Bugün ne giydin? Çek görelim..

Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com

Buda bi kaç gün önce bi foto gezisinden arkadaşın habersiz çekimiyle ...
arkadan ama kıyafetler belli diye ekledim...
üstündeki bluzun desenleri çok tatlı durmuş düşük yakada seviyorm :KK16:
bence dar deil güzel oturmuş üstüne ve 2 kilo veririm bi aya kadar diyosn çok dahada güzel olur o zamn :KK16::KK16:

ayrıca tşk pelincm bgenmişsn :KK16: air deden geleli 2 ay oldu şaşkın torun :KK60::KK60:

bence dar deil güzel oturmuş üstüne ve 2 kilo veririm bi aya kadar diyosn çok dahada güzel olur o zamn :KK16::KK16:

ayrıca tşk pelincm bgenmişsn :KK16: air deden geleli 2 ay oldu şaşkın torun :KK60::KK60:

çok saol cnm. bakalım vermeye çalışcam 1 kilo da versem iyidir. beğendim cnm kombinini. dier saç rengin çok hoştu buda güzel olmuş kullanımı rahat olur.:KK9::KK9:

:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:
gözün atdın darısı başımaaaa:KK16:

Ben sadece ceketini beğenmedim onun dışında hoşuma gitti

kızlar oğlumdan fırsat bulup ekliyorum bende bugün alışveriş merkezine gitmiştimEki Görüntüle 168273 Eki Görüntüle 168274 Eki Görüntüle 168275 bu ayakkabılarımı giydimEki Görüntüle 168276

pembeler çok yakışmış ama bence de ayakkabılar olmamış üzerindekiler spor durmuş

beyaz çorap :KK31:
ama sana yakışmış

Eki Görüntüle 168320
yün elbise ve astarsız olduğu için kalın kahverengi çorapla giydim

afedersin elbiseni beğenmedim ya:KK31:

kızlar bu kombini daha önce eklemiştim. yrn hava güzel olursa böyle giyinmeyi düşünüorum. çantam botlarımı filan da çektim. yorumlarınız bekliyorum. uyumlu olmuş mu sizce böyle??

Eki Görüntüle 168434 Eki Görüntüle 168435

Eki Görüntüle 168436 Eki Görüntüle 168439

botlarım tozlu çıkmış kusura bakmayın. dışarı çıkarken siliyorum tabiki:KK76:

gayyet uyumlu canım :KK76:

kontescim afedersin hırkanı beğenemedim :26:

Karalara büründüğüm bir günden:KK9:

siyahı çok seviyorsunuz galiba sizde hep çok zarif duruyor

arkadaşlarla evde yapılan küçük eğlenceye giderken:
Eki Görüntüle 168982
bu da çok sevgili kotum:Eki Görüntüle 168981

üzerindeki siyah olmasaymış dedim kendi kendime :KK31:

anam benim bayıldığım etek diil mi bu çok yakışmış aircim gömlekle de güsel durmuş:KK16:

uzun süredir resim koyamıyodum iki ders arası ekliyim dedim
geçmişe akşam bakıcam bugün ben

Eki Görüntüle 168995

fularla bluz çok uyumlu olmuş çok şık

Hzl ve cretsiz Resim Ykleme Sitesi - hizliresimyukle.com

Buda bi kaç gün önce bi foto gezisinden arkadaşın habersiz çekimiyle ...
arkadan ama kıyafetler belli diye ekledim...

bluzun hoşuma gitti converseler tek başına açık renk kalmış kombinde sanki:KK31: ama çantanla uyumluysa birşey diyemem

mrb kızlar. bugün trendden aldığım elbise geldi. birazcık dar oldu maalesef. özellikle göğüs kısmında fermuarı zor kapattım:KK1::KK1: 38 cuk oturuodu ama elbisenin modelinden yada markadan farketti sanırsam. resimlerini çektim. 1 ay kadar sonra özel bi günde giycem. sizce nasıl olmuş? eğer dar diosanız 2 kilo kadar verebilirim 1 ay içinde:KK1::KK1:

klasik olarak önce mankendeki haliii...
Eki Görüntüle 169004

ve üzerimdeki hali..

Eki Görüntüle 169005 Eki Görüntüle 169006

Eki Görüntüle 169007 Eki Görüntüle 169008

bol bol resim çektim. bekliyorum yorumlarınızı.. ( kontescim özellikle senin yorumunu bekliyorum cnm sende de vardı ya aynı elbiseden:KK34::KK34::KK34:))

pelincim göğüs kısmı yazını okumadan fotolarda göğüsten mi dar olmuş diyecektim yanlış görmüyorsam orada bir büzgü olmuş :KK5:

yine de yakıştığı aşikar canım

3535dc hoş gözüküyorsun canım

Son düzenleme:

pembeler çok yakışmış ama bence de ayakkabılar olmamış üzerindekiler spor durmuş

ama sana yakışmış

anam benim bayıldığım etek diil mi bu çok yakışmış aircim gömlekle de güsel durmuş:KK16:

bluzun hoşuma gitti converseler tek başına açık renk kalmış kombinde sanki:KK31: ama çantanla uyumluysa birşey diyemem

pelincim göğüs kısmı yazını okumadan fotolarda göğüsten mi dar olmuş diyecektim yanlış görmüyorsam orada bir büzgü olmuş :KK5:

evt cnm doğru tahmin etmişsin. göğüs bölümü sıkınca alt kısımda büzgü oluşmuş. bakalım elbise uğruna rejime başlıcam sanırsam.:KK1: mankende bile dar durmuş göğüsleri üsstten fırlamış gibi. 40 beden almalıydım galiba. altınada siyah topuklu giyincem mankendek gibi ama benimkinin önü açık. bilmiyorum ki içine siyah çorap kötü mü durur acaba burnu açık ya ayakkabının:26:

ama sana yakışmış

[/B:KK16::KK16::KK16:

:118::118::118:ta kendisi tatlım:KK9::KK9:çooook teşekkür ederim:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

Teşekkür ederim :KK71:

Evet bnnucum converseler çok açık kalmıştı :KK50:
Çantamlada uyumlu değildi ama zaten o gün üstümdekilerim hiçbiri uymuyordu birbirine:KK30:
Bazen yapıyorum böyle :)

mrb kızlar. bugün trendden aldığım elbise geldi. birazcık dar oldu maalesef. özellikle göğüs kısmında fermuarı zor kapattım:KK1::KK1: 38 cuk oturuodu ama elbisenin modelinden yada markadan farketti sanırsam. resimlerini çektim. 1 ay kadar sonra özel bi günde giycem. sizce nasıl olmuş? eğer dar diosanız 2 kilo kadar verebilirim 1 ay içinde:KK1::KK1:

klasik olarak önce mankendeki haliii...
Eki Görüntüle 169004

ve üzerimdeki hali..

Eki Görüntüle 169005 Eki Görüntüle 169006

Eki Görüntüle 169007 Eki Görüntüle 169008

bol bol resim çektim. bekliyorum yorumlarınızı.. ( kontescim özellikle senin yorumunu bekliyorum cnm sende de vardı ya aynı elbiseden:KK34::KK34::KK34:))

canım bence gayet güzel olmuş.siyahı da bir başka güzelmiş,bendeki toz pembe:KK31:
yalnız altına o kadar koyu siyah giyme derim,çok boğmuş çünkü.:KK31:

canım bence gayet güzel olmuş.siyahı da bir başka güzelmiş,bendeki toz pembe:KK31:
yalnız altına o kadar koyu siyah giyme derim,çok boğmuş çünkü.:KK31:

çookk teşekkür ederim :KK16::KK16::KK16: evt cnm haklısın kalın çorap altına hiç gitmedi. bnde ince çorapla giymeyi düşünüorum.

çok saol cnm. bakalım vermeye çalışcam 1 kilo da versem iyidir. beğendim cnm kombinini. dier saç rengin çok hoştu buda güzel olmuş kullanımı rahat olur.:KK9::KK9:
aslında dierinde fotodaki kadarda kırmızı deildim :KK1::KK1: bu daha rhat olur evet saç knusunda özensiz bi insanm zor oluyodu bnm için :KK53::KK1:
çok teşekkürler :KK16::KK16:

cok tatli... etegini cok sevdim, yakismis da

335dc cok hos, öyle giyinmen hosuma gitti

hanturks, very nice.. pastel pastel olmussun. ayakkabilarin ile cantanin uyumu da müthis hani

Düs, süpersin. Rahat ve shik...

pelinkr elbise gayet güzel yakismis, azcik dikkat edersin, giyersin cok da güzel olur.

çok saol teşekkürlerr:KK16::KK16::KK16:

ama sana yakışmış

Sadece bu güne baktım ...
Barçman abla ne giyersen yakışıyor ama siyah bi başka yakışıyor maşallah diyorum sadece:nazar:
Ayşemm kot ve ayakkabılar güzel ama o o badi sanki biraz spor kaçmış gibi ..
Daha farklı bi badi ile daha hoş dururdu diye düşünüyorum..

:nazar:gayet şıksın :KK71:

bencede güzelkombinin tatlım:KK54:

teşekkürler
ben geçen sene almıştım,bu sene de moda olmasına sevindim:KK71:

teşekkür ederim ablacımm
ben de seni beğendim,zımbalı sanırım hırkan
çok hoş:KK69:

Hepinize teşekkürlerimle:KK16::KK16::KK16::KK16:

DÜŞ=Güzeller güzelim benim Harika :nazar::nazar:görünüyorsun Çok özlemişim seni:KK16:

AİRLİFEER= çok şıksın Ve çok cici görünüyorsun :nazar:
335DC=Çok uyumlu bir kombin olmuş:nazar:
PELİNKR=Elbisen çok yakışmış güle güle giy :nazar:
HANTURKS=Her zamanki gibi sade ve çok şıksın:nazar:

DÜŞ=Güzeller güzelim benim Harika :nazar::nazar:görünüyorsun Çok özlemişim seni:KK16:

AİRLİFEER= çok şıksın Ve çok cici görünüyorsun :nazar:
335DC=Çok uyumlu bir kombin olmuş:nazar:
PELİNKR=Elbisen çok yakışmış güle güle giy :nazar:
HANTURKS=Her zamanki gibi sade ve çok şıksın:nazar:

çook teşekkür ederimm:KK15::KK16::KK16:

X