bugün daha fazla kaldıramadım...

Okadar saçma şekilde buyumuski konu siz hergelene laf etmiyorsunuz inş. ...kuzeni gelseydi ne olacak yani onlar kendine içecek bişe yapar otururlardi bu şekilde kadın itici duruma düşüyor soylim ve birsürü sonrada adam yoldan geçene bile daha çok kıymet verir oluyor..........neyse bunlar artık çok geç bence henüz cocugunuz yokken kurtulun her kavgada böyle gözü donecekse yarın oburgun başınıza daha kötü şeyler gelir cocugunuz olur onada aynısını yapar.......Ayrıca annenize babaniza ailenize küfür nedemek evliliği bitirmen için şiddet ayrı bir sebep ailenize küfür ayrı bir sebep yani sebepleriniz fazlasıyla güçlü ben anam babam için ölürüm canım feda onlara o kimin. .........oluyorda Anama babama küfür edecek..güçlü olun ciddi kararlar alın emin olun şimdiki kadar kötü durumda olmazsınız mutlu evlilik yaşamak için sizin ne eksiginiz var.....hiç yapamiyorsaniz toplayın eşyalarınızı terkedin 1 ay surundurun aklı başına gelsin dayak yiyip oturmayin....sevgiler

Evlilik kurumunun yapitaslarindan biri olan saygı bitmiş, tükenmiş.
Daha da iflah olmaz. Onca anlattiginiz olayın yegane sebebi bu.

Siz şikayetçi olmayıp bi de polisten kağıt bekliyorsunuz. Onu geçtim madem şikayetçi olmayacalsınız ne diye polis çağırıp insanları meşgul ediyorsunuz oyun mu bu? Bugün seçim vardı eminim çok işleri vardır onların da sizin yanar döner şikayetleriniz dışında

Kocanız olacak şahsiyetle evrimini tamamlamadan evlenmişsiniz maalesef ki...
Boşayın onu, salın ormanlara yaşasın tarzan gibi hayvanlarla.
Bakalım bir kadına gücü yettiği gibi kaplana, ayıya, domuza gücü yetebilecek mi?
Yeri orası bile değil de neyse...

Eğer evdeysen o evde durma. Küs kalıp konuşmasan bile kalma. Bu sefer niye konuşmuyosun surat asıyosun diye kızacak. Tekrar aynı olayı tartışıp kavga edeceksiniz. Ailene git olayları da bilsinler bence. Ondan sonra bakarsın ne yapacağına. Ama böyle şiddetli bir kavganın ardından aynı evde durmayın. İki tarafta sinirli yine kavga edebilirsiniz..

başınıza gelen olaylara çok üzüldüm. Keşke buları hiç yaşamamış olsaydınız.
Ama şu da bir gerçek ki güzellikle halledebilirdiniz bu meseleyi. Eşiniz ''biz seni rahatsız etmeyiz'' dediği anda durumu çok güzel bir şekilde toplayabilirdiniz:KK20: tabiki bunun içinde ''ben misafir agarlayamak istemiyorumi ailesini daima agarlamak zorundayızi pohpohlamak zorundayız,onun ailesi onun ailesi''gibi düşünmekten vazgeçip kocanız için herkese samimiyetle davranmanız gerekir. O ev eşinizin de evi...O aile sizinde aileniz. Ne olurdu bir çay demleyip hazırdan bi kek dilimseydiniz? Rahatsız olsuğunuzda ''hayatım rahatsız etmeyeceğini söylemiştin''deseydiniz.Bunları demek bunları yaşamakdan daha mı zordu daha mı kolaydı? bi düşünün. burda eşinizin size karşı şiddetini kınıyorum en az sizinde eşininizi tahrik etmeniz ve düşünceleriniz kadar.
Bir evlilik kolay meydana gelmiyor ne emekler veriliyor ne ömrünüzden ömür ayırdınız eşinize. yıkmak kolay yapmak zordur. Burda yapılan yorumların aksine eşinizi tahrik etmediğiniz ve eşinizinde şiddetten zevk alan psikopat olmadığı taktirde aynı hataya düşmeyeceğini umuyorum. Hatta bu hatalarınızın sonucunda karşılıklı anlayış ve fedakarlıklarla yaşanılan bu hadiseye eşiniz daha çok üzülecek.:KK74:

Lütfen gece yattığınızda gururunuzun mu yoksa evliliğinizin mi hangisinin daha degerli olduğuna karar verin.

Niye kendinize deger vermiyorsunuz?
Ne demek bogazimi sıktı, pantolonumu yirtti? Siz esinizden mi bahsediyorsunuz?

Boyle es,boyle evlilik olmaz.Ailenize kufrediyor,sizi dovuyor,sovuyor.Birde kuzeni falan duyup sizi rezil rusva ediyor.
Sinava hazirlandiginiza gore bir mesleginoz var.Kendi ayaklariniz uzerinde durabilirsiniz.

kesınlıkle ve kesınlıkle bı kadın olarak sıddete karsıyım bu ayrı
bence olayı sız buyutmusunuzde buyutmussunuz
bıraz relax olsanız ılımlı davransanız olay bu kadar buyumuyecek kaldıkı uc yasında cocuk degıllerkı nelerınden rahatsız olacaktınız .bı kahve yapar gecer ders mı calısırdınız yada uyurmuydunuz her neyse sıze kalmıstı
yarın sızın aılenız gelecek olsa kendınızı dıken ustunde durdurakcak ortamı sız kendınız yaratmıssınız ,bu defa da sen benım aıleme neden soguk davranıyorsun neden aılemı ıstemıyorsun dıye yaygara koparmayasın sakın

Aileye küfür, şiddet, birbirinize saygınız kalmamış.. elle tutulcak bişey kalmamış ki evliliğinizde.

off kötü şeyler..
eşimle tartıştıgımızda agız dalaşına gireriz en fazla. bu bile iğrençleşmişiz hissine kaptırır benni..
senin gibi şeyler yaşasam inan 1 dk kalmam o evde kendini bukadar değersizleştirme. hayata 1 defa geliyosun ve böyle geçmesine asla müsade etmezdim ben olsam.

Ben bu adamın tavırlarını beğenmedim zorla o ne istiyorsa olacak ve yapılacak birde gelen kuzeni bunun için huzur bozmaya değer mi şiddet, kavga
bence bu böyle devam eder zaten daha ,öncedende bunların işareti varmış , ama nedense kadınlar hareketten çok aşk önemli onlar için , sonra böyle hareketlere maruz kalıyorlar eşin epey saygısız ....ve sizi sürekli üzecek gibi artık ileriye dönük bu adam beni daha çok üzecekse ...deyip ona göre karar verin ...

sınav dolayısıyla sinirleriniz yıpranmış sizin.
zaten de çabuk sinirlenen bir yapınız var gibi.
ben de öyleyimdir.
eşinizin yaptıkları kesinlikle affedilir cinsten değil.
bu saatten sonra ya ayrılcaksınız yada bir süre ayrı yaşamanız lazım.
herkes bi düşünsün hatasını yanlışını bakalım.
bir de mesela ders çalışacaktınız ama iş bu hale gelince ortada ders de kalmadı, bunu baştan hesap edip keşke demektense, kuzeni gelseydi onlar otururken sizde ders çalışsaydınız daha iyi olmaz mıydı?
sonuçta amaca yine ulaşılamamış oldu ve daha kötü bir duruma gelindi.

tartışma konunuz saçma ya da değil.
siz bu konuda haklısınız ya da değilsiniz.
misafir sevmiyor olmanız doğru ya da değil.
bunların hiçbirinin önemi yok, siz dünyanın kötüsü dahi olsanız o adamın size ve ailenize hakaret etmeye kesinlikle hakkı yok. hele ki şiddet uygulamaya hiç...
şu dünyada sizden değerlisi yok hanımefendi, lütfen kendi değerinizin farkına varın ve o acizleşmiş adamla aynı evde aynı havayı solumaktan vazgeçin. tüm bağlarınızı kesin, onu hayatınızdan defedin

zaten böyle büyük kavgalar sudan sebeplerden çıkar.
sakinleşip düşününce nasıl bu hale geldiğine şaşırırsınız.
karşidaki insana karşı bir birikmişlik, nefret demekki en ufak şeyde ortaya çıkıyor.

Bence birbirinize uygun değilsiniz adam misafirsiz yapamıyor sen misafir sevmiyorsun , aslında en mantıklısı seninde evlenmemendi
evlendikten sonra mutlaka eve gelen olacak hizmet bekleyecekler öyle sevgili ayakları gibi olmuyor o işler

Yani su durum benim basima gelse, "ben cayinizi demleyim servisi sen yap hayatim ders calisacagim ben. Siz erkek erkege oturun" der. Konuyu kapardim. Siddeti kesinlikle tasvip etmiyorum.. ancak konunun buyumesine birazda siz sebep olmussunuz. Mesele kuzen degil. Siz misafir sevmiyorsunuz o da tam aksi.. kuzen bahane olmus karsilikli didismissiniz.

X