Bugün ne giydin? Çek görelim..

kontesko bende gnyd deyince gidip baktim fotona..
kombin olarak begenmedim ama asiri sekilde kilo verdigin belli oluyor cok fit duruyorsun
birde saclarinin rengi cok canli masallah canim

gnydcigim tesekkür ederim :KK19:

Son düzenleme:
gnydn64 tesekkur ederim hosbuldum:KK16:

selayhus cizmelerin rengide goruntusude harika kıyafetinde renk uyumsuzlugu goremedim ben gozume hos gorundu:KK16:

kontesko bende gnyd deyince gidip baktim fotona..
kombin olarak begenmedim ama asiri sekilde kilo verdigin belli oluyor cok fit duruyorsun
birde saclarinin rengi cok canli masallah canim

gnydcigim tesekkür ederim :KK19:

hep çotanakları beğeniyorsun beni beğenmiyorsun selayım :KK19: hahahaha:KK60:
saol kuşummm:kk77:saçlar canımız kanımız :KK53:

hep çotanakları beğeniyorsun beni beğenmiyorsun selayım :KK19: hahahaha:KK60:
saol kuşummm:kk77:saçlar canımız kanımız :KK53:

ne demis kizildereli bir atasözü " ben begensem ne begenmesem ne , önemli olan senin begenmen istenentüy köntess :KK1: "

canim yelek hos gelmedi bu kombinde o yüzden begenmedim...
niye öyle diyorsunki , sIK sIk senide begeniyorum :KK23::KK23:

moon cok tesekkürler canim ,senide bekliyoruz kac zamandan beri güzel bacaklarini göremedik :KK23::KK23:

selayım pembe kahve uyumunu severim çizmeler zaten çok güzel yine sade ve hoşsun tatlım :nazar:
cok sagol kibelam :)
çok şık cnm ben çok severim sade kıyafetleri çok zayıfsın masallah manken gibi kaç kilosun boy posta var masallah

aynen canim bende cok seviyorum sade kiyafetlerin icinde kendimi cok rahat hissediyorum..tskler .
ben 49 kiloyum canim . boyum 1.68

dün turizm fuarina gittik.... oraya giderken giyindiklerim... sadeydi yine... burasi cok sessiz ekliyeyim diye düsündüm. :))
renkler resimde istedigm gibi cikmadi, pantalon ve badi kahverengi

Eki Görüntüle 138409 Eki Görüntüle 138411 Eki Görüntüle 138410

canım çok sade ve çok tatlı olmuşsun, bende burayı hergün takip ediyorum, ama iş dolayısıyla yazamıyorum malesef :KK31: ama seni çok beğeniyorum :) ve bu arada bende 49 kilo 168 boydayım :KK52:

ta taaaaaaaaaaaaa:86:
kontes geldi :86:
:119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:
$Fotoğraf2421-horz.jpg
$CIMG05751-horz.jpg
$CIMG05941.jpg

kontesım elbıse muhtesem sanada cok yakısmıs sadece montunu begenmedım uzun gıyseydın daha sık olurdu gule gule gıy bebegım

selayuss çok tatlı olmuşsun :nazar:

kontes elbisen çok güzel ve sana güzel gitmiş maşallah ikinizede

çok merci canımmm:KK69:

kontesım elbıse muhtesem sanada cok yakısmıs sadece montunu begenmedım uzun gıyseydın daha sık olurdu gule gule gıy bebegım

haklısın kuşum ama uzun kabanımın rengi kafamdakine uymadı diye bunu şey ettimdi :KK59:

çok sağolasınn:KK54:

kontes ne kadar zayıflamışsın görünce agzım şakkadanak açıldı abölee :KK53:

bana hala şişman geliyorum:26: giyimden mi fark ediyor yoksa:KK53:

Eki Görüntüle 138561
Eki Görüntüle 138563
Eki Görüntüle 138562

kontess çok hoş bir kombin olmuş çantanla küpelerinin uyumu da çok şeker..çantanın tamamını görmek isterdim..bir de deri ceket bakıyorum ben de kendime biliyorsun sen nerden ve kaça aldın canım istersen bana özel mesaj da atabilirsin..ben de acaba siyah mı alsam taba mı yahu karar da veremiyorum iki rengi de çok güzel..:KK52:

Son düzenleme:
canım çok sade ve çok tatlı olmuşsun, bende burayı hergün takip ediyorum, ama iş dolayısıyla yazamıyorum malesef :KK31: ama seni çok beğeniyorum :) ve bu arada bende 49 kilo 168 boydayım :KK52:
cok tesekkür ederim damlacigim begenmene sevindim..

Eki Görüntüle 138561
Eki Görüntüle 138563
Eki Görüntüle 138562

elbise cok yakismis kuzuu , cok begendim elbiseni

sagol canim

yook tatlıım acaip ince göründün gözüme masallah nazar degmesn pek bi begendm :KK8:

oyy ağzından bal damlıyor :KK69: çok teşekkrler tekrardann:KK54:
kontess çok hoş bir kombin olmuş çantanla küpelerinin uyumu da çok şeker..çantanın tamamını görmek isterdim..bir de deri ceket bakıyorum ben de kendime biliyorsun sen nerden ve kaça aldın canım istersen bana özel mesaj da atabilirsin..ben de acaba siyah mı alsam taba mı yahu karar da veremiyorum iki rengi de çok güzel..:KK52:

çok teşekkürler canımm:KK69::KK71: devamı için özeline geleyim ceza yemeyek :KK53:

selayhus cizmelerin harika :KK23:

kontes
elbisen cok yakismis, montunuda cok begendim, küpelerin cok tatli :KK12: sadece o sacindaki seyi begenmedim :26:

X