Bugün ne giydin? Çek görelim..

Beste saçların harikulade:kedi:
Bugünün şıkını tweety diyorum,sonra da demothy i çok beğendim.
off xzgi var ya xzgi,seni en sona sakladım kızım o ne ya müthişşş ten&saç&kıyafet&oturduğun koltuk sempatiksalakcinni

bestecimm şık kelimesinin sözlük anlamını beste2006 yaptım walla zemuszemus

sende suan da beni tam can evimden vurdun koltuk deyınce,nişanlımın ofisindeki koltuk,ayy cok ozledım ben o koltugu mafoldumben az film izlemekdik,az yemek yemedik,sohbet etmedik orda zaten hasretlerdeyim :gitme:

yine kiyafetler fizikler konusmus süpersiniz

topigin sessiz takipcilerinden olarak bu saate kadar ders hazirladim birde resim ekleyim istedim. Konstanz Gölündeykene hafta sonu...

bu yaptığın hoş değil maixcim
insanlar buraya bir şıklık yarışmasına katılmak için değil, günlük resimlerini koymak için ekleme yapıyorlar.. kategorilendirme olmasın bence..
düşüncelerini tabiki yazabilirsin ama yetkili karar mercii gibi derece vermen hoş değil..

beste2006cım harikasın çıpçıtır kokoş ve bakımlı afroditim benim :asigim:

Selayhusum aşkitom sarı güzele yakışırmış derler, çok yakışmış sanada adriana limam :asigim:

Darkom rengarenk ve tarz kıyafetlerin ve minik oğluşun harikasınız :asigim:

saliha23 seyhan cok guzel olmus. Kendini bilen hanim gibi hanim.

CADIARZU CADIARZU
neyseee..

seyhan dupduru bir şıklık çok güzel, sadece eşarbını biraz renkli seçmen daha iyi olurdu gibi :asigim:

Düs spor kiyafetle bir okadar cekici durmayi basariyorsun tebrikler alkisalkisalkis

Barbmi o ne benzetmeydi anacigim adriana limami ahaaa ahaaa hahahaha :)

pabuçların çok şık demohihoyyyt
biliyorsun dizlerimden dolayı çok çıkamıyorum o yüzden bu sefer yazdan kalma bir foto yüklicem hem o zaman saçlarım başka renkti,o renk mi daha yakışmıs bana şimdi ki rengim mi?
xzgim şimdiki saç rengin daha güzelkaydirigubbakcemile5
güzeller, akşam eşimle dışardaydık, az önce geldik, bugünden ben manzarası:)))

:lepi:

Ve üstümede gri bi hırka..

düşaklinialirimsmile

seyhancım sende çok uyumlusun canımcımmm
opuyorumnanaktan
seyhan cok guzel olmus. Kendini bilen hanim gibi hanim.
opuyorumnanaktan

basima sal örtmüstüm eflatun renginde ama isik arkadan vurdu diye soluk cikmis, ama icime sinen esarp bulamadim zaten hak veriyorum, yinede tesekkür ettimopuyorumnanaktan

düs* canim herzamanki gibi süpersin yalniz makyaj topigini salladin yahu eskiden sensiz gün gecmezdi hihi

selayhussssss bluzuna bittim parlak curlak harikaaaa çok yakışmış anacım...
bestem anacım saçlarına öldüğüm bu ne zariflik maaşallah çok şıksın

darkolive
sende çok şirinsin tatlım...
seyhan sende ço şıksın arkadaki mazarada süpermiş ama eşarp olarak biraz daha canlı renkler dene cnm...
düş tarzını beğeniyorum çok şıksın cnm...

Papatyam canım
Çok tatlısın Hamilelik çok yakışmış
Sağlıklı doğumlar dilerimŞeniz
Ablacım senden bunları duymak çok güzel..Aminn inş..Çok öpüyoruz seniiopuyorumnanaktan
papatya 16 masallah cok guzel olmussun insallah bende en yakın zamanda böyle göbişli olurum insallahhh:)
Teşekkürler canımm.inş.darısı başına ozaman...

Twetty çok saolasın canım...İnş.canım hayırlısı ile darısı başına olsun ozamann...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…