Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Günaydın...
Sabah sabah çok iş vardı dairede yazamadım .
Bende 15 TL attım bugün. Maaş günü olunca .
Ben de ödemeleri yaptıktan sonra kalan para durumuna göre Euro almayı planlıyorum.

Hoş geldiniz.

Hoşbuldum ❤ henüz bi hedefim yok nasıl hedef koyayım bilmiyorum.
Çalışmıyorum ben evde tek maaş var mutfağa haftalık ayırdığımız paradan biriktirmek istiyorum az da olsa.
Fiyatlar uçmasaydı çok daha rahat olurdu birikim

Şu an elimde 15 liram var sadece nereye harcasam bilemiyorum :)

Bende aynen o şekildeyim çalışmıyorum eşimin verdiği harçlık ve mutfak harçlığından arttırıp birikim yapıyorum

Bende aynen o şekildeyim çalışmıyorum eşimin verdiği harçlık ve mutfak harçlığından arttırıp birikim yapıyorum
İnanın sizi tebrik ediyor ve çok destekliyorum ev hanımının yaptığı birikim esas birikimdir bence

İnanın sizi tebrik ediyor ve çok destekliyorum ev hanımının yaptığı birikim esas birikimdir bence
Ev hanımları cidden daha güzel birikim yapıyor. Bizler eşler sıkışmasın diye oraya para ver buraya para ver ,bir düzen oturtamıyoruz. Ben özellikle ev hanımlarının evde birşey üretip kendi parasını kazanmalarını destekliyor ve tebrik ediyorum var mi aranızda ev hanımı olup birşeyler yapıp satan

size katılıyorum.

Bizde eşimle beraber ödemeleri yapıyoruz , üst baş alınacaksa alıyoruz ayrık bir biktar ayırıyoruz sonra kalanı ortak hesabımız var parayı oraya aktarıyoruz ödemelerden sonra kalanı bazen inanın hiç bişi kalmıyor kira kredi derken

Çok teşekkürler evlenmeden çalışıyordum evlenip birde çocuk olunca çalışmak zor olur benim için. Bu tamamen benim fikrim. Şimdilik evde birikim yapıyorum kendi çabalarımla.

Çok sağolun bebeğim küçük ev işlerine zor yetişiyorum o yüzden dışarıya iş yapamıyorum.

Bizimde çok şükür kira derdimiz yok eşimin aldığı maaşla önce ödemeniz gerekenleri ayırıp geri kalanla idare ediyoruz. Birikim daha rahat oluyor o zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…