Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Bende bilmiyorum eşimde atıyor ama ağırlaştı bide ben önceden başlamıştım buraya yazmadan önce bozuklukları atmaya

Fiziki euro , dolar mi alıyorsunuz. Bende internet bankacılığından alıyorum da arada kumbara için fiziki mi alsam🤔
BEn internet bankacılığından da alıyorum ama yüksek miktarları ordan alıyorum.
Kumbaraya hem tl hem döviz atıyorum. Kumbara birikimi az miktarlar için. Sadece tl atmak istemiyorum zaten tl çöp

BEn internet bankacılığından da alıyorum ama yüksek miktarları ordan alıyorum.
Kumbaraya hem tl hem döviz atıyorum. Kumbara birikimi az miktarlar için. Sadece tl atmak istemiyorum zaten tl çöp
Evet haklisiniz . Arada döviz atılabilir tabi ,döviz bürosu biraz uzak işim düşerse o tarafa bende alayım bi ara 👍

Ne güzel etkinlik 😍 bende katılabilirmiyim :)

Kendimin yok ama kızlarımın var açılmayan kumbara okul bitince açıcaz demiştim inş paten parasına destek olur çıkanlar.

Anca yetiriyorum evin parasını bazen atamıyorum ama sanırım önce oraya azda olsa atıp sonra harcama yapmak lazım.

Açılan kumbarayıda seviyorum arada sayıp gaza geliyorum yada hala çok azsa daha çok atmaya çalışıyorum.

Kendimin yok ama kızlarımın var açılmayan kumbara okul bitince açıcaz demiştim inş paten parasına destek olur çıkanlar.

Anca yetiriyorum evin parasını bazen atamıyorum ama sanırım önce oraya azda olsa atıp sonra harcama yapmak lazım.

Açılan kumbarayıda seviyorum arada sayıp gaza geliyorum yada hala çok azsa daha çok atmaya çalışıyorum.
Hoş geldiniz 🙋‍♀️@sukufenazz topik giderek canlanıyor. Bende hergun 1 tl de olsa atıyorum devamlılık arz etsin diye . Yıl sonuna kadar bakalım ne olacak 😊

Hoşgeldiniz tabiki ne demek topiğimiz herkese açık :KK54: Hepimiz birikim yapabilmek için buradayız elimize ne geçerse atıyoruz kumbaraya Hoppa Attıklarımızı da yazıp birbirimize gaz veriyoruz. İnşallah sizde hedefinize ulaşırsınız :KK55::KK76:

X