Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Teşekkür ederim ikizlerim, sağol canım ya!.. dualarına amin diyorum. İnşaAllah Rabbimiz hep beraber anneliği hepimize nasip eder. BAT 21 Ocak ama bu ay pek umutlu değilim. Dr.um ilaca bu ay ara verdi. Gelecek ay da ovulasyon günlerim sömetr tatiline geliyor. Eşim şimdiden köy köy demeye başladı. Bense onun memleketinde çok strese giriyorum o nedenle gitmek istemiyorum. Bunu da ona nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum. Ovulasyon zamanı da araya kaynıyor.Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana fikir verin n'olur. Sanırım bizim umutlar Marta kaldı.
canım hiççç belli olmaz bazen bir iki kez ilişkiyle bile hamile kalanlar oluyor, sen eşini kırma onun hürmetine Allahta yüzünü güldürür inşallah :)))

İğdeçiçeğim o zaman şöyle dua ediyoruz YA HAMİLESİNDİR İNŞALLAH YA DA ÇOK KAR YAĞAR :KK62:
İlahi abla çok alemsin vallaha akşam akşam çok güldüm inanki :KK1: ayy hakkaten bu hafta böyle çokca kar yğsada evlerimize çakılıp kalsak keşke :21:
İkizlerim canımsın yaa, valla bitanesin!..Harikasın, süpersin vb... Daha aklıma gelmeyen bütün güzel sıfatlar senin! Beni güldürdün, mutlu ettin. ALLAH DA SENİ GÜLDÜRSÜN VE MUTLU ETTSİN İNŞAALLAH. ALLAH GÖNLÜNE GÖRE VERSİN! HER İSTEDİĞİN HAYROLSUN VE HAYIRLI TÜM DUALARIN KABUL OLSUN CANIM!.. canım yaa AMİİİİİİİİİNNNNN!..
Değilmi bende aynı şeyleri geçirdim içimden iyiki var bir ablamız
xanax canım sizler patlatın ben arkadan geleceğim Allahın izniyle benim bat taaaaaaaa şubat 1 :)))

Ahh benim canımmmm 1 şubat pekte yakınmış kızz bi test mi yapsan ne :KK1::KK1:

İlahi abla çok alemsin vallaha akşam akşam çok güldüm inanki :KK1: ayy hakkaten bu hafta böyle çokca kar yğsada evlerimize çakılıp kalsak keşke :21:

Değilmi bende aynı şeyleri geçirdim içimden iyiki var bir ablamız

Ahh benim canımmmm 1 şubat pekte yakınmış kızz bi test mi yapsan ne :KK1::KK1:

canım yarın sabah ilk idrarla yapmayı düşünüyorum ve şu anda çok heyecanlıyım sabah olmaz artık:KK52::KK52::KK52::KK52:
süpersin berkuncan gece gece güldürdün beni :KK54:

gececi oldum valla ben bu hafta izinliyim keyif yapıyorum daha yatmadım netten progestron hormonunu araştırıyorum bugün doktor adetimin 21. günü yaptırmamı istedi, 10un üzerinde olması gerektiğini öğrenebildim ancak 19 ocakta yaptıracağım bakalım hayırlısı herkesşler uykuda yada çalışmalarda :KK9: sanırım hayırlı geceler. iyiki varsınız birisine sölemesem çatlayacam ve benim sadece 2 arkadaşım biliyor bebek isteğimi En Büyük KK

gececi oldum valla ben bu hafta izinliyim keyif yapıyorum daha yatmadım netten progestron hormonunu araştırıyorum bugün doktor adetimin 21. günü yaptırmamı istedi, 10un üzerinde olması gerektiğini öğrenebildim ancak 19 ocakta yaptıracağım bakalım hayırlısı herkesşler uykuda yada çalışmalarda :KK9: sanırım hayırlı geceler. iyiki varsınız birisine sölemesem çatlayacam ve benim sadece 2 arkadaşım biliyor bebek isteğimi En Büyük KK

Slm bende yeni katildim araniza sizin probleminiz ne soylemek istiyosaniz tabi ben 6yildir tedavi oluyorum yoruldum umut olsun diye topikteki arkadaslarin yasadiklarini okuyorum

canım benim sende bende inşallah hamileyizdir rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin hakkımızda hayırlı olanıda gönlümüze razı etsin
aslında bütün bu yaşadıklarım adet belirtsine cok benziyorrr sanki cok farklı degıl gibilerr son 1 gun kaldı zman gecmıyorr ama ben genede adet olabilirim her an diye kendimi alıştıryorum cok üzülmüycem olursam eşim için cok üzülcem ama çünkü buay ilk defa eşimi bu kadar heyecanlı gordum sanki oda takip ediyor beni oldummu olmadım mı diyee hatta kendisi bile soyledı "heyecanım yok desem yalan olur dedi " şaşırdım bende daha once de istiyordu ama bu ay cok bellı ettı dısardaydık ben "eczaneye ugrayalımmı bi işim var "dedım anladı test alcagımı dedıkı "bende cok merak edıyorum ama bıraz sabırlı olalım " dedı
onu hiç bu akadar ilgili gormemıstım benim adet gunumu bile saymıs mı artık nasılsa gecen hafta dedı 7-8 gbı adet olcan dımı dıyee valla bu ay benı okadr şaşırttiki
eğer adet olursam kendimden cok ona üzülcemmm cok istiyor canım yaa :KK50::KK50::KK50:

Slm allah gonlune gore insallah sizi okadar iyi anliyorumki insallah hamissinizdir

xanax canım sizler patlatın ben arkadan geleceğim Allahın izniyle benim bat taaaaaaaa şubat 1 :)))

eneeee ben niye öle erken söylemişim. belkide çok çok çooookkkk erken döllenme olmuştur sen yine bi test yap canım :)

Son düzenleme:
laviniacığım, ne güzel yaa.:)) Allah yanıltmasın inşaAllah'ta geçen ay %90 bende aynı şeyleri yaşadım. Allah'ın izniyle hamilesin inşaAllah!.. Hadi hayırlısı canım ya. Rabbim yüzünü güldürsün.

canımmmbenimm yaa amin umarım bugun adet olmam .. inşallah sendebu ay ovalasyon günlerini cok iyi degerlendirir ve bebeğini kavusursun bizde aynı bı tatil olsun hemen hadi bakalım eşimin ailesinin yanına ama biliyomusun eşime ne oluyosa orda sanki daha bi enerjik oluyor evde sırnaşa sırnaşa bile ikna edemediğim adam orda enerji patlaması yaşıyor cunku cevresını ailesini gorunce deşarj oluyor mutlu oluyor ondan galıba :KK1::KK1: inşallah senin eşininde oyle olurda evde oldugunuzdan daha cok çalışma yaparsınnız:KK16::KK16::KK16:

Test yapmadım kızlar. Pazar yapmıştım negatif çıkmıştı. Hala gelmedi ama 3 gün oldu geçeli ateşim hala 37.3 kasığım hala ağrıyo göğüsler desen bomba:KK9: bide dün akşamdan beri romatizma ağrısı gibi bacaklarım ağrımaya başladı Buda neyse artıkın :) akıntım var çok yoğun değil ama sarımtırak gibi valla bende son durum bu:26: hadi bakalım ikizler berkuncan lavinya mrv aynı gün patlatalım bebiş haberini en yakın biziz sanırım gün olarak sonrada gelsin diğer hamişlerimiz :KK16::KK16::KK49::KK49:

yaa kızlarr benim belirtiler devam ediyor adette olmadım henuz ama dun akşam test yaptım sabah yaptım negatıf cıktııı :KK14::KK14::KK14: benim patlatabılecegımden emin değilimm...siz yola devam edin

Amin canım amin. Seve seve yorumlarım. Rabbim yanıltmasın inşaAllah! bu arada sabah bu yazdıklarını görünce, ilk satırını yani, okumadan geçtim çünkü yorum yazacak vaktim yoktu, okursamda akşama kadar çok farklı şeyler düşünebilirdim. yarım saattirde arıyorum kimdi bana ruya yorumlatmak isteyen diye. Nihayet buldumçok şükür.
Ayyy canım yaaa.... İçim kıpır kıpır oldu. Allahım hayırlara çıkarsın inşaAllah ne güzel ruya bu böyle. Çok heyecanlandım ben yaa. Öncelikle çok içten bir dua yapmışsın Ve inşaAllah eşref saatine gelmiş ve inşaAllah Rabbim duanı kabul etmiş. Sen dua ederkende yanında bulunan meleklerde duana amin demişler ve senin içinde diye dua etmişler. Rabbimde sonsuz lutuf ve keremiyle sana ruyanda bunu bildirmiş. :)) Kız allah hayrını versin inşaAllah. bebekler üçüz değil 2+1=3 yani. Senin ve eşinin kucağındaki sizin bebekleriniz olacak inşaAllah!..Göremediğin bebek ise teyzenin kızının yani dua ettiğin kişinin. Hadi Allahu Teala tez zamanda ikinize de yavrularınızı almayı nasip etsin İnşaallah. Ayyy vallahi çok heyecanlandım. Yukarıda da belirtileri yazmışsın burayı görmeden yorum yazmıştım. Belirtiler benim geçen ayki belirtilerle nerdeyse aynı. Kurban olduğum Rabbim hem ruyanı, hem belirtilerini hemde umutlarını boşa çıkarmasın inşaAllah!.. AMİİİİİNNNNNNN!..

AMİNNNNNNN iğdeçiçeğimm benimm yaaa ne kadar güzell yorumlamışşsın agzına , yüreğine ,eline ,sağlikkk ..Rabbim inşallah senin yorumladıgın gıbı banada, kuzenımede ,sanada ,burda tüm isteyen arkadaşlarıma bu güzel duyguyu tattırsın Rabbim kimsenin kucagını bos bırakmasınnn İnşallahhhhhh herkese hayırlı zamanda hayırlı saglıklı evlatlar versın güzel Allahımm
sözün var evet ama sen kendin ne zaman yapmak istersen o zaman yap :KK54:

anotolaycıgım gercekten dun akşam eve gıderken 3 tane test aldım bırını hemen yaptım ama negatıf cıktı , sabah ikiniciyi yaptım oda negatıf cıktı sadce birşey farkettım testlerı ışıgın altına tutunca cokk dikkatlı bakınca 2.cızgıyı gorebılıyorum sankii ayy bırden heyecanlandımm iyice bakmaya calıştım sonrada kafayı yıyorum galıba dedım "uydurmasyon belirti serbest te uydurmasyon çizgide olmazki canımm "dedimm:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
hayırlısı allahtan varmı yokmu 8nde bellı olcak dedım bıraktım artık ıncelemeyı

:KK52: :KK52: :KK52: geliyor güzel haber geliyor yarın sabah bir bebiş daha katılıyor aramızaaa :KK52: :52

ayy canım benim yaa testıim pozitif cıktı demeyı cok isterdima ama anlattıgım gıbı oldu işte geneden umut var hala adet olmadımm:KK34::KK34::KK34:

Son düzenleme:
Günaydın kızlarrrr ben galiba hamileyim ya :KK52: Ama bütün belirtiler var BAT'A 6 GÜN KALDI :KK52: Kafayı sıyırma günleri geldi. Neyse geçecek biliyorum. Ben de normal insanlar gibi popom kaşındı acaba hamilemiyim diye düşünmeyi haftaya bırakıcam. Hadi şimdi birbirimizi pohpohlayalım. Bence bu sefer hepimiz hamileyiz ve 2 hafta sonra şurda midem ahhhh midem diye şikayet ediyor olacağız. Sonra sonra sütyenler dar gelmeye başlayacak ve sabah eşimiz günaydın bitanem demediği için bütün gün ağlayacağız. :KK31:

Rabbim bebek isteyen herkesin kucağını doldursun inşallahh:)..bu ay bende bazı belirtiler yaşıyorum son 15 gündür belimde kasıklarımda ağrı son iki gündür göğüslerimde ve kasıklarımda batmalar var..göğüslerimde bi değişiklik yok..ama duygusal olarak acayip sinirli ve alınganım.. ayrıca idrarım kokulu ve sarı ve bende beklenmeyen adet tarihim 16 ocağı bekliyorum...:)..

Günaydın kızlarrrr ben galiba hamileyim ya :KK52: Ama bütün belirtiler var BAT'A 6 GÜN KALDI :KK52: Kafayı sıyırma günleri geldi. Neyse geçecek biliyorum. Ben de normal insanlar gibi popom kaşındı acaba hamilemiyim diye düşünmeyi haftaya bırakıcam. Hadi şimdi birbirimizi pohpohlayalım. Bence bu sefer hepimiz hamileyiz ve 2 hafta sonra şurda midem ahhhh midem diye şikayet ediyor olacağız. Sonra sonra sütyenler dar gelmeye başlayacak ve sabah eşimiz günaydın bitanem demediği için bütün gün ağlayacağız. :KK31:

ay hadi inşallahhh ,laviş senden de hayırlı haberleri bekliyoruz hadi bakalım inş..
ikizlercim benimde 6-7 gün var, belli olmuyor çünkü 1 gün önce 1 gün sonra olabiliyor ,benim daha 2 gün önce bir sürü belirtim varken sanki hepsi uçtu gitti ,şu anda normal herşey ,her zamanki gibiyim ,ağrı sızı ,hassasiyet hiçbişey yok ,ay allahım ya bu ayda olmadı galiba ..çok üzgünüm offff :KK14:

:KK14:
ay hadi inşallahhh ,laviş senden de hayırlı haberleri bekliyoruz hadi bakalım inş..
ikizlercim benimde 6-7 gün var, belli olmuyor çünkü 1 gün önce 1 gün sonra olabiliyor ,benim daha 2 gün önce bir sürü belirtim varken sanki hepsi uçtu gitti ,şu anda normal herşey ,her zamanki gibiyim ,ağrı sızı ,hassasiyet hiçbişey yok ,ay allahım ya bu ayda olmadı galiba ..çok üzgünüm offff :KK14:

canımm hayırlı haber vermeyı bende cok istiyorum ama bilemiyorumda :KK14:dunden beri iki tane test yaptım negatıf cıktı hala beklemedeyim kırmızları gormedığım surece umudumu yıtırmeyeceğimmm sende umudunu yitime bi dur bakalım forumda hiç bir belirtim yoktu hamileydim diyen cok kişi varr onları düşünn demekki hiç bir belirti olmadan da hamile kalınabiliyormus hem daha batına cok varr umutusuz olmaa:KK20::KK20::KK20:

bu gece rüyamda bir yunus balığı gördüm kocamandı ,resmen üzerine binip gittim yaa,uyanmak istemedim ..hayırlara çıksın inş..

Arkadaşlar bugün 11.günüm regl olmadım ama leke var çok az...dün gece ve bu sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı...anlayamadım leke kafamı karıştırdı...yoksa silik de olsa 2.çizgi belliydi

Arkadaşlar bugün 11.günüm regl olmadım ama leke var çok az...dün gece ve bu sabah test yaptım 2.çizgi silik çıktı...anlayamadım leke kafamı karıştırdı...yoksa silik de olsa 2.çizgi belliydi

adet olman gereken zamanın üstüne mi 11 gün geçti ?? :44: eğer öyleyse hemen yap test (kan testi) kesin çıkar varsa...
o lekede bazen olabiliyo cnm.. çok duydum..
üstüne görme, ya da yerleşme lekesi olarak tanımlanıyo :KK34:
senden iyi haberler gelicek gibi ya hadi hayırlısı :KK76:

benimde adet olmam gerekenin üstüne 1 gün geçti henüz ama ben dayanamayıp adetime 4 gün kala yaptım test,bişeyh çıkmamıştı.o yüzden umutlu değilim
:KK19:

adet olman gereken zamanın üstüne mi 11 gün geçti ?? :44: eğer öyleyse hemen yap test (kan testi) kesin çıkar varsa...
o lekede bazen olabiliyo cnm.. çok duydum..
üstüne görme, ya da yerleşme lekesi olarak tanımlanıyo :KK34:
senden iyi haberler gelicek gibi ya hadi hayırlısı :KK76:

benimde adet olmam gerekenin üstüne 1 gün geçti henüz ama ben dayanamayıp adetime 4 gün kala yaptım test,bişeyh çıkmamıştı.o yüzden umutlu değilim
:KK19:

evet canım olmam gereken günden 11 gün geçti...çok düzenli olmuyorum zaten o yüzden bu ay umutlanmamıştım...akşam yaptığımda 2-3 dk sonra 2.çizgi silik bir şekilde belirdi..inş.canım kan testi de yaptırcam bakalım hayırlısı...
düzenli olur musun normalde?? ben 7 gün geçtikten sonra yaptığımda bile negatifti..o yüzden bekle canım biraz daha.

E hadi gözünaydın o zaman:KK64:leke olabiliyomuş bazılarında,bende olmadı ama yerleşme kanaması diyorlar ikinci çizgi çıktıysa kana baktır hemen bizede haberdar et halay çekelim :KK64:

Son düzenleme:
Deprem oldu kızlar ,istanbuldan çok hissedildi ,valla kardan dolayı tatil olsun işyeri eve gidelim derken birde deprem oldu ,herkes ayaklandı şirkette :KK1:
Pufpuf günün gelmeden yapmışsın bence bir daha yap ,bak 1 gün geçmiş bile ,hadi hayırlısı bakalım ..

X