Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Colinste güzel indirim var sweetler aldım 29tlye tshirt vsde 12 parçaya 300tl verdim ama şişme yelekten kışlık yazlık derkrn bir sürü şey aldım.Kaç aydır bişey almıyordum kendime vicdan yaptım çok değil mi diye eşimin başının etini yedim100tl falan attık kumbaraya onları tamamlayıp 1 gram altın istiyorum bu ay.ben maaşımı harcamıyorum çok eşimden harçlıkta alırsam bu ay euroda alcam düşükken

Çok uygun 12 parça 300 lira şişme yeleği merak ettim bak şimdi eşim için çok aradık bi mont fiyatı para istiyolar bereketli olsun kumbaran da

Çok uygun 12 parça 300 lira şişme yeleği merak ettim bak şimdi eşim için çok aradık bi mont fiyatı para istiyolar bereketli olsun kumbaran da
Erkek için 150den aşagı yoktu canım gömlek,tshirt,sweet uygun.

Eklentiler

• 15660350598228242829585836764074.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 34
Bende rengini çok sevdim eşimde yelek alalım illa diyodu iyi oldu xs bu kış giyemem artık seneye
Evet hamilesin değil mi ama seneyede kalsa o bile bir yatırım çünkü kıyafetler de zamlanıyor ben çocuklara fazladan aldıklarımı ucuz diye aldıklarımı hep bir beden büyük alıyorum yedek bulunduruyorum yeni kıyafetleri çook karlı

Çok mantıklı bencede çocuk kıyafetleri çok pahalı.İstanbuldayken outlet çoktu çok uygun oluyordu burda magaza indirimi çok olmuyır

Çok mantıklı bencede çocuk kıyafetleri çok pahalı.İstanbuldayken outlet çoktu çok uygun oluyordu burda magaza indirimi çok olmuyır
Bölge olarak söyleyebilirmisin nerede olduğunu Karadeniz Akdeniz gibi bana İstanbul dışında yaşamak çok zor geliyor netten de arada kontrol et

Bölge olarak söyleyebilirmisin nerede olduğunu Karadeniz Akdeniz gibi bana İstanbul dışında yaşamak çok zor geliyor netten de arada kontrol et
İstanbulda zeytinburnunda outlet var starcity çok uygundu.zeytinburnunda mango,adil ışıktan 19tlye kumaş pantolon almıştım salı ek indirimi bile var 4 tlye gömlek aldık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…