Buda benim güzel/ mütevazi evim buyrun kızlar

bu hafta sonu tepehome uğrayınca beğenerek step marka keten rengi vazo ve masa üstü için tabak aldım. yapay çiçeklerde hafta sonu indirimi varmış, vazo içine uygun fiyatlı çiçek de aldım. Ancak eve gelince aldıklarım hiç beklediğim gibi durmadı. Ekte fotoğrafları var vazo beklediğimden uzun durdu ne masada ne konsolda olmadı, kase fena değildi aslında içine renkli şişe vs konabilirdi. Dün tepehome gidip tum aldıklarımı iade ettim. Ama bu defada değişim için bir makbuz yazıldı ve uc ay surem var tum magazayi didikledim içime sinen bir sey bulamadım. izmir magazasindan bahsediyorum. Acele etmeyip başka sefere diyerek ciktim. Aslında güzel aksesuarlar olurdu ama bu defa yok denk gelemedim. inşallah kisa zamanda aksesuarları yenilerler. Su an icerde 157 tl var ama ürünleri geri verdim...:KK43:((( Aslında cok hos turkuaz filler, turkuaz baykuş vazo vs vardı ama şu an salonda turkuaz şemsiyeli biblom ve narlarım birde mavi ortancalarım var. mavi tonlarında sadece onları tutup herşeyi yeni almak istiyorum birde foto çerçevem duracak ve artık mavi dışında renkler edinmeliyim haksız mıyım???

$010.jpg $009.jpg $008.jpg

Sahiden mi çoook sevindim. Teşekkürler.. Daha iyisi sizlerin olsun.
Sevgiyle kalın.

X