Buda benim mütevazi evim

Kızlar bu oda daha önce oturma odasıydı şimdi oğluma genç odası aldık. Henüz perdesi yok geçici olarak banyo perdesi rengine uydu diye taktım kullanıyor zebra düşünüyorum krem mi mavi çizgili mi olmalı yana tek denizci kumaşından fon olmalı mı boş kirişede pencereden sonra yatağa doğru kalan yere duvara aplik düşünüyorum. Ne dersiniz*

Eki Görüntüle 786336 Eki Görüntüle 786337 Eki Görüntüle 786338 Eki Görüntüle 786339 Eki Görüntüle 786340 $032.jpg $031.jpg $030.jpg $029.jpg $028.jpg $027.jpg

salonunun çok güzelmiş hele konsolun ve yemek masasının duruşu çok hoş ve çok değişik
ben evinizi çok beğendim sadece küçük odanıza acaba minik bir köşe takımı alsanız daha mı ferah olurdu?

Çok teşekkür ederim. Küçük oda geçen yıla kadar çocuk odamızdı, ancak oğluma büyük çalışma masalı bir takım alınca ona oturma odasını düzenledik. o minicik oda ise yatılı misafirlerin kullanması için düzenlendi. Kapı yanındaki tavana kadar olan dolapta tüm nevresim takımlarım, yorgan, bahtaniye ve yastıklarım var, yatak odamdaki sadece giysi dolabı :p. oda çok dar oldu ama kullanılmıyor zaten. İleride bir çocuk daha olursa yine çocuk odasına dönüştüreceğim. oturma odası gibi kalırsa tekli koltukları atacağım. Şimdilik öyle bekliyor.

canım evin cok sıcak cok güzel bence oturma odanda cok güzel koltuklarını cok sevdim yemek odası takımınında modeli çok şık ama renk olarak seni boğuyordur ama napalım işte bende evlenirken o renkler modaydı beyaz yoktu bile aldım şimdi ferah ferah beyaz mobilyalara baktıkça içim gidiyor ,

ben evini çok beğendim canım özendiğin inan belli sadece oturma odan küçük olduğu için eşya oraya fazla gelmiş bide çok renkli iyice göz yormuş boğmuş oraya ya 3lü tek başına yada ufak bir köşe takımı alsan daha ferah olur

Allah huzurunuzu neşenizi daim etsin

canım evin cok sıcak cok güzel bence oturma odanda cok güzel koltuklarını cok sevdim yemek odası takımınında modeli çok şık ama renk olarak seni boğuyordur ama napalım işte bende evlenirken o renkler modaydı beyaz yoktu bile aldım şimdi ferah ferah beyaz mobilyalara baktıkça içim gidiyor ,

ben evini çok beğendim canım özendiğin inan belli sadece oturma odan küçük olduğu için eşya oraya fazla gelmiş bide çok renkli iyice göz yormuş boğmuş oraya ya 3lü tek başına yada ufak bir köşe takımı alsan daha ferah olur

Allah huzurunuzu neşenizi daim etsin

Sevgili seda_Sarı çok teşekkür ederim, dediğmi gibi aslında taş gibi ağır ve sağlam mobilyalar ancak boyutları çok geniş her bir parçanın, cila sorunları var, eşim halen cilasıyla uğraşıp boyatmaktan yana. Boyatırsak kesin açık renk olacaklar ma ao kadar masraftansa gezip tozalım tatil yapalım o paraya diyorum her seferinde cayıyor :)
Oturma odam şimdilik atıl vaziyette. Orası ile ilgilenmiyorum. Belki ikinci bir çocuğum olur ve yeniden çocuk odasına dönüşür misaifr odası olarak kalacaksa kesin değişiklik gerek. Salonda konsol üstüne önerin nedir aslında keşke boş kalsa o tabloyuda çıkarsam ama dediğim gibi altta tv nin matkap delikleri var, hiç olmazsa vitrini salondan atmak istiyorum. TV ünitesi mecburen koltukların arasında köşede kaldı ama başka yer yok, yerleşim sıkıntısı yaşıyorum. Birde saat gerekli salona iki perde arasına tablo saat de olabilir ne dersiniz?

nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama güzel bir ayna almaya kalksan en az 800tl den başlıyor bencede vitrini çıkarmalısın spotçulara felan sor onlar satın alır tabi cüzzi bi rahama

ama ben ikea -bauhaus gibi büyük yapı marketlerde 100 tl civarı cok güzel kocaman kanvas tablolar gördüm onlardan alabilirsin,
bende yeni ev aldım bende 1 kaç yere alacağım

dediğin gibi boyatmak felan çok pahalı ya ona vereceğin paraya nerdeyse yenisini alabiliyorsun
bende taşınırken masamı cok kötü çizdiler marangoz bi akrabam var bi boyadan bahsetti beze sürüp siliyormuşsun baya kapatıyormuş gelince sorucam hatta kendi boyayacak o şekilde memnun kalırsam sana yazarım canım tabi ne renkse o renk oluyor yine

Son düzenleme:
mrb canım evinde mutlu mesut oturman dileğiyle bikaç bişeyler yazmak istedim...
öncelikle evin güzel eşyaların güzel....hepsinden güzeli bir kadın olarak evini yuvanı tertemiz tutmuşsun ne güzel mis gibi...
eşyaların güzel fakat bazı gereksiz aksesuarlar yüzünden gözü tırmalayan birkeç bişey var...
gücenmezsen yazmak istiyorum....
salonun gayet güzel renk tonunda..koltukların modeli falan hoş...ama özellikle konsol üzerindeki tabloyu dediğin gibi kaldır, renk olarak uymamış...ve konsolun üzerindeki o aksesuarlar çok kalabalık ve itici olmuş...
fotoğraf çerçeveleri ve o boncuklu cam mumluklar dursun konsolda kalsın...diğerlerini mutlaka kaldır...
o büyük kaseyi orta sehpanın üzerine koy...hem onun yeri orası hemde bütünlük sağlarsın...hepsi bi arada durması hoş değil..iki şamdanı da yemek masanın üzerine koy...mumların yeri masadır....karmaşalık var konsolda...o bonzai ağaçları da kesinlikle kaldır...
pencere önü gibi biryere koymalısın onları öyle konsol veya masa üzerine yakışmamış hiç...
sadelik herzaman hoş gelir göze unutma...
birde yanlış anlamazsan oturma odanı nedense hiç beğenmedim...örtü mü var üzerinde fazla incelemedim ama, örtüyse eğer kaldırsan çko iyi olur...kötü oluyor örtüler...ben hiç kullanmam...
birde o fiskos masayı kaldırsan artık canım onların miadı doldu...eski moda artık...kaldır istersen...ama işe yarıyor kaldırmam dersen, o zaman üzerindeki dantel örtüyü çek...şu boncuklu örtülerden al çok şık duruyor onlar...perdelerin falan çok hoş..çocuğunun odası da güzel...
evinin bazı yerlerinde oraya buraya asılmış süs püs bişeyler var...canım yanlış anlama ama o tarz şeyler basitleştirir ve kalabalık karmaşası oluşturur evde..mesela o kocaman nazarlığı falan kaldır...
mutfak hoş...ama dolap renklerine uygun bir iki aksesuar kullan...bütünlüğü sağla ki dolaplar tek sırıtmasın...
bu gibi ufak tefek şeyler dışında evin gayet şık ve mütevazi üzme kendini...hepimizin evinde eksik çok, fazla çok lüzumlu lüzumsuz şeyler çok....kafaya takarsan huzur bulamazsın ki...zaten burdaki evlere bakıp da kıyaslama evini...çoğu yeni gelin evi zaten...
insan imreniyor....ama emin ol içindeki huzur daha önemli...
rabbim huzur versin..

Son düzenleme:
mrb canım evinde mutlu mesut oturman dileğiyle bikaç bişeyler yazmak istedim...
öncelikle evin güzel eşyaların güzel....hepsinden güzeli bir kadın olarak evini yuvanı tertemiz tutmuşsun ne güzel mis gibi...
eşyaların güzel fakat bazı gereksiz aksesuarlar yüzünden gözü tırmalayan birkeç bişey var...
gücenmezsen yazmak istiyorum....
salonun gayet güzel renk tonunda..koltukların modeli falan hoş...ama özellikle konsol üzerindeki tabloyu dediğin gibi kaldır, renk olarak uymamış...ve konsolun üzerindeki o aksesuarlar çok kalabalık ve itici olmuş...
fotoğraf çerçeveleri ve o boncuklu cam mumluklar dursun konsolda kalsın...diğerlerini mutlaka kaldır...
o büyük kaseyi orta sehpanın üzerine koy...hem onun yeri orası hemde bütünlük sağlarsın...hepsi bi arada durması hoş değil..iki şamdanı da yemek masanın üzerine koy...mumların yeri masadır....karmaşalık var konsolda...o bonzai ağaçları da kesinlikle kaldır...
pencere önü gibi biryere koymalısın onları öyle konsol veya masa üzerine yakışmamış hiç...
sadelik herzaman hoş gelir göze unutma...
birde yanlış anlamazsan oturma odanı nedense hiç beğenmedim...örtü mü var üzerinde fazla incelemedim ama, örtüyse eğer kaldırsan çko iyi olur...kötü oluyor örtüler...ben hiç kullanmam...
birde o fiskos masayı kaldırsan artık canım onların miadı doldu...eski moda artık...kaldır istersen...ama işe yarıyor kaldırmam dersen, o zaman üzerindeki dantel örtüyü çek...şu boncuklu örtülerden al çok şık duruyor onlar...perdelerin falan çok hoş..çocuğunun odası da güzel...
evinin bazı yerlerinde oraya buraya asılmış süs püs bişeyler var...canım yanlış anlama ama o tarz şeyler basitleştirir ve kalabalık karmaşası oluşturur evde..mesela o kocaman nazarlığı falan kaldır...
mutfak hoş...ama dolap renklerine uygun bir iki aksesuar kullan...bütünlüğü sağla ki dolaplar tek sırıtmasın...
bu gibi ufak tefek şeyler dışında evin gayet şık ve mütevazi üzme kendini...hepimizin evinde eksik çok, fazla çok lüzumlu lüzumsuz şeyler çok....kafaya takarsan huzur bulamazsın ki...zaten burdaki evlere bakıp da kıyaslama evini...çoğu yeni gelin evi zaten...
insan imreniyor....ama emin ol içindeki huzur daha önemli...
rabbim huzur versin..

Sevgili Gazeldüştü bağlara yorumun için çok teşekkür ederim. Yorumlarına gücenmek yerine bilakis mutlu oldum. Çünkü bu şekilde yönlendirilme ve yorumlar bekliyorum. Dediğim gibi evin her köşesi zaman içinde ve emek vererek oluştu şu an ana mobilyalar tamamlandı, beğensemde beğenmesemde mecbur kullanıyorum.
Giriş ve koridordaki her şey eski ve demode, o büyük nazarlık çok yüksekte kalıyor, görünmüyor bile. Çoğu evime hediye gelen ve öylesine asılı olan aksesuarlar. hepsini değiştireceğim, kaldıracağım. Bundan sonra evi süsleme aşamam olduğu için resim ekleyip burada paylaştım. Nereye ne almalı, nerede nasıl kullanmalı yorumları benim için çok önemli.:) Salonda mobilya, koltuk dışında tüm aksesuarlar yenilenecek. Perdelerim daha birkaç aylık. Konsol üzerindeki şamdan vs kızkardeşimin evinden kulllanmadıkları. En azından renk katıyor diye yenileri gelene kadar, gümüş grisi yerine onları koydum. Tablo kesinlikle kalkacak zaten. Ancak acele etmeden nereye ne koymalı düşünürek ve işin tadına vararak almak istiyorum. Kırlentleri yeni yaptırdım perdecime. O nedenle onlar sabit kalacak. Masa üzerindeki cam kase, sehpalar ve sehpa üzerindeki tabak ve üçlü mum ile yapay ortancaları yeni aldım. Yine diğer cam vazo ve içine çiçekleride ben düzenledim. Dar uzun vazo banyo vs ye de konabilir. Kaktüsler yeni, tv ünitesi üzerindeki fener ve cam vazolar yeni alındı. Büyük kase dediğin hangi kase masadaki mi? :KK70:
Perdeci kırlent yüzleriden artan bir parça kumaş verdi, bir runner ölçülerinde belki masa yada orta sehpada olur, ancak yeni örtülerde alınabilir. O bonzai ağaçları temmuzda yurt dışı eyahatimde beğenerek aldım valize sığmadılar elimde taşıdım evde kullanacak pencere önü vs bulamadım, nereye koymalı bilemedim :KK70: :KK70: Sırf yeşillik olsun diye konsolda tutuyorum. Çerçevelerde kötü onları hepsini yok sayabilirsin.
oturma odam benim için yok gibi bir şey tamamen boşalacak, içi değişecek, koltukda örtü var ama öyle ayrı bir deseni varki renkli koltuklara uymayınca penye örtü serdim dediğim gibi yok saydığım ve el atılma sırasını bekleyen bir oda. Şimdilik zihnimi yormuyrum.
Oğlumun odasındaki halı aslında mutfağın balkondak i masa sandalyede aslında kışın mutfakta kullanılıyor. Mutfak için amacım pencereyi kaldırıp açık balkon yapıp balkonuda cam balkon yapmak. Oda umarım önümüzdeki yaz olur. Sonra balkonun dar kısmına masa sandalye, diğer köşeyede bambu tipi kanepeli balkon seti düşünüyorum.
O nedenle özellikle salon, çocuk odası, koridor ve antre için kombinler şuraya şöyle yapılabilir şöyle düzenlenebilir şeklinde önerilerin varsa özellikle resimli örnekler, salonda yeniler için yorumlar vs merakla bekliyorum. oğluşun odası perde için sırada mesela, hatta halı bile almayı düşünüyorum,daha sade deniz kokan bir şey olabilir oda şu an fazla renkli ama halıyı pek sevdi dye acele etmiyorum.

canım oğluşun odası gayet modern zaten fazla değişikliğe ihtiyaç yok bile...ama dolaplar falan baya desenli olunca halısı perdesi gibi detaylar tek renk olursa karmaşalıktan kurtulursun...herşey desenli olursa odalar sanki dağınıkmış gibi görünür...
bu arada salondaki kırlentlere bayılmıştım bak onu yazmayı unuttum :) şahane bi desen yaa çok beğendim gerçekten sakın değiştirme çok uyumlu olmuş...
ben inan takımın kendi kırlentleri sandım :) okadar uyumlu olmuş ki, göze çok yatkın duruyor...iyi fikir kullanmışsın perdecinle :)
kase dediğim de konsolun üzerindeki şamdanların arasındaki kase...
onu orta sehpaya koymalısın..orası onun yeri bence cuk diye oturur...:) orta sehpandaki ufak mumları da kaldır bence....kase yeterli oraya....aksesuarların güzel ama hepsini konsolun üzerine sıralayınca güzelliklerini kaybedip karmaşaya sebep olmuşlar...
o sarı mumlu şamdanlarını da yemek masasına koymalısın....mumlarda masaya çok yaraşır...
böylelikle konsol da sadece çerçeveler kalıcak...konsollara zaten çerçeveyi çok yakıştırırım ben...
hatta o iki çerçeve takım sanırım...ayırma ikisi dipdibe dursun...
bonzaileri yok cık sevmedim ben :KK1: nedense hoşlanmadım...
senin yerinde olsam mutfağa koyarım onları...kalorifer üstüne yada pencereye...olmadı buzdolabının üzerine koy...mutfağa yakışır ama salona yakışmamış... bu arada kırlent kumaşından mı runner yapıcaksın? onu pek anlayamadım..

yastık kılıflarını bende çok beğenerek seçtim, koltuklarım açık renk olunca perdeciden rica ettimi bana kolçak örtüsü ve kırlent yüzleri dikti aslında bu kumaştan fon perde isterdim ama karmaşa yaratırdı evde. kırlentle yetindim. geçen ay gittiğimde tesadüfen artan bir kumaş parçası gördüm, onuda istedim :KK70:, runner yapabilirim iki adet çıkarmı sanmam ama bir tane olunca da belki yemek masasında kullanılır diye düşündüm. Aslında üç- dört parçalı modern örtü setleri var boncuklu vs onlardan veya deri runnlerlerden bakacağım. Bonsai çiçeklerde haklısın baktıkça aklıma geliyorsun ::)) ama çok ucuzdu indirimden alıp taşıdım, aklıma yanayım ona uygun bir yer bulmalıyım.
Fikirlerin için çok çok sağ ol. Aklımda daha sorularım var, kızlar haydi öneri bekliyorum. Koridora vestiyer dolapla yatak odası arasındaki krişe klasik tarz oval ayna düşünüyorum çerçeveli, Retro tarzda. nasıl olur? ikinci soru salonda ayna olmalı mı? konsol üstü nasıl durur? Birde hep sorduğum ancak cevap alamadığım iki perde arası salon duvarımda ne kullanmalıyım?
Birdeeee son son :sokak kapısı karşısında kalorıfer peteğinin yanında küçük tuvalet kapısı ile petek arası dar bir aynam var çok parçalı o çok zayıf kalıyor ve ben dresuar hastasıyım anvak evim dresuara uygun değil. tarif ettiğim yerde mini komodin tarzı dar bir dresaur ve ayna kullanmak mümkün olur mu max 70 cm olmalı petek nedeniyle eni.

canım evının en güzel yanı balkonun buyuk olması , sımdi ya hıc balkon yapmıyorlar yada kucucuk bı balkn yapıyrlar

Arkadaşlar biraz düzenlemeye çalıştım: sırası ile salon, çocuk odası, mutfak, ana banyom, koridor ve girişim :)

Merhabalar eviniz hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun inşallah :) 14. yılınızı da ayrıca tebrik ederim :KK16: Evin çok güzel ve ana eşyalar çok hoş. Koltuk takımını çok beğendim teklileri çok modern sadece biraz renk eksik bence salonda. O berjerler ve genel olarak minderlerin kılıfları farklı bir renkte veya desende olsaydı çok daha farklı bir tarz olabilirdi. Belki ilerleyen zamanlarda düşünebilirsiniz.

Tvnin yeri üçlü koltuğun olduğu duvarda olsa tekliler de her iki yanına konulsa ve üçlü de pencerenin önüne gelse salon göze daha hoş gelir gibi geldi.

Canım salonda saat göremedim bence güzel zevkine uygun bir duvar saati alabilirsin. Madame Cocoda çok güzel saatler ve dekoratif eşyalar var tavsiye ederim. Ben bu ara aynalarına takmış durumdayım. $madame-coco-saat-4411867.jpg $IMG_6620-001.JPG $images.jpg $images (1).jpg $10245_buyuk_zoom.jpg $9375_kucuk.jpg

Altıncıcadde sitesinde de orjinal ve her tarza uygun dekoratif eşyalar bulunabiliyor. Ayrıca the company ve mudo consept markalarında da yine indirim zamanında uygun ve hoş parçalar oluyor. Ben en son trendyoldan birkaç parça aldım onları bekliyorum bu sitelerde de yine ev eşyaları indirime giriyor ayrıca beğenmezsen iade edebiliyorsun. Bir de beğendiğim The Mia markası ve step collection vardı. Soft renklerde ve sıcacık tasarımlar.

$Adsız.jpg $images (2).jpg $images (1).jpg $iek_vazo_mavi_K.jpg $Gl_2li_amdan_Set.jpg $doga_vazo_mavi_B.jpg $çerçeve.jpg $8806470020131.jpg $8806470020125.jpg $8806470020117.jpg $8806470020112.jpg $490838.jpg $000227000_8688398000241.jpg $7559_buyuk_zoom.jpg $3100-6710.jpg

:nazar::nazar::nazar:

Merhabalar eviniz hayırlı uğurlu olsun güle güle oturun inşallah :) 14. yılınızı da ayrıca tebrik ederim :KK16: Evin çok güzel ve ana eşyalar çok hoş. Koltuk takımını çok beğendim teklileri çok modern sadece biraz renk eksik bence salonda. O berjerler ve genel olarak minderlerin kılıfları farklı bir renkte veya desende olsaydı çok daha farklı bir tarz olabilirdi. Belki ilerleyen zamanlarda düşünebilirsiniz.

Tvnin yeri üçlü koltuğun olduğu duvarda olsa tekliler de her iki yanına konulsa ve üçlü de pencerenin önüne gelse salon göze daha hoş gelir gibi geldi.

Canım salonda saat göremedim bence güzel zevkine uygun bir duvar saati alabilirsin. Madame Cocoda çok güzel saatler ve dekoratif eşyalar var tavsiye ederim. Ben bu ara aynalarına takmış durumdayım. Eki Görüntüle 795887 Eki Görüntüle 795886 Eki Görüntüle 795885 Eki Görüntüle 795884 Eki Görüntüle 795883 Eki Görüntüle 795882

Altıncıcadde sitesinde de orjinal ve her tarza uygun dekoratif eşyalar bulunabiliyor. Ayrıca the company ve mudo consept markalarında da yine indirim zamanında uygun ve hoş parçalar oluyor. Ben en son trendyoldan birkaç parça aldım onları bekliyorum bu sitelerde de yine ev eşyaları indirime giriyor ayrıca beğenmezsen iade edebiliyorsun. Bir de beğendiğim The Mia markası ve step collection vardı. Soft renklerde ve sıcacık tasarımlar.

Eki Görüntüle 795893 Eki Görüntüle 795895 Eki Görüntüle 795896 Eki Görüntüle 795897 Eki Görüntüle 795898 Eki Görüntüle 795899 Eki Görüntüle 795900 Eki Görüntüle 795901 Eki Görüntüle 795902 Eki Görüntüle 795903 Eki Görüntüle 795904 Eki Görüntüle 795905 Eki Görüntüle 795906 Eki Görüntüle 795907 Eki Görüntüle 795908

:nazar::nazar::nazar:

tatlım çok çok çoook sağol fikirlerin için evet salonda saat yok büyük eksiklik yaşıyoruz bende acil ayna istiyorums alona hatta son iki haftadır hep ayna baktım. Mesajındaki ilk aynalar çok güzel hangi siteden buldun bunları öğrenebilir miyim?

Önerdiğin yerleşim şekline eve gider bakacağım. Maalesef her bir parça öyle büyükki salona zar zor sığıyoruz. Bir önceki kira evim dar ve uzundu her şeyim mini minnaktı,o e eşyalar nedeniyle salon hem bize hemde eve her gelene çok büyük görünüyordu. O aldanmışlıkla dörtlü, üçlü koltuk ve iki berjer aldık. yemek odamızı ise hiç ölçmedik. meğer her bir parça devasaymış. O kadar para verdik eldende çıkaramadım ne vitrin ne tv ünitesini. Son bulduğum yerleşim buydu. salonda eşya çeke çeke eskittim diyebilirim. Sonunda kağıda birebir ölçülerle salonumu çizdim, kartondan da eşyaları çizdim. Çekmeden kağıt üzerinden deniyorum önce. Biraz geç bir buluş oldu ama ...

Canım aynalar madame coco ve sitesinden bakabilirsin çok hoş modeller var ben yakından da çok kez gördüm bir tane mini ayna aldım salona onun yanına bir ayna veya benzer tarzda çerçeve asacağım. Madame Coco | Ayna | mağazaya gidersen daha farklı renk ve seçenekler var fiyatlar da uygun.

Önerdiğin yerleşim şekline eve gider bakacağım. Maalesef her bir parça öyle büyükki salona zar zor sığıyoruz. Bir önceki kira evim dar ve uzundu her şeyim mini minnaktı,o e eşyalar nedeniyle salon hem bize hemde eve her gelene çok büyük görünüyordu. O aldanmışlıkla dörtlü, üçlü koltuk ve iki berjer aldık. yemek odamızı ise hiç ölçmedik. meğer her bir parça devasaymış. O kadar para verdik eldende çıkaramadım ne vitrin ne tv ünitesini. Son bulduğum yerleşim buydu. salonda eşya çeke çeke eskittim diyebilirim. Sonunda kağıda birebir ölçülerle salonumu çizdim, kartondan da eşyaları çizdim. Çekmeden kağıt üzerinden deniyorum önce. Biraz geç bir buluş oldu ama ...

Ben de eve yerleştiğimiz de çok zorlanmıştım eşyalar ev tutulmadan önce alınmıştı ve Tepe Homedan hiç de kira evine uygun olmayan görünüşte güzel ama çok hantal bir masa almıştım hem de ayakları metal bir ağır bir ağır ki sorma :) Sonra Tepe Home masanın teslimatını bir türlü yapamadı kırdılar ettiler çarptılar. 2 ay masasız kaldık. Eşimle sinirlendik ve masa ve konsolu iade edip sonra tam da oturduğumuz eve göre ve her evde rahatlıkla kullanabileceğimiz masa ve tv ünitesini aldık. Hem bu masa o kadar hafif ve içinde de tabak ve kaşık bölmesi olduğu için de ergonomik oldu :) Mobilyaların güzel senin sadece bana koyu geldi aslında ilerleyen zamanlarda boyatabilirsin. Evim şahanede izlerken bayılıyorum neler yapıyorlar.

Çiçeklerin çok hoş canımmm hele balkonda asılı duran çiçeklerine bayıldımmm :)

X