Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

ayy berkuncan bilmiyorumkine yapsammı acaba anatolyaya sözüm vardı bu akşam iş çıkışı test alıp yarın sabah ilk idrarla yaparım diyordum ama acaba gecmesiniz beklesemmi

ayy berkuncan bilmiyorumkine yapsammı acaba anatolyaya sözüm vardı bu akşam iş çıkışı test alıp yarın sabah ilk idrarla yaparım diyordum ama acaba gecmesiniz beklesemmi

Bilmemki ben şahsen şimdiden yapasım var çıkmayacağını bildiğim için duruyorum ama sen yarın sabah yaparsan muhtemelen varsa çıkacaktır silik falan ama çıkar denemekten ne kaybedersinki yapsana...

Bilmemki ben şahsen şimdiden yapasım var çıkmayacağını bildiğim için duruyorum ama sen yarın sabah yaparsan muhtemelen varsa çıkacaktır silik falan ama çıkar denemekten ne kaybedersinki yapsana...

tamam canım bende bu ay cok sabırsızım bu akşam test alayım yarın sabah ilk idrarla yapayım tabi sabah kalktıgımda bir suprizle karşılaşmazsammm seninde az kaldı sende belirti fialn yokmu sen nelr yaşıyorsun

Arkadaşlar regl 10 gün gecikti bugün...7 gün yaptığım test negatifti arada kaldım umutlansam mı umutlanmasam mı...çok düzenli regl olan biri değilim ama 10 gün de pek gecikmezdi.

Çok heyecanlı inşallah o süprizi sen eşine ve bize yaparsın . bende belirti var aslında ama aldırış etmemeye çalışıyorum kasıktarımda sık sık değilde ara ara batmalar ağrıtlar oluyor yumurtlamamdan beri devam eden bir akıntım var son günlerde azaldı ama halen mir miktar var göğüslerim şiştiler ama acıma falan olmuyor sadece normalden büyükler eşim bile fark etti ( çok küçük göğüslerim var normalde büyüyünce dikkatini çekti sanırım )birde en sinir olduğum şey ateş basıyor ara ara o dönemlerde gerçekten vücut ısım 37 nin üzerine çıkıyor inşallah ben uydurmuyorumdurda göbüşümüz dolar canım yaaa...

Arkadaşlar regl 10 gün gecikti bugün...7 gün yaptığım test negatifti arada kaldım umutlansam mı umutlanmasam mı...çok düzenli regl olan biri değilim ama 10 gün de pek gecikmezdi.

Bence sen kanda baktırmalısın birde dr a gitmelisin 10 gün çok uzun bir süre önce kanda baktır çıkmazsa mutlaka bir dr git canım..

Bence sen kanda baktırmalısın birde dr a gitmelisin 10 gün çok uzun bir süre önce kanda baktır çıkmazsa mutlaka bir dr git canım..

bugün de bir idrar testi yapıcam tekrardan...eğer negatif olursa dediğin gibi dr a gidicem canım...6 ay önce gitmiştim dr a kist felan yoktu bir sorun çıkmamıştı ama hormon testi yaptırmamıştım...hormonlara baktırırım artık...
10 günden fazla geçse de idrarda belli olmayıp kanda belli olan oluyor sanırım dimi??hayırlısı olsun hepimiz için

ayyy inşallah canımm yaa o tek çizgiyi görmek istemiyorummm yaa rabbim neolur bu ay hepimiz çift çizgiyi görelimm artık amin....
valla berkuncan senin belirtiler hamilelik belirtine daha cok benziyor vucut sıcaklıgın yükselmiş bi kere bu en buyuk belirti sonra akıntın varmış ya bu akıntı olunca sanki hamilelik kesin gibi geliyor bana nedense ama sanki sende var gibi berkuncan ayy kızzz hadi bakalımmm olcak galiba bu ayy

heyecanlandım bak bebiş geliyor herhalde :)))

lavinia ve berkuncan için halay mendillerini hazırlayın kızlar gerçi daha başkaları da vardır ama şimdi hatırlayamadım isimlerini bakın çok değil bu hafta içinde bir çok defa halay çekeceğiz öyle kendinizi yormayın :)))

selam kızlar
ya vallahi deli olucam ya ,adetime kalmış şurda 1 hafta benden yumurtlama akıntısı geliyor ,hemde bu ay ilk defa böyle oldu ,her zaman bildiğimiz o yapışkan sıvı varya ,ne yapayım bu akşam ilişki mi olsun kızlar bi akıl verin ya :44:,tutarmı yahu hiç günleri de değilki ..adete yakın olmazki bu iş ,:44:

sat:11.12.2012 allahım hayırlısıyla kucagımıza almak nasip etsin bebişlerimizi

Bence kaçırma ne olurrr ne olmazzz bende tuhaf belirtiler var bat'a 1 hafta var benimde hep göğüslerim şişerdi bu sefer de göğüs uçlarım acaip ağrıyor şişlik yok bu damı belirti çıldıracam.

cnm ablacım hadi hayırlısı bu ay önden sen arkadan bizler aç şu kapıyı abla olarak :))))

eylülcüm ben doktora gittiğimde yumurta takibimi nasıl yapabileceğimden bahsetti bende şu uzuyan sıvıdan anlayabilirmiyim diye sorduğumda bana o sıvının takibi zordur ve anlayamazsın demişti en iyi yol vucüt ısısı yada ovulasyon testiymiş istersen ovulasyon testi yap rahat et yada bugünde fazla mesai yapıverin canım :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…