Bugün kanser olduğumu öğrendim

Evet gerçekten öyle . Hastane ve doktorlar Türkiye'ye göre çok çok ilgililer. Herşeyi ayrıntısıyla anlatıyorlar ve burda özel hastane kültürü olmadığı için d devlet hastaneleri bile özel segmentinde. İnanın ben hala olayın etkisindeyim . Yani insanoğlu bir an da yikilabiliyirmus. Doktorun bana söyledi o an gözümün önünden hiç gitmiyor. Önce kadın sağlığı tabi ki ama evlat duygusunu yaşamak ve eşime yaşatmayı o kadar istiyorum ki
Çok geçmiş olsun ama Türkiye sağlık konusunda çok çok iyi. Çok değerli doktorlarımız var ben size özel mesaj attım. Bir bakın bakalım. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Çok geçmiş olsun. Rabbim size şifa versin. Sağlıklı evlat nasip etsin.
Düşünsenize saygı duyarım ama ailenize söylemenizde fayda var. Bu saklanabilecek bir şey değil. Ben olsam Türkiye'ye gelip iyi bir uzmanından görüş alırdım. Sonra karar verirdim. Umarım her şey yolunda gider🌸
Amin çok teşekkür ederim inşallah .

Birde burada şuanda Atlas Üniversitesinin Rektörü Prof. Dr. Mustafa Küçükoğlu var benim annemde rahimağzı kanseriydi ameliyatını yıllar önce Mustafa hoca yapmıştı 3 yıl kadar önce yine biyopsi aldırmamız gerekti kendisiyle görüştük özel olarak hastanelerle anlaşması var muayene ediyor çok bilgili tecrübeli bir hocadır eğer İstanbul'a gelecekseniz bir görüş alabilirsiniz
Çok teşekkürler not aldım

Merhabalar Önceki konumda ameliyat oldugumu yazmıştım.miyom vardı. Bu sabah komtrolüm vardı ve miyomun kötü huylu olduğu. Kanser olduğumu söyledi doktor. Çocuk istemim var ve 29 yaşına gireceğim . Hiç çocuğum yok. Rahmin alındığı takdirde problem kalmayacağını söylediler. O kadar kötüyüm ki bugün ki kontrole bile tek geldim yaşım genç zaten bişey çıkmaz diyerek. Yarından itibaren 6 ay tedavi başlayacaklar hormon ve pet .6 aylık süreç güzel giderse hemen tüp bebek yapılıp başarılı olursa doğumdada rhmi alacak. İsviçre'de yaşıyorum ve şu ilk buraya yazıyorum henüz eşim de dahil hiç kimseye söyleyemedim . Sizce Türkiye'ye dönüüp tedavi olmalı mıyım yoksa İsviçre'de mi devam etmeliyim. Bu arada burda bir tek eşim ve ben yaşıyoruz heeangi bir yakın akrabamız yaşamıyor şimdiden teşekkür ederim
Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim size şifalar versin. İnan burda ne yazacağımı da tam olarak bilmiyorum. Hiç beklemeden bir kaç doktor ile daha görüş. Türkiye’deki doktorlarımızla da görüşmek istersen tabiki görüş. Ama ara verme ne gerekiriyorsa ne yapman gerekiyorsa yap. Ailene söylemelisin :KK43:. Çünkü böyle zamanlarda onların desteği çok önemli. Bir tane instagram fenomeni vardı Ecem türkdoğan oda bu şekilde bu yollardan geçti ve şu an hamile o da senin gibi demişti doğumla beraber rahmim alınacak diye. Lütfen kendine çok iyi bak. Rabbim yardımcın olsun seni sevindirsin inşallah. Hayırlısıyla sağlıklısıyla evlatların olur inşallah 🫶🥺🥺

Merhaba. Öncelikle çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim size şifalar versin. İnan burda ne yazacağımı da tam olarak bilmiyorum. Hiç beklemeden bir kaç doktor ile daha görüş. Türkiye’deki doktorlarımızla da görüşmek istersen tabiki görüş. Ama ara verme ne gerekiriyorsa ne yapman gerekiyorsa yap. Ailene söylemelisin :KK43:. Çünkü böyle zamanlarda onların desteği çok önemli. Bir tane instagram fenomeni vardı Ecem türkdoğan oda bu şekilde bu yollardan geçti ve şu an hamile o da senin gibi demişti doğumla beraber rahmim alınacak diye. Lütfen kendine çok iyi bak. Rabbim yardımcın olsun seni sevindirsin inşallah. Hayırlısıyla sağlıklısıyla evlatların olur inşallah 🫶🥺🥺
Allah razı olsun . İnanın hala şoktayım ne düşüneceğimi ben bile bilmiyorum. Pet sonucum çıkınca onun sonucuyla beraber bütün sonuçlarımı Türkiye'den bir doktora göndermeyi düşünüyorum ona göre yol almayı düşünüyorum şu an da. İnşallah filmlerde olur ya tahlilleriniz karışmış siz aslında kanser değilsiniz derler keşke böyle bişey olsaydı diyorum. Ama o zaman da gerçekten hasta olan diğer kişiye üzülüyorum . Umarım inşallah bu günleri gülerek hatırlarım

X