Buda benim güzel/ mütevazi evim buyrun kızlar

Kızlar hastalıktan başımı kaldıramadığımdan yılbaşı öncesi alışverişimi yeni fotoğraflayabildim. yeni yıl hepimize sağlıklı günler getirsin inşallah!
aşağıdaki çerçeve ve bibloyu çok beğenerek aldım. Çerçeveyi denemk için tek almıştım ama evde çok beğendim. mudoya tekrar gidince ona uygun resim koyma yeri daha büyük olan başka çerçevelerde bakacağım.

Hem konsol,hem masa hem sehpada örtü biraz fazla gelmiş.
Özellikle konsolda örtüye hiç gerek yok.Konsolun üzeri,daha büyük ve renkli objelerle aydınlatılabilir.
Sadece yemek masasında runner olsa yeterli diye düşünüyorum.
Fakat yemek masasındaki örtü biraz geniş kalmış.Ne örtü ne runner gibi ara boy bir eni var.
Ben olsam orta sehpadaki dar örtüyü yemek masasına alırım.
Orta sehpayı da yine örtüsüz bırakıp beyaz aksesuarlarla aydınlatırım.
Mesela beyaz tabak,ikisi yanyana duran beyaz kuş biblolar gibi...
Yeni çerçevenle biblon çok güzelmiş,güle güle kullan.

Eviniz çok güzelmiş, güle güle oturun.

Cevaplarınız ve beğenileriniz için çok teşekkür ederim kızlar. Salon örtülerini diken pikocudan az önce geldim. örtülerin birbirinin tekrarı ve çok gösterişsiz kaldığını söyledim. Ister renk vereyim ister içine güpür ekleyeyim dedi. şu resimleri gösterdim aynen onlar gibi araya güpür ekleyecek. Umarım bu kez ortaya güzel bir eşy çıkar ölçülerle oynamayacak ama düşünüyorumda masa ve konsol örtüsü dikdörtgenmi olsaydı yani uçlarını kesiversede dörtgen formamı soksam. Pikocu örtülerin etrafında kullandığı güpürden içine de kulalnacak bulursa aynı desenin daha genişini çalışacak. Bu kez pişman olmamak adına başka yapılabilecekler neler diye düşünüyorum. örtüleri şunun gibi istedim :
fikir verirseniz çok sevinirim kızlaaar

Kızlar salonumun şeklini değiştirdim, sonunda tv yi karşı duvara alabildim, eşim gelince çok beğendi. S,zce nasıl olmuş? Yan sehpayı koyacak yer kalmadı aslında ama zor zar sığıştırdım onuda sehpadaki çiçekde bence konsola çok yakıştı, yerleşme daha tam bitmedi örn. Tv kablosu diğer duvarda kaldı, bu akşamlık tv yok kocam yarın yapacakmış. Ben daha tam yerleşmeden sizlerle paylaşmak istedim..

Eklentiler

• $001.jpg
    35,6 KB · Görüntüleme: 120
  • $002.jpg
    39,5 KB · Görüntüleme: 123
  • $003.jpg
    33,4 KB · Görüntüleme: 100
  • $004.jpg
    33 KB · Görüntüleme: 127
  • $005.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 104
Arkadaşlar salon takımıma uçlardaki dantelden ara dantel yapıldı, sanırım şimdi daha iyi oldu. İçime sindi. basitlikten kurutlup daha bir asil göründü. Mutfak masam için örtü ve runner de bitti. Konsol üzerine vazo ve aksesuar almak üzereydim ancak örtüleri serince kahverengi tonları olmayacak diye düşündüm. Resim çerçevesi bile bu haliyle koyu kaldı gibi, sizce aksesuarlar ne renk olmalı? beyaz tonları, kahve tonlarımı turkuazlı mı olmalı? birde salonun şu yerleşim şekliyle duvar saati nerede kullanılabilinir?
Vitrinide çaprazdan değiştirip aşağıdaki gibi duvara dayadım kapladığı yer azaldı gibi...

Mutfak halım geçici olarak oğlumun odasında duruyor, onuda yerine aldım mı konsept tamam olacak

Cepten foruma giriş yaptım, telefonumdan resim eklemek istediğimde eklenti ekle görünmüyor. nasıl resim ekleyeceğim???

Kızlar dün akşam evime çok beğenerek su seramik objeleri aldim, narlar TV nin altinda güze durdu, seramik kuşlara henüz br yer bulamadım. Sizce kuşlar salonda kullanılır mi, su an hersey cok mavi olduğundan nereye koyacagimi bilemedim. Olmazsa birine hediye derim diye duşundum, zaten konsol ve masa üzerindekiler yenilenecek geçici kullandigim seyler... Konsol üzerinde ne rekn kullanmali bilemedim... Acele etmiyorum.
Eki Görüntüle 977691 Eki Görüntüle 977693 Eki Görüntüle 977694

............daki baykuslu kurlentler cok hoşuma gitti, hem turkuaz kırmızı biraz daha renk verir salona diye düşünüyorum. Her yer turkuaz olunca tekdüze kaldi.
Sizce nasil durur bu kirlentler daha doğrusu berjerlerdeki english home goblenlerle tezat kalir mi? Eger oyleyse buyuk koltuklara ilerleyen zamanlarda yine goblen bakayim. fikir verin dostlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…