Bugün ne giydin? Çek görelim..

foto eskilerden ama eklemek istedim malum yeni foto çekinemiyom hem taşınma stresi var hemde eşim işyerine götürüyor fotomakinayı kusura bakmayın oyüzden , zaten bu son fotom olcak snırım çünkü internet kapattırcaz yakında :a015:

sağdaki ben soldaki arkadaşım ablası(çok tatlı biridir kendisi) :asigim:

2euip77oo0oo8ocgkkw442.jpg
[/URL][/IMG]

fizik bomba boshayallersmile saçının sarısı da pek dutluymuş ya şuan esmersin sanırım dimisende bilmiyorumkismile

fizik bomba boshayallersmile saçının sarısı da pek dutluymuş ya şuan esmersin sanırım dimisende bilmiyorumkismile

evet malesef hayatımda yaptığım en büyük yanlış saçlarımı siyaha boyatmak ve solaryuma gitmek oldu :ecrin_bebek:
yazın tekrar sarışın olcam inşallah zemuszemus

hanturks canım fotonu gorunce cok sevındım seninde eklemene:) acele gıyınmıs halını sevsınler,cok begendım canım

beste2006 süper tarzın var gerçekten şıksın maşallah sana fizikte süper a.s
demothy her zman ki gibi şıksın tatlım:nazar:
düş spor ama seksisin :asigim:
selayhus oğluşunda sende 1 numarasınız :nazar:
twetty zeytin yeşilli kazağın çok hoş olmuş kaydirigubbakcemile5
seyhan hanım hanımcıksın canım , manzarada çok hoş hani a.s
xzgi yazdan kalma fotonda çok cicili bicili olmuşsun beğendim tek dondurman eksik ama :icecream:
yaz gelsin senin için plajda kafamda sapka,gözümde gözlük,elimde dondurma senin için poz verıcem canım :eek:
foto eskilerden ama eklemek istedim malum yeni foto çekinemiyom hem taşınma stresi var hemde eşim işyerine götürüyor fotomakinayı kusura bakmayın oyüzden , zaten bu son fotom olcak snırım çünkü internet kapattırcaz yakında :a015:

sağdaki ben soldaki arkadaşım ablası(çok tatlı biridir kendisi) :asigim:

2euip77oo0oo8ocgkkw442.jpg
[/URL][/IMG]
inşallah kapatmazsınız,gitmesin topikten..beyazlar yakısmıs canım saclarının rengıde cok guzelmıs opuyorumnanaktan
onlari simdiden giyinmeyeyim aksama artik hihoyyyt

onlarida aksam ne giydime koyarim :)

askumm bluzun ne guzel ama bu sefer kotunu sevmedım:KK43:
nice nice mutlu senelere canım akşam kı kıyafetını merak ıcınde beklemekteym..
ay o minişi yerim benn altındaki corap mı ne tatlı bisey

yaz gelsin senin için plajda kafamda sapka,gözümde gözlük,elimde dondurma senin için poz verıcem canım :eek:

bekliyor olcam fotonu , kendi evimizden olmasa da annemlerin netten bakarım artık dondurmalı haline aklinialirimsmile

selayhus yorumun içinde teşekkürler tatlım=)

Son düzenleme:
xzgi kiz sen bu kotu sevmistin aslinda bu kombini sevmedin heralde :))
oglumun altindakide kilotlucorap disari cikacagiz diye giydirdim biraz soguktu .. bjkli bir babanin cocugu :KK70:

twettyimede maşallah canım yıkıyosun yine ortalıgıııı su fizige bak hele cok sekersin yaaaaaaaaa:nazar:

Bursanın havasına hiç güven olmuyo cidden,sabahtan öğlene kadar dışarı tişörtle çıkanlar yandı hakketen,gökgürültülü sağanak yağış başladı ççünkü,iiki bende böyle giyinmişim yoksa mahvolurdum valla kaydirigubbakcemile5
grnt036kopya.jpg
grnt037kopyax.jpg

hatshe beyaz çok yakışmış cnm sana saç rengini çok beğendim
hanturk çok tatlısın cnm
tweetykız ben sana taytı çok yakıştırıyorum nedense yawrum beee
kubrabarbors_canbey çizmelerin çok güzellllllllllllllllllllllllllllll çok yakışmışşş
maaşallah kızlar çok güzel ve çok şıksınızzzzzzzzzzz...

X