Bu yaptığı neydi şimdi ? Yardım edin lütfen.biraz uzun ama nolur okuyun.

Cikolataaskina

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2016
17
0
29
1 aydır sevgilim var . Bugün 1 ay oldu çıkmaya baslayalı. Ünv 2. Sınıfım 22 yasındayım. Sevgilimde 22 yasında ünv okuyo ama aynı zamanda babasının isinde çalışıyo cumartesileri gidiyo işe falan ve kendisi ikizler burcu dengesiz biri.

Dün arkadaslarımla buluscaktık bide yakın bir erkek arkadaşımız daha. 4 kişiyiz.
Geçen gün sevgilimle en yakın erkek arkadaslarımdan olan berki tanıstırmak istedim oda tanısayım demişti daha önce diye cuma bulusalım dedim 1 hafta öncesinden. ertesi gün işe gidicem erken kalkıcamyorgun oluyorum biliyosun dedi konu kapandı isteksizdi. Bizde berkle bulusucaktık zaten kız arkadaslarım filan bide berk. cumartesi günü bulustuk yani dün sabahtan sevgilimede söyledim gelmek istersen gelirsin dışarda olucam dedim. Aksam Napupsunuz iş çıkışı uğrarım belki hala trafikteym diye aradı o zaman baska bi cafedeydik. İlerleyen saatlerdeBaktık ses yok gelcekmisin sıkıldık mekan değişiyorız diye aradm cok zor ya ama nereue gidiceğinizi söyle benm işim belli olmaz uğrarım yaptı o sırada bi sustu pardon arkasmı gördmde selam verdm ddi tmm dedm yolda giderken fenerbahceye geçiyoruz yazmıstm cvp atmamıstı görmdi sanırım ama bir baktık ki kendi arkadaşlarının yanına gitmiş iki yakın kız arkadası ve onlardan birinin kuzeni fenerbahcede oturuyolar tesadüfen bizde oraya gittik ama ben görmedim kendisini arkadaşım görmüş ben wc ye gitmiştim. Geldiğimde orda oturuyolar yanına git dedi arkadaslarım ama gidemedim yanında kızlar varken o kızlarlada daha öncrden tanıstırmıştı beni biliyorum. Senin ne işin var burda diye soramadım gidip kendisinide hiç görmedim o beni gördümü bilmiyorumda. Sonra bi baktık ki gitmiş ordan nasıl ne ara gitti bilmiyoruz. Fenerbahceye geldik diye hber vermiştim ya whatsaptsn iyii kim kimsinz falan diye soruyo söylüyorum noldu diyorum bizim arkadaslar seni bi erkekle görmüşte diyo e berk işte biliyosun dedim o kız arkadaslarıda kalktı gitti bi süre mekandan sonra kızlardan biriyle hafiften göz göze gelmiştm zaten kalktıklarında on saate yazıyo kendiside bende daha fazla dayanamayıp aradım nerdesn diye ıı nerdeym caddebostan taraflarındayım yaptı nereye gidiyosun dedm niye ugramadın dedim haberde vermiyosn ddm mehmet abi var onla karşıya geçicem cok ısrar ettiler dedi bende takmadım. Ondan önce nerdeydin dedim biliyosun nerde oldugumu söyledim dedi bende hayır bilmiyorum söylemedin dedim biliyosun yaptı böyle baya biliyosun bilmiyorum uzattık biz senle bi yarın bulusalım dedi hayır bulusmıycam söyle hadi dedim en sonunda ben arkadasların mı gördü sen mi grdün dedim ikimizde diyelim dedi sonra konu kim gördüye gelince sen beni gördün mü flan konusu acıldı bi an ben seni görmedim ki dedim beni kim gördü dedi bende ben sana birisi gördüde demedim ki dedim ben seni aradım arkadasımı gördüm selam verdm dedin telefonda o sıra nerddydin dedim işten cıktım eve geçtim sonra fenerbahceye geldim dedi. Bide hani aynı yerde oldugumuz mekanın adıda burj cafeydi söylesin ordaydık diye kastım ama söylemiyo neyse konusuruz sonra dedim ben artık oda tamam görüşürüz dedi kapattım.

Aynı mekandayız o benim yanıma gelip arkadasmla tanısmıyo gittiği yeride hber vermiyo dışarı cıkasım yok diyo sabahtanda sonra aynı mekanda oluncada gözükmeden kaçıyo. aradıgımda söylemiyo dogruyu saçmalıyo biliyosun diye sonrada mehmet abiyle karsıya geçicez deyip o mekandaki arkadaslarından biri gece 3 te bunu gece kulubunde etiketliyo bi anda oraya gdiyolar. Cok kulube fln gidiyolar zaten bi anda gittiler byük ihtimal. Kızın checkin yaptıgınıda biliyomuydu yaparken bilmiyorum bende checkine begeni attım gördümü bilemicem.Ben sormamıştım mehmet abinle napıcaksın karsıda diye. İlerleyrn saatlerde checkininden önce beni aradı açtm tam kapattı geri döndüğümde meşguldu baskasıyla konusuyodu yanlıslıkla mı aradı bilmiyorum dahada aramadı sonra sabahta yazmadı snapchatten snap atmış yan yatıyo yatakta "speedy (adı yazıyo) biletler biletixte" diye kendini cekmiş artık oda ne demekse hiç günaydın falan filan hiçbişi yazmadı şu saate kadar ve ne yapacagımı hiç bilmiyorum. Yaptıgı cok komik bekliyorum yazsada agzına etsem diye yok icim doldu. İnsan bi pesimde kosar hatasını düzeltmeyr calısır özür diler acıklama yapmaya calısır sürünür ama nerde ? Bekliyorum mal gibi ama yazmıyo napıcagımı hiç bilmiyorum. En kötü ben gelmicem kendi arkadaslarımlayım diyebilirdi tamam yine çok kızardım onların yanına gittin benim yanıma gelmiyosun bu nasıl yorgunluk diye ama bu kadar ekşın olmazdı ve dogruyu söylemiş olurdu.! Kaybetmektende cok korkuyorum sevdiğim icin ayrılmakta istemiyorum beni bıraksın istemiyorum ama suan sanki yazmasam aramasam hiç yazmıcakmıs gibide hissediyorum bilmiyorum napıcam. Bi sürünsün peşimde kossun istiyorum kaybetme korkusunu oyasasın istiyorum ya sessiz sessiz bekliyorum

Son düzenleme:
Onu kaybetmek istemiyorum demişsiniz ama çoktan kaybetmişsiniz bile! Hiç peşinizden koşup özür dileyeceğe benzemiyor yoksa çoktan yapardı! Aynı mekanda olup ta sizin yanınıza gelmiyo hatta kaçmış belkide sizden böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Bu insanın hala sizi sevdiğini nasıl düşünebiliyorsunuz ki? Tamam siz seviyorsunuz üzülüyorsunuz ama karşı taraf hiç sizinle aynı duyguları hissetmiyor!

çoğunu okudum son birkaç satırı hariç.Ya hu adam seni umursamıyor daha hala diyorsun ki yazsada şunu yapsam.Kızdım sana şuanda.Bu kadar değersiz görme kendini 1 aylık bir ilişki için.Benden sana tavsiye şimdi hayatından çıkartmazsan ilerde çok üzüleceksin.Ben o hatayı yaptım sen yapma.

1 aydır sevgilim var . Bugün 1 ay oldu çıkmaya baslayalı. Ünv 2. Sınıfım 22 yasındayım. Sevgilimde 22 yasında ünv okuyo ama aynı zamanda babasının isinde çalışıyo cumartesileri gidiyo işe falan ve kendisi ikizler burcu dengesiz biri.
Dün arkadaslarımla buluscaktık bide yakın bir erkek arkadaşımız daha. 4 kişiyiz.
Geçen gün sevgilimle en yakın erkek arkadaslarımdan olan berki tanıstırmak istedim oda tanısayım demişti daha önce diye cuma bulusalım dedim 1 hafta öncesinden. ertesi gün işe gidicem erken kalkıcamyorgun oluyorum biliyosun dedi konu kapandı isteksizdi. Bizde berkle bulusucaktık zaten kız arkadaslarım filan bide berk. cumartesi günü bulustuk yani dün sabahtan sevgilimede söyledim gelmek istersen gelirsin dışarda olucam dedim. Aksam Napupsunuz iş çıkışı uğrarım belki hala trafikteym diye aradı o zaman baska bi cafedeydik. İlerleyen saatlerdeBaktık ses yok gelcekmisin sıkıldık mekan değişiyorız diye aradm cok zor ya ama nereue gidiceğinizi söyle benm işim belli olmaz uğrarım yaptı o sırada bi sustu pardon arkasmı gördmde selam verdm ddi tmm dedm yolda giderken fenerbahceye geçiyoruz yazmıstm cvp atmamıstı görmdi sanırım ama bir baktık ki kendi arkadaşlarının yanına gitmiş iki yakın kız arkadası ve onlardan birinin kuzeni fenerbahcede oturuyolar tesadüfen bizde oraya gittik ama ben görmedim kendisini arkadaşım görmüş ben wc ye gitmiştim. Geldiğimde orda oturuyolar yanına git dedi arkadaslarım ama gidemedim yanında kızlar varken o kızlarlada daha öncrden tanıstırmıştı beni biliyorum. Senin ne işin var burda diye soramadım gidip kendisinide hiç görmedim o beni gördümü bilmiyorumda. Sonra bi baktık ki gitmiş ordan nasıl ne ara gitti bilmiyoruz. Fenerbahceye geldik diye hber vermiştim ya whatsaptsn iyii kim kimsinz falan diye soruyo söylüyorum noldu diyorum bizim arkadaslar seni bi erkekle görmüşte diyo e berk işte biliyosun dedim o kız arkadaslarıda kalktı gitti bi süre mekandan sonra kızlardan biriyle hafiften göz göze gelmiştm zaten kalktıklarında on saate yazıyo kendiside bende daha fazla dayanamayıp aradım nerdesn diye ıı nerdeym caddebostan taraflarındayım yaptı nereye gidiyosun dedm niye ugramadın dedim haberde vermiyosn ddm mehmet abi var onla karşıya geçicem cok ısrar ettiler dedi bende takmadım. Ondan önce nerdeydin dedim biliyosun nerde oldugumu söyledim dedi bende hayır bilmiyorum söylemedin dedim biliyosun yaptı böyle baya biliyosun bilmiyorum uzattık biz senle bi yarın bulusalım dedi hayır bulusmıycam söyle hadi dedim en sonunda ben arkadasların mı gördü sen mi grdün dedim ikimizde diyelim dedi sonra konu kim gördüye gelince sen beni gördün mü flan konusu acıldı bi an ben seni görmedim ki dedim beni kim gördü dedi bende ben sana birisi gördüde demedim ki dedim ben seni aradım arkadasımı gördüm selam verdm dedin telefonda o sıra nerddydin dedim işten cıktım eve geçtim sonra fenerbahceye geldim dedi. Bide hani aynı yerde oldugumuz mekanın adıda burj cafeydi söylesin ordaydık diye kastım ama söylemiyo neyse konusuruz sonra dedim ben artık oda tamam görüşürüz dedi kapattım. Aynı mekandayız o benim yanıma gelip arkadasmla tanısmıyo gittiği yeride hber vermiyo dışarı cıkasım yok diyo sabahtanda sonra aynı mekanda oluncada gözükmeden kaçıyo. aradıgımda söylemiyo dogruyu saçmalıyo biliyosun diye sonrada mehmet abiyle karsıya geçicez deyip o mekandaki arkadaslarından biri gece 3 te bunu gece kulubunde etiketliyo bi anda oraya gdiyolar. Cok kulube fln gidiyolar zaten bi anda gittiler byük ihtimal. Kızın checkin yaptıgınıda biliyomuydu yaparken bilmiyorum bende checkine begeni attım gördümü bilemicem.Ben sormamıştım mehmet abinle napıcaksın karsıda diye. İlerleyrn saatlerde checkininden önce beni aradı açtm tam kapattı geri döndüğümde meşguldu baskasıyla konusuyodu yanlıslıkla mı aradı bilmiyorum dahada aramadı sonra sabahta yazmadı snapchatten snap atmış yan yatıyo yatakta "speedy (adı yazıyo) biletler biletixte" diye kendini cekmiş artık oda ne demekse hiç günaydın falan filan hiçbişi yazmadı şu saate kadar ve ne yapacagımı hiç bilmiyorum. Yaptıgı cok komik bekliyorum yazsada agzına etsem diye yok icim doldu. İnsan bi pesimde kosar hatasını düzeltmeyr calısır özür diler acıklama yapmaya calısır sürünür ama nerde ? Bekliyorum mal gibi ama yazmıyo napıcagımı hiç bilmiyorum. En kötü ben gelmicem kendi arkadaslarımlayım diyebilirdi tamam yine çok kızardım onların yanına gittin benim yanıma gelmiyosun bu nasıl yorgunluk diye ama bu kadar ekşın olmazdı ve dogruyu söylemiş olurdu.! Kaybetmektende cok korkuyorum sevdiğim icin ayrılmakta istemiyorum beni bıraksın istemiyorum ama suan sanki yazmasam aramasam hiç yazmıcakmıs gibide hissediyorum bilmiyorum napıcam. Bi sürünsün peşimde kossun istiyorum kaybetme korkusunu oyasasın istiyorum ya sessiz sessiz bekliyorum

Ben ilişkinizden hiçbirşey anlamadım.O kız arkadaşlarıyla takılıyor.Sen erkek arkadaşınla takılıyorsun.Kız arkadaşları kendilerinin senin erkek arkadaşınla olduğunu yok sayıp,seni bir erkekle gördüklerini söylüyorlar.Erkek arkadaşında kıllanıyor.Seni o arkadaştan kıskandı,rahatsız oldu herhalde muhabbetinizden.

Adam sizi takmiyor, gönlünce takiliyor, sizde kaybetmek istemiyorum diyorsunuz, bunun farkinda oldugundan fazlaca rahat davraniyor... Niye görmemezlikten geliyorsunuz, gidin yanina aaa ne tesadüf ayni yere gelmisiz falan diye carpin lafi... Kendinizin her adiminida bildirmeyin, o bildiyor mu sanki... Vallah anlaya bildigim kadariyla anca bu kadar yorum yapabildim...:KK14:

Zor olsa da okudum. Böyle uzun yazı yazıyorsunuz madem paragraf bırakın okuyanları da düşünün. Bu ilişkiden hayır gelmez . Sizin durum kim kiminle nerede ne yapıyor gibi olmuş.

Onu kaybetmek istemiyorum demişsiniz ama çoktan kaybetmişsiniz bile! Hiç peşinizden koşup özür dileyeceğe benzemiyor yoksa çoktan yapardı! Aynı mekanda olup ta sizin yanınıza gelmiyo hatta kaçmış belkide sizden böyle bir saçmalık olabilir mi ya? Bu insanın hala sizi sevdiğini nasıl düşünebiliyorsunuz ki? Tamam siz seviyorsunuz üzülüyorsunuz ama karşı taraf hiç sizinle aynı duyguları hissetmiyor!

Çünkü yanıma gelmeyip oraya kız arkadaslarının yanına gitceğini söylediğinde ona kızıcagımı bildiği icin söylemedi tesadüf oluncada kaçtı belli ki napıcagını bilemedi.

Biz seninle bi yarın bulusalım dedi telefonda tersleyip hayır bulusmucam söyle nerdeydin dedim ama işte

Son düzenleme:
Adam sizi takmiyor, gönlünce takiliyor, sizde kaybetmek istemiyorum diyorsunuz, bunun farkinda oldugundan fazlaca rahat davraniyor... Niye görmemezlikten geliyorsunuz, gidin yanina aaa ne tesadüf ayni yere gelmisiz falan diye carpin lafi... Kendinizin her adiminida bildirmeyin, o bildiyor mu sanki... Vallah anlaya bildigim kadariyla anca bu kadar yorum yapabildim...:KK14:

Kendi adımımı gelir diye bildirdim cünkü söyledi dedi uğrarım belki diyen adama nereye gittiğimi söyleyemezsem nasıl gelecek gelecek olsaydı?

Görmemezlikten geldim cünkü görmedimde bakamadım. Arkadaşım görmüş birde yanında kızlar varken gidip aaa sende mi burdaydın Demek ne bilim sevgilisisn bilmiyo musun derlerdi herslde

Ben ilişkinizden hiçbirşey anlamadım.O kız arkadaşlarıyla takılıyor.Sen erkek arkadaşınla takılıyorsun.Kız arkadaşları kendilerinin senin erkek arkadaşınla olduğunu yok sayıp,seni bir erkekle gördüklerini söylüyorlar.Erkek arkadaşında kıllanıyor.Seni o arkadaştan kıskandı,rahatsız oldu herhalde muhabbetinizden.
Kıskandıgından değil ben onu yakın erkek arkadasımla tanıssın diye gel diyorum kıskanmaması ıcın tanıstırmaya calısıyorum zaten ben onun o kız arkadaslarıyla tanıstım.
Kıllanmak ne alaka ki söyledimde berk te var gel diyip durduk daha ne yapayım

Bu entirikalar nedir? Gordügünde illa hesap sormak icin yanina gitmen gerekmez. Sevgilisisin sonucta niye tanımamazlıktan geliyorsun anlamadım. Sonrada agzından laf almaya uğraşmalar. Yok öyle değil, böyle değil. Okurken sıkıldım. Belki oda sıkılmıştır.

O görüp görmediğimi kontrol etmeye calıstı büyük ihtimal o yüzden söylemedi diretti belki görmediysem diye kendini ele vermemeye calıstı gibi ona göre bişey söyleyebilmek icin.

Uzun da yazabilirim ama kafa karistirmasin siz en temizi ayrilin korkmayin zaten varla yok arasi kurtulun gitsin

Not :kimseninde agzina ederim tarzi kufurler kullanmayin bunlar cok sakincali laflar

X