Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Kenarda 45 lira var biriktirdiğim bayramdan sonra üzerine ekleyip dövize çeviricm
Döviz bu aralar düşük altın en iyi yatırım ama çok yüksek şu an kumbaradan çıktıkça ne varsa almak benim için en iyisi bikaç tane 1 dolarım varmış onları korkudan tümlettimher ay hedef koyuyorum döviz için pek tutmuyor yıl sonuna kadar 500 euro istiyorum mesela☺

ALTININ gramı 268 mi
Ne ara bu kadar yükseldi
EN son 6 Ağustos'ta 260tan almıştım

Eklentiler

• IMG_6075.PNG
    373,3 KB · Görüntüleme: 28
Sağolun kızlar daha fazlası sizlerin olsun inşAllah.Ama kıyamadım almaya vazgeçtim sadece kağıt paraları aldım.kumbaraya devam yani yılbaşına kadar

ALTININ gramı 268 mi
Ne ara bu kadar yükseldi
EN son 6 Ağustos'ta 260tan almıştım
Valla birikimi olanlar için iyi altın herzaman güvenli bir liman olmuştur üç çeyreğim var biri hediye gelmişti birini 400 almıştım hazirandakinide 430 almıştım çeyrek parası oldumu kumbarada bekletmiyorum hemen çeyrek alıyorum

Bugün eşimin elini öptüm güldüm hani harçlığım 50tl verdi.birazda bozukla 10 euro yapıyım yılın başından beri kumbaradakilerle euro dolar aldum küçük ama 260euro 200dolarım olmuş 3 gramda fiziki altın aldım.son 3 ayda birikime önem verdim internetten altın aldım şu aralar pek yüksek hiç altına yönelemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…