Bugün ne giydin? Çek görelim..

pelin güle güle kullan elbiseni herçekten güzelmiş sana da çok yakışmış ama bence çorap rengini değiştirmelisin

Günaydın arkadaslar..
BUgünki çekim daha net oldu sanırım..
Yorumlara acıgım

Kızlar deve tüyü ceket pantolon nasıl kombine edilir bi fikir verin yarın eklicem resimlerini

Arkadaslar Kk- vitrin yani moda bolumunde alsammi almasammi diye bir topik actim .. Bundan sonra alisverisle ilgili fikir alisverislerini ordan paylassak nasil olur ?? Burayada kombinlerimizi koysak veya kombinlemek icin fikir alisverisi yapsak ??

Arkadaslar Kk- vitrin yani moda bolumunde alsammi almasammi diye bir topik actim .. Bundan sonra alisverisle ilgili fikir alisverislerini ordan paylassak nasil olur ?? Burayada kombinlerimizi koysak veya kombinlemek icin fikir alisverisi yapsak ??

çok iyi olmuş cnm. bu topic çok karışmaya başlad çünkü.

çok güzelmiş cnm. gelince üzerinde de görmek isterim. bnde netten alışverişe mrk sardım bu ara. ama sadece trendyoldan aldım. gg da nasıl kargo çabuk geliyor mu? bi sorun filan yaşadın m?

İnş eklemeye calısırım, bende merak ediyorum..
Trendyol, markafoni ve limangodan cok alısveriş yaptım ben..
hepsi de istediğim gibi geldi, kaliteli siteler..
Gittigidiyordan ise ilk defa alıyorum, umarım sorun cıkmaz..

NAZ20 kombinin gayet uyumlu dar paca jeanleri cok seviyorum bende ...sirf ayakkablarini pek uyumlu bulmadim

airlikfeer güzel olmus canim..botlarini cok begendim

NAZ20 kombinin gayet uyumlu dar paca jeanleri cok seviyorum bende ...sirf ayakkablarini pek uyumlu bulmadim

airlikfeer güzel olmus canim..botlarini cok begendim

Tşk ederim..ben bir gün sporum birgün agır :)
Ceti bot cok seviyorum

naz gayet uyumlu olmuşssun ,göbüşün ne tatlı duruyo ölee

senin fotolarda hem kurbağa çıkıyo:18:

ayy tşk ederimmm..azcık var cıkmıss fotodaa..dikkat cekmez sanmıstım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…