Bugün ne giydin? Çek görelim..

6344.jpg

merhaba kızlar
uzun zamnadır yoktum, resim eklemeyi özlemişim
içimden geldi bugün eklemek istedima.s.

Dreamlover---------- çok şıksın canım ya çok ,güzel uyum sağlamış kıyafetlerin eşarbın.üstündeki elbiseyi çok beğendim
zaten senin elbiselerin pek meşhur :)

dreamlover çok hoş görünüyorsun
yalnız naçizane benim önerim çok kalabalık giyinmemelisin canım

Dreamlover---------- çok şıksın canım ya çok ,güzel uyum sağlamış kıyafetlerin eşarbın.üstündeki elbiseyi çok beğendim
zaten senin elbiselerin pek meşhur :)

teşekkürler bitanem, sende en az benim kadar şıksın ve zevklisin

dreamlover çok hoş görünüyorsun
yalnız naçizane benim önerim çok kalabalık giyinmemelisin canım

teşekkürler cnm ama ben 3 ay oldu kapanalı
açıkken çok resim eklerdim bu topiğeyerimseniben
kapalı olarak giyinmek de baya zormuşsengözlerimebaksanab
onun yakası açık topla:nazar:, bunun boyu kısa altına pantalon giydelikafadulden, boynun azcık görünce içinden bi kat daha giy:a015:, mecburen kat kat lahana gibi giyinmek zorunda kalıyosun ister istemezkaydirigubbakcemile3

[
teşekkürler cnm ama ben 3 ay oldu kapanalı
açıkken çok resim eklerdim bu topiğeyerimseniben
kapalı olarak giyinmek de baya zormuşsengözlerimebaksanab
onun yakası açık topla:nazar:, bunun boyu kısa altına pantalon giydelikafadulden, boynun azcık görünce içinden bi kat daha giy:a015:, mecburen kat kat lahana gibi giyinmek zorunda kalıyosun ister istemezkaydirigubbakcemile3

anlıyorum canım kapalı değilim ama aynı zorluğu bende kimi zaman yaşıyorum
yinede çok hoşsun maşallah

up uzuuun bir aradan sonra :))

Buyrun bakalim bugün ben..aklinialirimsmile

2ufyhsh.jpg

jadem cok tatlii masallah yerim onuu bennnbayanssulusmile
anasina bak kizini alll:nazar:

demom herzamanki gibi güzelsin cnm.. kiyafet uyumun cok güzel.. bir amerika havasi var :)

slm aşkito ara ara girip balkıyorum resimlerine insanı acayip gaza getiriyosun makyajın giyimin yetenek meselesii vallahi zevkli giyiniyosun maddiyat çok olmasada alabiliyorum istediğimi ama gel gör kii ne uydurabiliyom nede evde eşortmandan vaz geçe biliyorum insanın içinden gelen bişey sanırım kendinle uğraşmayı çok seviyosun allah nazardan saklasın hayatında başarılar Şeniz

Ben ve kızıma yorum yazan herkese çokk teşekkürlerr...
Bu arada kızımın ayakkabılarına kırmızı demişsiniz ama kırmızı değil parlak pembe rengi kaydirigubbakcemile3

Aşkito toparlamışsın canım hemde epeyy süper görünüyorsun...Maşallahhh :nazar::nazar::nazar:

anlıyorum canım kapalı değilim ama aynı zorluğu bende kimi zaman yaşıyorum
yinede çok hoşsun maşallah

DreamLover cnm çok uyumlusun mavi çok yakışmış

Bonny pantolonunu çok beğendimm

çok teşekkür ederim kızlar:1hug:Şeniz
ayrıca rep mesajında güzel yorumlarını esirgemeyen arkadaşlaraŞeniz:1hug:a.s.

aaaa dream lover sen kapandınmı..çok yakışmış maşallah..ben çok beğendim..kıyafetlerinde çok güzel olmuş..
kapalı kapalı gibi giyinmeli bence..
boynu açık,kolu kısa,popo belli,dar giymemeli..herşeyin usturubu var..bence sen bunu çok güzel yakalamışsın...
ben kapalı değilim açığım ama diğer türlü gerçekten çok iğreti duruyor..açıkmı kapalımı belli olmuyor..

kalbim Gümgüm pat pat attı yeminle arzum :asigim:
pembe bu kadar mı yakışır insana yavrummmmmmmmm alkisalkisalkis

maşallah analar neler doğuriyy
:nazar: opuyorumnanaktan

ilarzu cok gusel olmussun sen kiloluyum falan diyodun hep benim eski monitor buyuk bir ekrandı herkes sisman gozkuyodu bende dahilkaydirigubbakcemile3 ama simdi normal ekrandan bakıyorumda fizik falan super yani

X