Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

onların içinde bende var mıyım ? biz bugün başladık çalışmalara :))))

Aaaa coldriver!.. Allah hayrını versin kız! O ne biçim düşünce öyle? Hımm. Bir daha böyle düşündüğünü duyarsam ağzına biber sürerim anladın mı bakalım? Şaka bir yana canım, ara ara insanın böyle saçma sapan düşünmesi de normal. Ancak yine de dikkat et çünkü Seni Allah'a isyan ettirmek için, şeytan vesvese veriyor olabilir. Rabbim hem senin hem burdaki tüm anne adaylarının gönlündekini kucağına versin inşaAllah!.. Üzme kendini canım. Hepimiz aynı durumdayız. Tamam mı?

laviniacığım, ne güzel yaa.:)) Allah yanıltmasın inşaAllah'ta geçen ay %90 bende aynı şeyleri yaşadım. Allah'ın izniyle hamilesin inşaAllah!.. Hadi hayırlısı canım ya. Rabbim yüzünü güldürsün.

Test yapmadım kızlar. Pazar yapmıştım negatif çıkmıştı. Hala gelmedi ama 3 gün oldu geçeli ateşim hala 37.3 kasığım hala ağrıyo göğüsler desen bomba bide dün akşamdan beri romatizma ağrısı gibi bacaklarım ağrımaya başladı Buda neyse artıkın :) akıntım var çok yoğun değil ama sarımtırak gibi valla bende son durum bu:26: hadi bakalım ikizler berkuncan lavinya mrv aynı gün patlatalım bebiş haberini en yakın biziz sanırım gün olarak sonrada gelsin diğer hamişlerimiz

Amin canım amin. Seve seve yorumlarım. Rabbim yanıltmasın inşaAllah! bu arada sabah bu yazdıklarını görünce, ilk satırını yani, okumadan geçtim çünkü yorum yazacak vaktim yoktu, okursamda akşama kadar çok farklı şeyler düşünebilirdim. yarım saattirde arıyorum kimdi bana ruya yorumlatmak isteyen diye. Nihayet buldumçok şükür.
Ayyy canım yaaa.... İçim kıpır kıpır oldu. Allahım hayırlara çıkarsın inşaAllah ne güzel ruya bu böyle. Çok heyecanlandım ben yaa. Öncelikle çok içten bir dua yapmışsın Ve inşaAllah eşref saatine gelmiş ve inşaAllah Rabbim duanı kabul etmiş. Sen dua ederkende yanında bulunan meleklerde duana amin demişler ve senin içinde diye dua etmişler. Rabbimde sonsuz lutuf ve keremiyle sana ruyanda bunu bildirmiş. :)) Kız allah hayrını versin inşaAllah. bebekler üçüz değil 2+1=3 yani. Senin ve eşinin kucağındaki sizin bebekleriniz olacak inşaAllah!..Göremediğin bebek ise teyzenin kızının yani dua ettiğin kişinin. Hadi Allahu Teala tez zamanda ikinize de yavrularınızı almayı nasip etsin İnşaallah. Ayyy vallahi çok heyecanlandım. Yukarıda da belirtileri yazmışsın burayı görmeden yorum yazmıştım. Belirtiler benim geçen ayki belirtilerle nerdeyse aynı. Kurban olduğum Rabbim hem ruyanı, hem belirtilerini hemde umutlarını boşa çıkarmasın inşaAllah!.. AMİİİİİNNNNNNN!..

İğdeçiçeği yine ne güzel yorum yapmışsın, senin yorumlarını okurken öylesine mutlu oluyorum ki canım benim hepimiz inşallah en kısa sürede bebişlerimize kavuşuruz, sen nasılsın bu arada bat'ın ne zaman herşey yolunda mı ? Herşey gönlünce olsun.

Ah coldriver ablalara da bu yakışır ama du bakalım inşallah. Yıllar önce ben evlenirken arkamdan gelen 7 kuzenim bekardı. Ben yine ablayım bu arada ailede. Hani ayakkabının altına yazılır ya eh ben tabii anca kuzenlerin ismini yazdım. 6 ay arayla peşimden hepsi evlendi. İnşallah burada da öyle olur gerçi ben peşimden değil aynı anda olsun diye dua ediyorum. Şu topiği ağustos-eylül anneleri diye tekrar açıversek ne güzel olur. Melekler, Paşalar, İkizler şöyle cümburcemaat hamilelik geçirsek, sonra birlikte büyütsek bebişleri, ahhhhhh ahhhh.

İnşallah hamişsindir ablacım yaaa ben bu aydan çok umtuluyum birsürü hamişimiz olacak bak gör
Xanax22 canım nedense ilk haberis sen patlatacaksın gibi geliyor yarın sabah bir test daha yap bakalım olmadı kan veririsin bir kaç güne çıkacak inşallahhh.....

Teşekkür ederim ikizlerim, sağol canım ya!.. dualarına amin diyorum. İnşaAllah Rabbimiz hep beraber anneliği hepimize nasip eder. BAT 21 Ocak ama bu ay pek umutlu değilim. Dr.um ilaca bu ay ara verdi. Gelecek ay da ovulasyon günlerim sömetr tatiline geliyor. Eşim şimdiden köy köy demeye başladı. Bense onun memleketinde çok strese giriyorum o nedenle gitmek istemiyorum. Bunu da ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Ovulasyon zamanı da araya kaynıyor.Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana fikir verin n'olur. Sanırım bizim umutlar Marta kaldı.

bende oyl dusnuyorum :) formun ilk sayfası bizim hamıleliğimizi açıklama sıramız olsun hatta

Ah şu erkekler ilk fırsatta ailelerinin yanına gitmek istemezler mi benim eşimin aileside köyde oturuyor, yemin ederim her tatil Allahın emri gibi gitmekten sinir oldum. Şimdi şimdi işte 2-3 yıldır bayramları gidiyorum sadece, ama senin şimdi ovulasyonun da varmış, Allah yardımcın olsun, git bence ve orda değerlendir, ayrı odanız vardır muhakkak. Offf bu tatilde evimizde olsak, desen ne olur kaç yıllık evlisin bu arada. Ya da işleri oluruna bırakmak mı lazım acaba biz böyle takip ediyoruz da sanki hemen hamişiz. 1 ay atlansa nolucak sanki ama işte.

ayy berkuncan bilmiyorumkine yapsammı acaba anatolyaya sözüm vardı bu akşam iş çıkışı test alıp yarın sabah ilk idrarla yaparım diyordum ama acaba gecmesiniz beklesemmi

sözün var evet ama sen kendin ne zaman yapmak istersen o zaman yap

geliyor güzel haber geliyor yarın sabah bir bebiş daha katılıyor aramızaaa

ayyy ne güzel olur ablam yaaa. inşallahhhh eşref saatine denk geliriz de duamız kabul olur şöyyleee güzelcene topik açarız

offf nedir bu erkeklerin köy sevdası anlamadım gitti. iyi de ovulasyonun ne zaman? ovulasyon zamanı eve geri gelseniz tatilin kalanını evde geçirseniz olmaz mı acaba :26:

1,5 yıllık evliyiz canım. 38 yaşındayım ben. Daha henüz hiç birşey yerine oturmadı. Eşimin ikinci evliliği.bir sürü sorunumuz var zaten.Daha yeni yeni tartışmaları azalttık. Hiç gitmek istemiyorum.Çok problemli bir aile ve o problemler ister istemez eşime yansıyor.sonra da ben arada kalıyorum. Şimdiden gerildim kızlar yaa. ( Bat'ım 21 Ocak, Ovulasyonum 1-7 şubat olacak muhtemelen.Tamda tatilin ortası. Allah'ım n'olur yardım et. Bana dua edin arkadaşlar!

Canım yaa ovulasyon tamda tatilin ortasına dek geliyor. Benimkini bağlasan durmaz artık. Şimdiden yandı tutuştu köy diye. Rabbime dua ediyorum geçen yıl ki gibi bir kar versin inşaAllah o da gidemesin!.. Bu söylediklerimi duysa vurur beni...:)))

İğdeçiçeğim o zaman şöyle dua ediyoruz YA HAMİLESİNDİR İNŞALLAH YA DA ÇOK KAR YAĞAR

İğdeçiçeğim o zaman şöyle dua ediyoruz YA HAMİLESİNDİR İNŞALLAH YA DA ÇOK KAR YAĞAR

İkizlerim canımsın yaa, valla bitanesin!..Harikasın, süpersin vb... Daha aklıma gelmeyen bütün güzel sıfatlar senin! Beni güldürdün, mutlu ettin. ALLAH DA SENİ GÜLDÜRSÜN VE MUTLU ETTSİN İNŞAALLAH. ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN! HER İSTEDİĞİN HAYROLSUN VE HAYIRLI TÜM DUALARIN KABUL OLSUN CANIM!.. canım yaa AMİİİİİİİİİNNNNN!..

İğdeçiçeğim sağol canım bu arada 21 ise BAT bu aralar ovulasyon zamanı hadi bakalım şimdi kocacığına şeker görünüp, köyü falan özlediğini söyleyerek, şirinlik yapma zamanı. E hadi şekerim öptüm seni.

Teşekkür ederim ikizlerim. Öpüldün güzel yanaklarından...

ben mendili aldım elime hadi bakalım güzel haberler gelsin kurtlandım iyice dökelim şu kurtları :)))

xanax canım sizler patlatın ben arkadan geleceğim Allahın izniyle benim bat taaaaaaaa şubat 1 :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…