Bugün ne giydin? Çek görelim..

maix cok guzel bacakların var hep etek gıy sen ama ayakkabıda sıyah olsaymıs konbın daha hoş olurmus saclar kemer ve ayakkabı

5254.jpg

cnm gözkamaştırmısn maşallah deyım guzel arkadasım:)

Maix barbie gibi olmuşun valla bayıldım hele ilk pozda eller kollar tam barbie gibi öyle dururlar ya=) ama çanta olmamış be güzelim:sinifsinif:

Maix barbie gibi olmuşun valla bayıldım hele ilk pozda eller kollar tam barbie gibi öyle dururlar ya=) ama çanta olmamış be güzelim:sinifsinif:

çantada onun nazarlığı, kız poponu filan kaşı he, valla nazar değer.sempatiksalakcinni

arkadaşlar

her ne kadar resim eklemesemde buranın sıkı müdavimlerindenim.. ama üzgünüm ki çizginin dışına çıkılmış, resimden çok sayfalar dolusu yorum var, oku oku bitmiyoo, iltifat iltifat..
tabikide hepiniz takdire şayansınız, hepiniz çok güzelsiniz ama istiyorum ki buraya geldiğimde
kıyafet kombinasyomlarına bakıp fikir alabileyim ve inanıyorum ki benimle bu düşünceyi paylaşan burayı takip eden birçok kk üyesi mevcut.. sohbet etmek istiyosanız, ki bu sizin en doğal hakkınız, yeni topic açın ve konuşun bol bol, istediğiniz yorumları da yapın eyvallah.. ama topic'in başlığı "Bugün ne giydin, çek görelim" ken benim karşılştığım "haydi giydiklerimize yorum yapalım" olmuş..
lütfen eleştiri olarak kabul etmeyin, hepinizi çok seviyorum ama bu şekilde olursa topic amacın dışına çıktığından hiç bir cazibesi kalmayacak..

hepinizi öpüyorum, güzel bir gün diliyorum..

günaydın kızlar
Maix ayakkabıların ve çantan hariç üzerindekiler güzel olmuş da ızmir yanıyor galiba bizim ıstanbuldaq hala totomuz donuyorr sempatiksalakcinni

modemo canım keske senınde yorumlarını gorseydık madem takıp edıyosun bızlerden fıkır alıyosun sende bıze fıkır verseydın guzel paylasımlarda bulunsaydık sonucta bura katolog degılkı herkes paylasım ıcın resım eklıyor ve yorum yazıyor
sen kombınasyonlar fıkır versın ıstıyosun bende kombınasyonlarım hk da yorum almak ısıtıyorum resımlerımı onun ıcın eklıyor, emek harcıyorum bır cok arkadasımda oyle, bunun aksı olsa cok sıkıcı olur kımse resım eklemez sızlerde goremessınız ben yorum almayacaksam nıye resım ekleyeyımkı sonucta amac sızlerle paylasmaksa sızlerde fıkırlerınızı paylasacaksınız kı adıl olsun sadece ekle bırak topıgı degıl burası bu topık basından berrı boyleydı ınsanlar resım ekler yorum alır boylede olacak bence degısecegını sanımıyorum haaaa arada geyık muhabetlerı oluyor olmuyor degıl o konuda haklısın

ama dedıgım gıbı ben kendı adıma konusuyorum akadaslarım ne der bılmem sen nasıl fıkır almak ıstıyosan bu topıkten bende ıstıyorum ve onun ıcın eklıyorum

evet canım haklısın tabikide yorum olcak, sıfır yorum illaki sıkıcı olur, kaynatmanız lazım tabi arada ama inanki çoooooook fazlaa geyik, yorumlar yerinde olsa eyvallah tabii ama geyik yaniii.. inanki az önce bakiyim dedim yaklaşık 20 sayfa kadar toplasan 10 resim yok, topiğin ilk sayfasında yazılan şu ki, yorumdan çok resimlerinizi bekliyoruz diye, işte istediğim bu canım..

modemo canım keske senınde yorumlarını gorseydık madem takıp edıyosun bızlerden fıkır alıyosun sende bıze fıkır verseydın guzel paylasımlarda bulunsaydık sonucta bura katolog degılkı herkes paylasım ıcın resım eklıyor ve yorum yazıyor
sen kombınasyonlar fıkır versın ıstıyosun bende kombınasyonlarım hk da yorum almak ısıtıyorum resımlerımı onun ıcın eklıyor, emek harcıyorum bır cok arkadasımda oyle, bunun aksı olsa cok sıkıcı olur kımse resım eklemez sızlerde goremessınız ben yorum almayacaksam nıye resım ekleyeyımkı sonucta amac sızlerle paylasmaksa sızlerde fıkırlerınızı paylasacaksınız kı adıl olsun sadece ekle bırak topıgı degıl burası bu topık basından berrı boyleydı ınsanlar resım ekler yorum alır boylede olacak bence degısecegını sanımıyorum haaaa arada geyık muhabetlerı oluyor olmuyor degıl o konuda haklısın

ama dedıgım gıbı ben kendı adıma konusuyorum akadaslarım ne der bılmem sen nasıl fıkır almak ıstıyosan bu topıkten bende ıstıyorum ve onun ıcın eklıyorum
bende fotograf ekleyenlerdendim önceden
ama artık hiç içimden gelmiyor.
kıyafete yorum yapılmıyor artık
özel mesajla yapılacak sohbetlerde burdan yapılıyor ki geçen aylara kadar sıkı takipçisiydim buranın.

evet canım haklısın tabikide yorum olcak, sıfır yorum illaki sıkıcı olur, kaynatmanız lazım tabi arada ama inanki çoooooook fazlaa geyik, yorumlar yerinde olsa eyvallah tabii ama geyik yaniii.. inanki az önce bakiyim dedim yaklaşık 20 sayfa kadar toplasan 10 resim yok, topiğin ilk sayfasında yazılan şu ki, yorumdan çok resimlerinizi bekliyoruz diye, işte istediğim bu canım..

dün bende dile getirdim dediğini.

http://

dıger resmı kafamdakı zımbırtıyı gormenız ıcın ekledım o kolye normal hayatında ama kıvırıp ıkı kat yapıp taç olarak kullanıyorum arada

merhaba kuzular günaydın herkese ne zamandır eklemiyordum bi ekleyim dedim

dün aldığım kıyafetimle uyumlu tacım

2062.jpg

2078.jpg

2082.jpg

scl hos geldım yavrum ozlemıstık kız cok sekersın yıne ama tacını bıraz daha uzaktan cekseydın şeklını anlardık ben anlamadım vallaha kafanda durusunu fularında gayet hoş ama pantolonun sankı bolaşmısmı kılomu verdın kızaklinialirimsmile

bende seni özlemişim tatlım valla sanırım kilo vermeye başladım canım :lepi: :lepi:

artık olmusuz elestırılerden dolayı bu topık cok sesızlesmeye basladı ekleyenlerde bır bır eklemekten vazgecıyor sanırım

mx2fio.jpg

kemerimde annemin genç kızlığından kalmaaa :hulya:

Son düzenleme:
tugibu kız bu ne katalog cekımımı hangı marka yatak tanıtıyosun yıvruuumm super gorunuyosunda keske bıraz zoom lasaydın kıyafetını net gorurduk

cennetkokulum kıss saçlarını mı boyattın sen aklinialirimsmile güzel olmuş rengii
yalnız içindeki beyaz tişört olmamış bluz çok güzel a.s

bu arada resim ekleyen 3-4 kişi var bi elin parmağını geçmez.. hadi kızlar yaa sadece okuyup bakıp gitmeyin.. daha önceki eleştirilerden dolayı dağıldı herkes eyvahedigeldismile
sonuçta burası eğlendiğimiz yakışıp yakışmadığında birbirimizin fikrini aldığmız bir yer..

X