Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Yeni basladim para biriktirmeye yazin almam gereken cok sey var universite icin baska sehire gececegim(bir sorun olmazsa insallah)
Baslangic olarak 60 tl attim 1 tl ve 50 krs harici elime gecen bozukluklari ve ihtiyacim olandan fazla kagit paralari atacagim icine
Gereksiz hicbir urun almamaya calisacagim 😇 :KK54:

Yeni basladim para biriktirmeye yazin almam gereken cok sey var universite icin baska sehire gececegim(bir sorun olmazsa insallah)
Baslangic olarak 60 tl attim 1 tl ve 50 krs harici elime gecen bozukluklari ve ihtiyacim olandan fazla kagit paralari atacagim icine
Hedefim 400 tl biriktirmek yaza kadar

Hedefim 400 tl biriktirmek yaza kadar

Bereketli olsun

Sık sık yaz mitove olalim hep beraber

evdeki bos bir icki sisesini kumbara yaptim ben de, hem seffaf oldugundan motive eder dedim :) dunden beri toplam 70tl attim. bir de hep altin hesabima altin aliyordim ama artik minik gram altinlardan alip icine atmayi dusunuyorum.

X