Bugün ne giydin? Çek görelim..

tugibu kiz ne olarak yasiyacaktin haremde cariyemi olacaktin .. aman simdi yasaman daha ii bee bak bunlari giyemezdin ozaman simdi istedigin gibi giyiniyorsun ... padisahin izin verirmiydi böyle dolasmana sırnaşık şey
bütün halka haber salina cariyeler fistan giye ..

tugibu kiz ne olarak yasiyacaktin haremde cariyemi olacaktin .. aman simdi yasaman daha ii bee bak bunlari giyemezdin ozaman simdi istedigin gibi giyiniyorsun ... padisahin izin verirmiydi böyle dolasmana sırnaşık şey
bütün halka haber salina cariyeler fistan giye ..

ay ne bilim yahu haremin bulunduğu yer harikaa manzarası avlusu saray falan ohaoldumsmile birden cariye olasım geldi yahuuu ahahah :roflol: o zamanda taktığımız takılar takı olurdu hani kaşıkçı elması falan delikafadulden

30rryu8.jpg

buda benden kızlar topkapı sarayını gezmeye gitmiştim.. fotograf makinamı unutmuşum ama :gitme: bütün fotoğrafları telden çektik çok bulanık benneyaptımki burası haremi opuyorumnanaktan ahhh o zamanlarda yaşayasım geldi oraları gezerken yaa boshayallersmile

bu ne boy bu ne post canim cok zarif ben begendim masallah

n1s1oj.jpg

bu da benden kizlar

lapinucummm hoşgeldin canımcım pemben cok yakışmış kuzusum çok şekersin:nazar:

30rryu8.jpg

buda benden kızlar topkapı sarayını gezmeye gitmiştim.. fotograf makinamı unutmuşum ama :gitme: bütün fotoğrafları telden çektik çok bulanık benneyaptımki burası haremi opuyorumnanaktan ahhh o zamanlarda yaşayasım geldi oraları gezerken yaa boshayallersmile

tugibuuu hay masallah canımcım bayıldım sana yineeeeeopuyorumnanaktan:nazar:

Melisanur masallah gözlerin cok güzel ... dikkat ettim resimlerin hep yarim ne giyindigin tam olarak gözükmüyor , tam olarak resim koyma sansin yokmu ?

kenarı dantelli fularlar çok moda bu sene, çok hoşuma gidiyor.. ben de çeyizimdeki dantellerden fular yapmayı planlıyorum, masaya falan sermem hayatta, en azından işime yarasın kaydirigubbakcemile3 gerçi annem beni oyar herhalde :mymeka:

bu da benim halim. paçozluk abidesi sempatiksalakcinni

1869.jpg

Kızlar yorumlarınız için tşkler images adresinden nasıl yükleyeceğimi biri anlatabilirmi bana Yanlış yapıyorum ya büyük yada küçük oluyor

Son düzenleyen: Moderatör:
X