Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Teşekkür ederim dikkate alıcam bunları maşallah sana 12 yıl inanılmaz bir süre çalışıyorsun onunda faydası vardır sünnet öyle oturup yemek anladım dediğini

Teşekkür ederim dikkate alıcam bunları maşallah sana 12 yıl inanılmaz bir süre çalışıyorsun onunda faydası vardır sünnet öyle oturup yemek anladım dediğini
Birde ilk zamanlar nescafe çok içiyordum sade oda boşaltımı hızlandırıyor bu yıl bıraktım o bagımlılık yaratmaya başladı resmen.Diyetisyen arkadaşıma demişki diyet yaparken proteinle tamamladığın sürece kasın azalıyomuş.Dindeki gibi beslensek zaten gözümüz bu kadar aç olmaz dolap agzına kadar dolu iki kişiyiz

Ay evet malesef bizimde öyle eşim sağolsun dolduruyor kalorili ve gereksiz şeyleri bende proteini baya yükselttım kas oranı azalıyormu yani azalmasın diye daha çok tüketiyordum

Kızımın küpesi vardı sürekli düşürüyordu çok minik bir şey hediye gelmişti altın çıkmışken bozdurdum 125 lira etti su ekmek aldım 7 lira bozuk kaldı attım konbara ya 100 lük de bütün duruyor belki onuda atarım

hoş geldin bu arda ben de
burda başladım birikime bakalım 2020 ye kadar ne toplayacağım yazarız hep birlikte dediğin gibi damlaya damlaya göl olur inşallah

vallah bir çeyrek altın alacak kadar olsun yeter bence benim için bu gidişe okadar olur benimki
Ahh canım inşallah olur fazla fazla bende zorlanmaya başladım çok az atabiliyorum 3 çeyrek yaptım hazirana kadar bir yılda ama çok kıstım abarttım bu sene biraz yavas gidicem hayırlısı olsun bakalım

Arkadaşlar hedefleriniz varmı kumbaradan çıkan parayla neler yapmayı düşünüyorsunuz
Tatile gideceğiz :) tatil bizim için hop hadi gidelim değil. Maddi anlamda zorlanıyoruz peşin gideceğimiz zaman. En iyisimi kumbara yapalım içindekiyle gidelim dedik şimdi bir tatil paramız birikti sayılır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…