Bugün ne giydin? Çek görelim..

twitoş süper olkmuşsun bayıldım bunu giyyy

b&m saol canım benimmm

kontes saç rengin çok tatlı saç örgü bu sene modaymış canımmm :))
sağol gnydncnm Şeniz
tibitim bence gayet şık olmuşsun elinede siyah el çantası koluna kalın siyah bilezik falanda takarsan harika olursun...

evet aksesuarla tamalıycam bebeimde saçlarımı nasıl yaptrsm ya nası bişe giderki bunun üstüne :kedi:

twitoş süper olkmuşsun bayıldım bunu giyyy

b&m saol canım benimmm

kontes saç rengin çok tatlı saç örgü bu sene modaymış canımmm :))

saol kuşummm opuyorumnanaktan
eed biliyorum,moda diye kullanıyorum zaten birazcık da :kedi: boshayallersmile
tabiki rahatlığı da maximumaklinialirimsmile

gelince okuycam tavsiyelerinizi şimdi küçük bi kıl tüy operasyonuna giriyorum :1ninca:

etek çok cici ama bu tarz bluzleri ben ne yazık ki beğenmiyorum bilmiyorumkismile
saç + küpe ile çok boğucu ve yoğun hale getiriyorlar sanki boyun kısmını...
ama tabiki sen yakıştırmışsan np bebişim a.s.
saçlarına gelince, bence salma
dalgalı dağınık bir topuz yapabilirsin
ama ne tam tepede ne de tam ensede olsun
yandan da yapabilrisin bu topuzu
öndeki daha kısa saçlara da hafif dalgalandır derim kaydirigubbakcemile2

Tuti'nin dediği gibi kalın bilezikler ve siyah bir el çantası çok şık gider bu kombine
ya da büyük siyah taşlı orjinal bir yüzük kullanabilirsin

Son düzenleme:
sağol gnydncnm Şeniz

evet aksesuarla tamalıycam bebeimde saçlarımı nasıl yaptrsm ya nası bişe giderki bunun üstüne :kedi:

çok şatafatlı bir model düşünme canım bu kıyafete krepe güzel olur bence topuz yapılacak bir kıyafet değil ben topuzu ağır abiye tarzı kıyafetlere uygun görüyorum...bence krepe yada dalgalı bir model derim .....
resimleride ekliyim belki kıyafetinle saç modelini gözünün önünde canlandırırsın...

4300.jpg

bu krepede güzel küpelerle kombin yapabilirsin çünkü kolye takamayacaksın boyundan bağlamalı olduğu için bluzun...

4330.jpg

buda dalgalı model eğer bu dalgalı modeli tercih edersen çok kalabalık durmaması için kocaman küpe takma kollarına ağırlık ver kalın bileziklerle...çünkü saç dağınık ve hareketli birde kocaman küpe takarsan çok karışık durur onun yerine ufak sallanmayan bir küpe tercih et balım birde meteryal uyumluluğu olsun yani bilezik atıyorum siyah ise küpede siyah olsun aynı tarz olsun...

tabi benim fikrim bu yardımcı olmak istedim yapmak zorunda değilsin cnm tasarımcı olarak fikrimi söleyeyim dedim...opuyorumnanaktan

çok şatafatlı bir model düşünme canım bu kıyafete krepe güzel olur bence topuz yapılacak bir kıyafet değil ben topuzu ağır abiye tarzı kıyafetlere uygun görüyorum...bence krepe yada dalgalı bir model derim .....
resimleride ekliyim belki kıyafetinle saç modelini gözünün önünde canlandırırsın...

4300.jpg

bu krepede güzel küpelerle kombin yapabilirsin çünkü kolye takamayacaksın boyundan bağlamalı olduğu için bluzun...

4330.jpg

buda dalgalı model eğer bu dalgalı modeli tercih edersen çok kalabalık durmaması için kocaman küpe takma kollarına ağırlık ver kalın bileziklerle...çünkü saç dağınık ve hareketli birde kocaman küpe takarsan çok karışık durur onun yerine ufak sallanmayan bir küpe tercih et balım birde meteryal uyumluluğu olsun yani bilezik atıyorum siyah ise küpede siyah olsun aynı tarz olsun...

tabi benim fikrim bu yardımcı olmak istedim yapmak zorunda değilsin cnm tasarımcı olarak fikrimi söleyeyim dedim...opuyorumnanaktan

oyyy öperimmmm Şeniz Uğraştığın için sağol bebekim aynı şeyi düşünmüşüz renktaşım krepeli bi saç düşünüyorum bende dalgalı saçı çok yakıştırmıyorum kendime kaydirigubbakcemile evet kolye takamıycam ama ben boyundan bağlıv bluzleri çok seviyim ya bayanssulusmile bide belli olmamış ama bluzün ön kısmında bayanssulusmilekare şeklinde palet var kolyeyi aratmıycak yani :eek:

tamam cnm o zaman krepeli model uygun bu elbiseye tahmin ettim cnm bluzun az çok belli oluyor şık bir şey bu sene zaten çiçekli etekler moda pek sevmem dallı güllü şeyleri ama eteklerde çok tarz duruyor...şimdiden iyi eğlenceler gülüm...

twettyim yavrum pek bir hos olmusun seksüüü :KK70:
bm seninde kiyafetlerin yakismis canim

IREGIZ yavrum taytin ve tsörtün cok hos ne yazikki tsörtündeki taslar resimde belli olmamis canli canli daha hos duruyordu terliklerinde :) renk uyumu var ama tarzim degil.

gnyd64 bu sefer seni daha sportif daha fit gördüm canim

kontess sende deli dolusun herzamanki gibi.

twettyim yavrum pek bir hos olmusun seksüüü :KK70:
bm seninde kiyafetlerin yakismis canim

IREGIZ yavrum taytin ve tsörtün cok hos ne yazikki tsörtündeki taslar resimde belli olmamis canli canli daha hos duruyordu terliklerinde :) renk uyumu var ama tarzim degil.

gnyd64 bu sefer seni daha sportif daha fit gördüm canim

kontess sende deli dolusun herzamanki gibi.

merci efendimmmbuyrunnnnnnnnn

kizlar hafta sonu dügün vardi... hepinizin kararlarini alarak giyindigim siyah elbisem :) ve bütün ayrintilarim aksesuarlarim .. birde oglusum.
işte busüprizzzzzdelikafadulden
siyahın asaletiboshayallersmile çok şık olmuşsun canımopuyorumnanaktan
kardeşine ömür boyu mutluluklaropuyorumnanaktan

merhabalar kızlarrr uzun zamandır resm pek eklemiyordum geçen cumartesi günü biricik arkadaşım aslımın nişanı vardı bende böyleydim o gün
2951.jpg
kız seçil ayakabı bağlayıcın olimzemuszemus
çok beğendim ayakkabılarını delikafadulden

bluz ayrıntısı...

kız kontes bluzun ne gada da güzeldelikafadulden
çok yakışmış sanaopuyorumnanaktan

işte busüprizzzzzdelikafadulden
siyahın asaletiboshayallersmile çok şık olmuşsun canımopuyorumnanaktan
kardeşine ömür boyu mutluluklaropuyorumnanaktan

kız seçil ayakabı bağlayıcın olimzemuszemus
çok beğendim ayakkabılarını delikafadulden

kız kontes bluzun ne gada da güzeldelikafadulden