Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

merhaba bu bloga bende katılmak ıstıyorum para bırıktırmem lazım gercekten :) yardımcı olurmsnz
,
hedefini ve günlük olarak kumbaraya ne kadar attığını yazman yeterli canım bende yeni katıldım aslında başladığımdan beri ne kadar gereksiz harcama yaptığımı farkettim azaltmaya çalışıyorum :rapci:

selamlar, ben az önce bozuk para dolu kavanozumu boşalttım. daha önce 50 kuruş 1 tl leri bütünlettiğim olmuştu ancak daha ufakları hiç bütünletmedim. toplamda 85 lira edecek kadar 25 kuruş var, marketler ya da tekeller vb. bunları alır mı, daha önce deneyen oldu mu acaba? ya da nasıl değerlendiriyosunuz daha ufak bozuk paraları?

selamlar, ben az önce bozuk para dolu kavanozumu boşalttım. daha önce 50 kuruş 1 tl leri bütünlettiğim olmuştu ancak daha ufakları hiç bütünletmedim. toplamda 85 lira edecek kadar 25 kuruş var, marketler ya da tekeller vb. bunları alır mı, daha önce deneyen oldu mu acaba? ya da nasıl değerlendiriyosunuz daha ufak bozuk paraları?
ben de bozuk paraları Tümlettim markete

alırlar marketlere lazım oluyor bozukluklar bütünletin derim bütünletmezlerse 85 tllık alışveriş yapın oradan bozuklukları verin :KK48::rapci:

X