Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Merhaba iyi birikimler hanımlar . Ben de size katılırım belki, imkanım olur da para atabilirsem
Merhaba Hoşgeldiniz katılın lütfen birbirimize destek olalım damlaya damlaya göl olur ister kumbara ister bir kavanoz az çok demeden başlayın atamasanız da yazın sohbet edelim birikim amaçlarımızı konuşalım

Bende iki çocuk annesiyim yaş oldu 32 baya kafaya koydum bu hafta diyetteyim 77 kg yum 😔hayatımda hiç xs kıyafet almadım giymedim 😬
Bence xs falan yakışmıyor kadına boyuna göre 36 veya 38 olunmalı.çok zayıf oluncada çocuk gibi kalıyorum.Ben üniversitede ne diyetler yaptım veriliyor canım ama yeme biçimini değiştirmeden kalıcı olmadı bende

Bence xs falan yakışmıyor kadına boyuna göre 36 veya 38 olunmalı.çok zayıf oluncada çocuk gibi kalıyorum.Ben üniversitede ne diyetler yaptım veriliyor canım ama yeme biçimini değiştirmeden kalıcı olmadı bende
Kilonu nasıl koruyabiliyorsun 42 bedenim ben şuan bakdım kıyafetler sıkmaya başladı diyete başladım iki kg gitti çok şükür inşallah devamı gelicek

Kilonu nasıl koruyabiliyorsun 42 bedenim ben şuan bakdım kıyafetler sıkmaya başladı diyete başladım iki kg gitti çok şükür inşallah devamı gelicek
Şekeri içeceklerden çıkardım.Çok hamurişi yememeye başladım biz doğuluyuz kızartma hamurişi mis gibi oluyor.Sebze ve proteine önem verdim.Ben çok abur cubur yiyodum bıraktım.İki paket cipsi aynı zevkle yiyebiliyodum😁bunu yazmışımdır belki spor yapamıyorum mezleke acıp oynuyodum iş yaparken boş vakitlerimizde oda acayip yağ yakıyor.İçecekte çok sıkıntım olmuyor kola vs hiç sevmem.Su çok içiyorum.12yıl olmuştur verdiğim kiloları almadım.Bide bacagımın biri sürekli yukarda yemek yiyorum.Hem dinen hemde saglık acısından az yediyor

X