Bugün ne giydin? Çek görelim..

Günaydın ablacımm...
Tatlı dilinden yorumun için teşekkürler...

Evet tweetyciim cok kotu o kombinler ama oyle giyiniyorlar .. Ayakkabinin kendi biraz farkli
Arkdisim kemer kendisinindi ben napiim orsay e soyliyeyim kalinlastirsinlar
Sen versene fazla kilolarindan bana ..Sagol canim benim:82:

çok fena o kombinler yaa yüksek bel görünce zaten fena oluyorum artık alıştık galiba toto açık gezmeye fazlam olsa hemen viririm senden mi sakınıcam kuşum ya benimki anca bana yitiyi :76:

34 mü aman tanrımmm almam lazım
canım bu papi yüksek belli havuç pantolonlarla olur
külotlu çorapla giyilen kışlık şortların altına olur
belli tarzdaki elbiselerle olur
dar paça kotlarla olur

bende sevmiyorum bu ayakkabıları ama
topuklu olanları güzel bence

Eki Görüntüle 123741

boyum 169 olduğu için topuklu giymem sorun oluyo kendimi düz ayakkabılar çoook daha iyi hissediyorum canım
bide kaararsız kaldım ya alıp almamakla
şort giymedim giyemem de sanırsam:26:

boyum 169 olduğu için topuklu giymem sorun oluyo kendimi düz ayakkabılar çoook daha iyi hissediyorum canım
bide kaararsız kaldım ya alıp almamakla
şort giymedim giyemem de sanırsam:26:

pek tarzın değil galiba bu papiler senin
kombinleri beğenmedin çünkü...
o zaman alma canım

pek tarzın değil galiba bu papiler senin
kombinleri beğenmedin çünkü...
o zaman alma canım

ayakkabıya bayıldım ama o havuç pantolonlar bana göre değil bide şort da giyemem
etek ve dar kotla ancak
bakalım ne olur karar veremedim daha:82:

1.69 la topuklu neden sorun olsunki ??? Yuregemedigin acisindanmi , bende o civarlardayim ama topuklunun tuhaf durdugunu dusunmuyorum .. Topuklu ile 10cm olsa topuk 1.78 anca olurum

1.69 la topuklu neden sorun olsunki ??? Yuregemedigin acisindanmi , bende o civarlardayim ama topuklunun tuhaf durdugunu dusunmuyorum .. Topuklu ile 10cm olsa topuk 1.78 anca olurum

etrafımda benden uzun insan bayan yok:26:
çok istiyorum ama günlük giyemem rahat olamıyorum o yüzden
yürümem açısından sorun yok:78:

içler acısı mı
tüm kk ile ters galiba benim zevkim

yakıştıran süper yakıştırıyor ama bu mankenler tahta olduğu için tuhaf durmuş

kontes al yafrum içinde kalmasın sen şortlarla, yüksek bel eteklerle çok güzel taşırsın

Günaydin ablacigim , nerelerdesin özlettin kendini... cok tesekkür ederim yorumun icin..

Günaydın ablacımm...
Tatlı dilinden yorumun için teşekkürler...
Teşekkürler kızlar
Bende sizi çok özledim
Amerikadaki oğlum tatiliçin burada onu geçirdikten sonra kombinlerimle burada olacağım
Aşkitoya üzüldüm alışmıştık hergün foto eklemesine
Yinede kararına saygı duyuyorum
Bencede bu yeni uygulama burayı takip etmeyi güçleştiriyor

dün giydiklerim ,pembe sweet , converslerim ve pembe montum çok rahat oluyo böyle yaa
kontesciğim zevkler tartışılır herkesin farklı farklı canım benim sen beğenmişsen onu engüzel şekilde taşımayı bilirsin elbette

Eklentiler

• $070120115321.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 63
  • $060120115297.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 54
  • $070120115325.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 45
  • $070120115317.jpg
    25,4 KB · Görüntüleme: 65
tweety cok tatli olmussun cok yakismis ama ayakkabilar haric. sevmiyorum uzun converseleri bide bunlarin topuklularida oluyo ama olsun sen seviyosan sorun yok canim

kontes oxford ayakkabılar taytla da oluyor üzerine salaş bi tişört, bluz veya kazakla iyi kombinleniyor, mini kadife etek üzerine bluzla çok şık olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…