Bugün ne giydin? Çek görelim..

anammmm aslımmm çokşeker olmuşsun maşallah kuzuma ben sanki bu yeleği bi yeredn hatırlıyorum kapının önünde duran yelek diilmi bu bayanssulusmile

hahahah evet canım evin girişindeki aynanın yanında asılı olan hırkam hehe kaydirigubbakcemile3 sağol tatlım aklinialirimsmile :kedi:

aslıcıım çok çirkin çıkmısşın maşallah yanındaki sıpada çok çirkin çıkmış cık hiç beğenmedimmm sırnaşık şey :roflol: :nazar: :nazar: :nazar:

hanturks çok tatlı olmuşsun canım

sağol barbicim a.s.

canım oy maşallah sana ne kadar tatlısın :1hug:

opuyorumnanaktan o senin tatlılığın, sana da maşallah çok spor ve rahat gözüküyosun :nazar:

hanturks süppersin canısım.

sağol canım, sen resim koymuyosun uzun zamandır koyda gözümüz gönlümüz açılsın

hanturks cok hos olmusun canim prenses kol badinle
teşekkür ederim selayhuscum, beğenmene sevindim

secl çok hoş olmuşsun tatlım ayakkabılarına ayrıca bayıldım

aslıcıım çok çirkin çıkmısşın maşallah yanındaki sıpada çok çirkin çıkmış cık hiç beğenmedimmm sırnaşık şey :roflol: :nazar: :nazar: :nazar:

hahaah bılıyorum canım bız cok cırkın bı cıftızzzz
askımmmmmmm secıl sanaaaa sıpaaaa dedııııı :roflol:
hasanında sana mini cooper dedıgını duyar gıbım oldum kuzum :roflol:

sağol barbicim a.s.

opuyorumnanaktan o senin tatlılığın, sana da maşallah çok spor ve rahat gözüküyosun :nazar:

teşekkür ederim selayhuscum, beğenmene sevindim

secl çok hoş olmuşsun tatlım ayakkabılarına ayrıca bayıldım

tşkler canımmmmm Şeniz

Evet Barbicim diğer topicteydi şimdi hatırladım, yabancı bir siteydi hatta.. Hani fiyatları uygun olan şeker ayakkabılar :-)
Nasıl alışveriş yapıcaz ordaannn???

canlarrr,çok acelem olduğu için fotoları koyup kaçıcam bugün,akşama sizlere de bakar yorumları okurum a.s.
üni şenliği için böyle giyindim bakalım beğenecek misinizz

kontess.... :1hug: senide yirim şapkanıdaa... :jeyyar: beyazlar çok açmış seni hayatm ya yakışmş maşallah :nazar:

kontes çok tatlı olmuşsun beno şapkaya bittim yavvv banene bende istiyorum şapka takmak özendim valla opuyorumnanaktan valla işyerinde şapka yasak olmsa hergün ayrı bi şapkayla gelirdim sanırım sempatiksalakcinni

walla resimlere bakarken bu da olmamis diyemedim...
hepiniz ayri ayri cok güzel giyinmissinizz..
bu aralar topige bir hiz geldi. allah bozmasin :nazar:

bana gelen tatli yorumlar icin cok mersi..
su an hala pijamamlayim :) birazdan giyinince eklemeye calisirim garii
muCxx

canlarrr,çok acelem olduğu için fotoları koyup kaçıcam bugün,akşama sizlere de bakar yorumları okurum a.s.
üni şenliği için böyle giyindim bakalım beğenecek misinizz
vuuu pozlara da bak güzelliğe deaklinialirimsmile
baştan aşağı çok beğendim canımdelikafadulden
şimdiden iyi eğlencelera.s.

aynı şeyleri giydiğimden bi de aşkitom askerde olduğundan ne doğru dürüst makyuj yapiyom ne giyiniyorum meleem takılıyoz işte öle 8 gün soora giyinecemÇ:)))

aslihasan, nişanlandıktan sonra pek bir gezmeye mi başladık ne kaydirigubbakcemile3
Tadını çıkarmak lazım şimdi.
Spor kıyafetler hoş olmuş. Üstünde ki gri uzun kazağıda beğendim.

Hanturks, üstünde ki beyaz bluz çok hoş. Kahverengi pantalonla çok hoş olmuş.:nazar:

buralara pek takilmam ama arzucuma bayiliyorum .. bi insan bukadar mi tatli bukadar mi icten olur yaa

ay seviyorum bu kizii

X