitoyla biz toprağız ztn, gözüne trakyalılar takılıyo o zaman aklinialirimsmile

ben buraya koymadım canım
bugün ne giydinin çotanak kızlarına birkaç akkabı eklemiştim
onlardanmı bahsediyorsun ??

ciddimisin?? bak eğer ciddiysen ben hemen sipariş verim:eek:

peki cnm a.s

barbi bayıldım sna a dan z ye mikemmelsin :))
kemerin nekadan güsell akkabılarında ölee herbişeyin çok hoşuma gittiii maşallahhh sana

biraz uzaktan çekim ama idare ediverin gariiiikaydirigubbakcemile3

1734.jpg

belinayim üstündekinin aynisi bendede var gecen yil heves edip almistim beyaz pantalonla kombin ettim ben 2 sefer giyindim ama sonra kaldirdim .. isteyen olursa verebilirim:KK70:

belinayim üstündekinin aynisi bendede var gecen yil heves edip almistim beyaz pantalonla kombin ettim ben 2 sefer giyindim ama sonra kaldirdim .. isteyen olursa verebilirim:KK70:

beyaz pantalon deme aşkım yaaaa varyaa yana döne beyaz pantalon aradım buraya gelmeden önce ama hepsi içi gösteriyordu, kot beyaz pantalon aradım onunda bedenini bulamadım :kızgın: bu arada dün burda biraz hava kapalıydı bulutlu gibiydi sonra açtı ve bak sonrasında böyleydimm
167.jpg

çook tşkler cnm

teşekkür ederiz aşkitoyla biz toprağız ztn, gözüne trakyalılar takılıyo o zaman aklinialirimsmile

ben buraya koymadım canım
bugün ne giydinin çotanak kızlarına birkaç akkabı eklemiştim
onlardanmı bahsediyorsun ??

peki cnm a.s

o zaman bana özelden fiyat ve iletişim bilgisi verirsen çoook memnun olurum ben özel msj henüz atamıyrum...senağlama

AŞKİTOM ÇOK şıksın canım herzamanki gibi bayanssulusmile
sürekli bi başka kombinasyonla çıkıyosun gözüm gönlüm açılıyooo !!!! :nazar:
badini kolyeni ve ceketini çok beğendim
kemer düz taba rengi olabilirdi :eek:

bugün böyleyim bende....
1813.jpg

1816.jpg

puantiyeli pabuçlarımmm bayanssulusmile
1819.jpg

eyfer kuleli tshırtummm aklinialirimsmile
1823.jpg

eteğim ve kemerimin modeli kaydirigubbakcemile2
1837.jpg

bunlarda yüzüklerim :lepi:
1841.jpg

1846.jpg

bende çekerdimde arkadaşlar sizin gibi giyinemiyorum malesef ben sanayide bir işyerinde çalışıyorum öyle gönlümce giyinemiyorum boshayallersmile

X