Bugün ne giydin? Çek görelim..

beren91, aslında bir de şu açıdan bak olaya. dün de herkes benim kıyafetimi beğendi. kimse saçlarıma birşey söylemedi. oysaki ben çok seviyorum saçlarımı, rengini, şeklini. ama kimse saçıma yorum yapmadı.

berencim saçlarına hiç dikkat etmemiştim..herkes güzel deyince dönüp bir daha baktım gerçekten güzel görünüyorlar :KK16:

eşime sormaya gerek kalmadı buldum painti cnm tekrar tesekkür ederim yardımcı olduğun için
rica ederim yardimci olabildiysem ne mutlu
cok cirkinsinnn
hele cizmelerinnn:KK47:

:nazar:

azicik kilomu aldin. güzel geldin gözüme kizz
bu yoruma sevineyimmi üzüleyimmi :===)) eskiden cirkinmi geliyordum gözüne :KK14::KK14:
yaa en sevdigim renk kombinlerinden harika olmussun askim
hatta kemerini bilem sevdimm :KK16:

]
tesekkür ederim güzel ezgim:KK19:

selayhus : tatlım kombin iyi de bir şey dicem sen saçlarının renginimi değiştirdin:KK68:
B]

kombin iyi de saclarmi olmamis :KK60: :KK60: ...
sagol... hayir tatlim degistirmedim sadece boya gecici boyaydi akti eski renk yani acik renk cikmaya basladi ortaya ... yakinda kuaföre gidip acik kahve tonlari kumral düsünüyorum..

siyah hos biseye benziyor ama secemedim malesef :KK43:(

siyah grii beyaz muhtesem üclü . birde hayal gibi fizik:KK55::KK55:

evet cnm o askı olmamış keske seffaf askı taksaydın kotun güzel ama hırkanı begenmedim o bulüza yakıstıramadım yoksa çok severim kırmızıyı ve dantelli kıyafetleri çok seksi durur

şeffaf askıyı öldürseler takmam diyebilirim :KK60:
bluz kırmızı değildi aslında,nar çiçeği asıl rengi
teşekkür ederim

yaa en sevdigim renk kombinlerinden harika olmussun askim
hatta kemerini bilem sevdimm :KK16:

resım cok net olmasada gorundugu kadarıyla guzel bır elbıse

çok guzel olmussun ama bu havada usumedn mı

çok güzel olmus altınada topuklu bı ayakkabıyla harıka olur

içine beyaz renk giyseydin çok daha güzel olurdu kontesim diyorumm
azıcık renk diyorsun bana biliyorum ama valla beyazla daha guzel olur :KK1:

hımmm beyaz :KK31: bunu bi düşüneyim
sağol bebişimmm:KK16:

beren hirkan hosuma gitti , o tip hirkalari cok seviyorum ben rengide cok hosmus , ayrica saclarinda herkesin dedigi masallah:nazar:

slm hanımlar arasıra gelip bakıyorum bugün ne giydiniz diye :))) hepiniz kendine has tarzı var çokta yakıştırıyorsunuz.gelip bakıyorum yorum yapmıyorum dedim bu sefer yorum olsun.

beren91, aslında bir de şu açıdan bak olaya. dün de herkes benim kıyafetimi beğendi. kimse saçlarıma birşey söylemedi. oysaki ben çok seviyorum saçlarımı, rengini, şeklini. ama kimse saçıma yorum yapmadı.

çok teşekkür ederim canm bence bakan gözler güzel:KK69:

berencim saçlarına hiç dikkat etmemiştim..herkes güzel deyince dönüp bir daha baktım gerçekten güzel görünüyorlar :KK16:

teşekkür ederim canımmmmmm :KK49:ay utandım :KK1: bu arada dürüst olmak gerekirse herkes saçımla ilgili yorum yapınca bende resme bir daha baktım:KK70:

berencim ben de saç rengini çok beğendim :nazar: kombin renkleri de çok uyumlu olmuş:KK31:

teşekkür ederim konteescim :KK69:

beren hirkan hosuma gitti , o tip hirkalari cok seviyorum ben rengide cok hosmus , ayrica saclarinda herkesin dedigi masallah:nazar:

bende bayılıyorum böyle hırkalara canım:nazar: teşekkür ederim saçlarım hakkındaki yorumun için:KK69:

Son düzenleme:
selayim gözüme cirkin gelmiyodun bidenem.. ama eccük ciliz geliyodun :))
istemeden bi ara kilo vermistin hatirliyorum, e tabi hos durmuyo cok zayiflik.. ama simdi iyi geldin gözüme :26:

$megi.jpg $meg.jpg

mavili dünden leoparli bugünden:)

aşkitoo amanın bebek geliyo hadi maşallah çok tatlısın hele leoparlı haline bayıldımm

X