Bugün ne giydin? Çek görelim..

selay düğünde giydiğin kıyafet çok şık düğünün en güzeli oldun sanırım çok şık olmuşsun göğüs kısmındaki tülde çok hoşuma gitti ay dicek bişey bulamıyorum güzelsin zaten

canim benim yaa coook tsk ederim en güzel gelindi ama :KK70: ve birsürü SIK hatun vardi bende arada kaynadim iste :dance:
merca.a özelden gönderdim canim elbienin resmini
askitom oglumu askitom diye cagirinca sen aklima gelmeye basladin :))) sırnaşık şey
renk uyumun güzel canim sen hep SIKIR SIKIRSIN zaten ama o tasi o renk yapanlara kizdim cünkü gözümü aliyor :) ameliyat yaptik yaa artik böyle giyer giyer koyarsin havasini sevdigim gadasini aldigim :)

aşkitoo uyumun süperrr
üzerindeki 2 parça sanırım
tek parça gibi sanki ilk bakışta çok yakışmış birbirine ve sana

nişanımdan 1 gün sonra taze gelin olaraktan beeen :KK70: :KK70: seçilim ve aşkımla beraber gezdik walla :KK70: oh :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
gnydn64 :nazar: çok hoşsun canım benim :))
askito... bayıldım sanaaaa bugünn :1shok:

Selayhus elbisen gerçekten çok hoşmuş ve yakışmış sana oğlunda çok tatlı maşallah :)

Barbie'mmm nbr kızz :)) yakıyosun yineee :)

aynısımı acep gız beimkinin önünde tek bi pilesi var arkada da kemer kısmının altında küçük iki pilesi var belli olmamış ama bide düşük bel aşağı çekiyim çekiyim yinede bukadar kaydirigubbakcemile3 bakırköyden aldım geçen haftalarda seninkide anlattığım gibi mi kaydirigubbakcemile3 pişti olduk desene kaydirigubbakcemile

ıkınızede super olmus sanırım boy farkından olabılır boyun kac barbıe tweety sannkı bıra uzun senden

aslihasan, nişanlılık yaramışkaydirigubbakcemile3 kıyafetin gayet rahat ve hoş. Hayırlı olsun bu arada. Allah tamamına erdirsin.

gnydn64, hocam gayet şıksınız, beğendim ben.

Aşkito, renk uyumu süper, sende çok şıksın her zaman ki gibi.

aslihasan, nişanlılık yaramışkaydirigubbakcemile3 kıyafetin gayet rahat ve hoş. Hayırlı olsun bu arada. Allah tamamına erdirsin.

Aşkito, renk uyumu süper, sende çok şıksın her zaman ki gibi.

canımm teşekkür ediyorummm... yaradı vallaaa kaydirigubbakcemile3

aslihasan, sormadan geçemeyeceğim, resimlerde niye ikisinde yüzün kapalı, birinde açık.Hepsini göstermeyeyim mi dedin.kaydirigubbakcemile3

aslihasan, sormadan geçemeyeceğim, resimlerde niye ikisinde yüzün kapalı, birinde açık.Hepsini göstermeyeyim mi dedin.kaydirigubbakcemile3

HAHAHAHAHAHA AYYY UNUTMUSUMM KIZ BENNN ONUUUU DUZELTIYORM SMDIII kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Barbie'mmm nbr kızz :)) yakıyosun yineee :)[/B]

aslıcım ben yeni resim eklemedim
tivitime aynı eteği giydiğimiz söylemek için alıntıladım
ama yinede sağol a.s

sende çok şeker olmuşsun
nişanlılık yaramış
Allah tamamına erdirsin
nişan fotolarını ekledinmi yoksam, bakiyim bende :uhm:

ayh ne kadan güzel yorumlar aliyorum bugün :)

cok tesekkür ederimm efenimm..

ilarzum gercekten püküren bi smile koymak lazim buraya :) lazim oluyo :)

gnyd cok kibar giyinmissin bugün. asli sendde cok tatli olmussun..
rica etsem nisan kiyafetinide koyarmisin. koyduysan prdn ben görmedim.. bi daha seyttirsen :p

aşkitoooo akannehir
gnydn bahar dalları gibisin :lepi:

gnydn64 çok dadlusun yine bebem maaşallahhh:))

gnydn64 ben beğendim canım güzel olmuşssun..

gnydn64 :nazar: çok hoşsun canım benim :))
askito... bayıldım sanaaaa bugünn :1shok:

[/B]

saolun canlarımmm
o sizin güzel bakan gözleriniz şekerler

aslıcım hayırlı uğurlu olsun allah tamamına erdirsin canım
deze gelinn :)) çok tatlı görünüyorsun

belinay üzerindeki yakışmış kapri kolları çok tatlı canım

vallaha bır tayt bır tshort ama sızlerı gorunce ıstaha geldım bugunkı bendenızde boyle hanımlar benım heruf taytı gorunce tuylerı dıkelecek ama olsun hep onun ıstedıgımı olcak :umursamaz:http://

X