Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

Merhabalaarrr hanımlarrr :KK54::KK69::KK55:Selamün Aleyküm. Öncelikle birikimleriniz hayırlı olsun buradaki amacımız birikim yaparak kumbaraya para atarak birbirimize gaz vermek. Biriktikçe daha çok meraklanıyor insan. Öncelikle kendimize bir açılmayan kumbara alıyoruz. Yılbaşına kadar açmıyoruz. Elimize ne geçerse içine atıyoruz ve attığımız miktarı buraya yazıyoruz. Var mı kumbarada para biriktirmek isteyen? O halde buyrun.Topiğimiz hayırlı olsun. İlk ben başlıyorum miktar az ama 3,5 tl.

Hedeflerimizi de yazıyoruz arkadaşlar sene sonuna kadar ne kadar kumbara birikim hedefi koydunuz bunları yazarsak bir nebze daha gayretli oluruz gibi geliyor. Hedeflerinizi yazarsanız listeye eklerim.

İsim: Hedef:
sukufenazz sukufenazz ~~~~ 1000 TL
@suzi88 ~~~~ 500 TL
@Ceteris paribus ~~~~ 1000 TL
Umay ~~~~ 100dolar+100euro+500TL
@deniz us ~~~~ 2000 TL
@sena9797 ~~~~ 1500 TL
@memurhanim ~~~~ 500 TL
@FusyAsk ~~~~ 500 TL
Sizde ek gelir sağlamak için instagram hesabimi takip edebilirsiniz ...

Son düzenleyen: Moderatör:
Birikim yapmayı cocuklugumdan beri severim hep kumbaralarım olur , ama gerek kışın masrafların artması gerekse saglık sorunlarımdan para biriktiremedim , bazı topiklere bakdim altin biriktiriyorlar ole bi maddi gucum yok ama burda bende para biriktirebilirim ilk isim bi kumbaraq edinmek olacak 😍😍😍

Birikim yapmayı cocuklugumdan beri severim hep kumbaralarım olur , ama gerek kışın masrafların artması gerekse saglık sorunlarımdan para biriktiremedim , bazı topiklere bakdim altin biriktiriyorlar ole bi maddi gucum yok ama burda bende para biriktirebilirim ilk isim bi kumbaraq edinmek olacak 😍😍😍

hadi şimdiden bereketli olsun canım :nazar:

Birikimin azi cogu olmaz. Hem ne demisler? Allah azin bereketini versin...🤲 Hosgeldiniz...😊

Buyuk kumbaraya 3 TL, kucugune 50 krs attim...

Birikimin azi cogu olmaz. Hem ne demisler? Allah azin bereketini versin...🤲 Hosgeldiniz...😊

Buyuk kumbaraya 3 TL, kucugune 50 krs attim...
Hosbuldum , bende her zaman buna inanirim Allah once bereket versin huzur versin , 🙏🏻🙏🏻

Buraya yazdigim gunden bu yana her gun para atmaya calistim suana kadar 70 tl oldu ama suandan itibaren. Gunluk en fazla 1 , 2 tl atabilirim 🤗🤗

X