Bugün ne giydin? Çek görelim..

Saçma değil, neden saçma olsun.

Siz biliyormusunuzki, arama motorlarından sırf etiketler nedeniye siteye yönlendiriliyor insanlar.

Tabi böyle etiketlerden bahsetmiyorum,konuyla alakalı etiketler olmalı.
aman bu siteyi bilen biliyor etikete ne hacetzemuszemus
kızlar yine maşallahınız var hepinizin :nazar:

ohhh gördüm gördüm
üstündeki o ceekete öldüm
kuzum ben onu ındırımlı halı 80 mılyona gormustum degmez dıye almamıstım gecen sene anneler gununde anneme hedıye bakarken bır baktım 20 mılyona dusmus aldım hemencecık:)
xzgi: ceketin ve şortun çokkk güzel.. çok beğendim canımbayanssulusmile
tesekkur ederım bestecım
aman bu siteyi bilen biliyor etikete ne hacetzemuszemus
kızlar yine maşallahınız var hepinizin :nazar:

sende nıye bugun resım yok tıvı tıvı tıvıtıcımm zemuszemus

kuzum ben onu ındırımlı halı 80 mılyona gormustum degmez dıye almamıstım gecen sene anneler gununde anneme hedıye bakarken bır baktım 20 mılyona dusmus aldım hemencecık:)

tesekkur ederım bestecım

sende nıye bugun resım yok tıvı tıvı tıvıtıcımm zemuszemus

gündüz çekinemedim akşamda annemlere gittik şimdi geldik zaten bugün resim yok bilmiyorumkismile ceketini de şortunu da çizmelerini de çk çok çoook beğendim xzgimm çok şeker olmuşsun zemuszemus

selayhus: sana böyle kazaklar çok yakışıyor tatlım.. ama altına dar kot, yada tayt seçsen, daha bir güzel olacak gibi sankim, çünkü fiziğin öyle giyim için ideal tatlım.bayanssulusmile

liva58: canım gömleğin çok ilginç.. keşke kolyede yeşil olsaymış..ama böylede güzel bir seçim olmuş...kaydirigubbakcemile2

cancu: etek ve bady tam uymuş canım.. hele rahatlığına bittim kaydirigubbakcemile3

asipigrenses: resimler küçük.. tam göremedim.. seçemedim daha doğrusu..bilmiyorumkismile

dopiez: sporluğu ve şıklığı birbirine katmışsın.. güzel olmuşsun canım..kaydirigubbakcemile2

bestem saol bidenem datlum beğendiğine sevindim olumunekankayizsmile

öncelikle hepinize hayırlı hafta sonları sekerler...a.s.
livacım canım çok seker gömleginle yesil çok uyumlu olmus çok begendim canımmm:nazar:
asipigrensescim sende çok seker olmussun canımcımmmm:nazar:
cancucum
yine çok sekersin tatlışımmm:nazar:
dopiezcim sende çok şeker olmussun canımcımmm :nazar:
xzgicim sende çok seker ve çok uyumlusun tatlışımmm:nazar:

Son düzenleme:
öncelikle hepinize hayırlı hafta sonları sekerler...a.s.
livacım canım çok seker gömleginle yesil çok uyumlu olmus çok begendim canımmm:nazar:
asipigrensescim sende coks eker olmussun canımcımmm:nazar:
cancucum
yine çok sekersin tatlışımmm:nazar:
dopiezcim ben burdayımm diyosun her halin çok şeker canımcımmm :nazar:
xzgicim sende çok seker ve çok uyumlusun tatlışımmm:nazar:

a.s.sen bizden daha şekersin,tatlı dillisin

Hepiniz harikasınız kızlar opuyorumnanaktan

Bugün ben böyleyim annemle az sonra çarşıya gitcez boshayallersmile

1478.jpg

hiiim erken yaa ondan olsa gerek henüz kimse giyinmemis :jeyyar:

medusa canim seni notu yazdiktan sonra gördüm ekranda

xzgi cnm kombine bayıldım yalnız kotla çorabın aynı renk mi ? sanki bölük parçalanmış gibi duruyor ya da fotoda aynı çıkmış olabilir..

xzgi cnm kombine bayıldım yalnız kotla çorabın aynı renk mi ? sanki bölük parçalanmış gibi duruyor ya da fotoda aynı çıkmış olabilir..

hayır degıl tatlım kotum corabım kahverengı bluzumla aynı ama telden cektıgım ıcın goruntu kalıtesı cok kotu oluyor yuklerken mafoldumben

kızlar sızı uzun zmandır takıp edıorum henız supersınz maşallah bend eılk defa resım yuklıcem canım cok cektı sızı gordukce :)
6e3eb7.jpg

bugunde ben...

ilk resimde oglum girdi isin icine, ikincide fazla net degil, ücüncüde bacaklar :)))) bugunlükte böyle olsun iii hafta sonlari bol eglenceler ..
küpelerde kirmizi ama tam net cikmamis daha önce takmistim bunlari yine

Son düzenleme:
valla cnm malesef yok alişverıs merkezınde cekınmıstımm bundan daha belırgını yok maleseff :KK43:

selayhusummmm çok beğenivirdimmm kombinini
sarı kafayıda öp benim için o minik sarı kafatasından opuyorumnanaktan

selayhusum kotlarını hep begenıyorum ama yok bu baska bu dahada bır baska tam aradıgım kot canımınıcı markası ne? dusuk bel dımı bıde? kombininde senın kadar guzel canım o pıtırcıgımıda op benım ıcın.nazarlardan korusun Allah sizi :nazar:

Selayhus o ufaklık senin oğlun mu balım ben burayı epeydir takip etmiyordum ondan bilmiyorum kusura bakma ay senin anne olduğuna şaşırdım maşallah fiziğin harika ayrıca her ne kadar yüzünü görmesem de sanki yaşın çok küçük :uhm: Canımsın Rabbim ufaklığın kaderini de kendi gibi güzel yapsın inşallah çok sevimli yerim ben o sarı meleği ya :asigim: Ayrıca kotta harika durmuş küpelerin rengi da kazakla harika bir uyum içinde :lepi:

Svlkbr tatlım renkler tam belli olmuyor ama görebildiğim kadarıyla sende çok hoş olmuşsun :jeyyar:

Medusam giyindin süslendin püslendin de hafta sonu gezmelerine mi çıktınız ana kız oh ne güzel valla :teytey:

Xzgim balım şortlu kombine bayıldım bende bu ara güzel bir şort arıyorum ama maalesef daha bulamadaım ayrıca montunun rengine ve modeline hayran kaldım bide çantayla çizmelerin uyumuda muhteşem :hooray:

X