Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

nisanbu bir akşam işte cıktım arabaya dogru yürüyorum sağ kasıgıma oyle bır saplandıkı sancı arabaya nasıl gıttım bılmıyorumm elimi kasıgıma bastırdımmm ama oyle bır bastırdımkı kasıgım morarmıstır hıc bukadar sancı yaşamamıstım daha once ozellıle ayakta yken vurunca ınanılmaz oluyor oturdugum an bıraz rahatladım ama gozumden yas gelmıstır okadar kotu oldu[/QUOTE]

Sakın birdaha o şekilde bastırma canım

yaaa kızlar bat yaklaştıkca stres oluyorum ben ama nedense yoktur bu ay diye geçiyor içimden hep umutsuzluk değil ama hemen olmaz gibi geliyor allah biliyorya birde bu ay benim akıntım hala devam ediyor dersem gülermisiniz 10 gün geçiyor nerdeyse bu kadar uzun yumurtlama akıntısı olurmu ki ?

Sakın birdaha o şekilde bastırma canım [/QUOTE]

evet canım dogru soyluyorsunn ama dayanabılecek gucum yoktu ne yuruyebılıyorum ne oturabılıyorum ancak bastırınca rahatlayabildım bırazz

ayyy canım belkide hamilesin nn çünkü hormonların artısıyle bırlıkte akınıtıda cogalıyormusss bat ne zman senın

ayyy canım belkide hamilesin nn çünkü hormonların artısıyle bırlıkte akınıtıda cogalıyormusss bat ne zman senın

Bat 12 si umutlanmakda istemiyorum psikolojik yapıyorda olabilirim sonra çok üzülüyorum diye duymamazlıktan geliyorum ama özellikle sol kasığımda hafif batmalar ve ağrılar hissediyorum birde böyle adet olacak gibi ağrım var gibi geliyor birde göğüslerimde bir büyüme söz konusu (ben kendimde fark ettim ama bu eşimin tezi aslında )ama tamamen kendimde uyduruyor olabilirim onun için psikolojik yaptığımı düşünüyorum yoktur birşey diyerek oturuyorum

kızlar yaa hala ovulasyonda çift çizgi çıkması hiçç normal değil.

ne koyulukta benimde ovulasyon testim hep çift çizgi çıktı ama kopkoyu olan çizgi de hiç çıkmadı bende bu ay testleride alıp doktora gitcem acaba yumurtlama problemimi var diye. Hep çift demişsin anatolyacım ama hep koyu mu hep açıkmı nasıl ?

benim bat 29 aralıktı 28 aralık gecesi karnıma göğsüme karın boşluğuma falan batmalar olmuştu sabah test yaptım bingooo! bebeğim varmış inşallah sende de vardır

hayırlı olsun e ne zamandır topikte halay çekmiyorduk iyi haber bu :)))

igdeçiçeğim valla sen bu işi biliyorsun bi daha rüya görür görmez sana yazacağım ben :)))

benim adetime 1 hafta kala tuhaf bir ağrı başlamıştı karnımda adet günüme kadar sürdü hala da devam ediyor ne adet sancısına benziyordu ne gaz... göğüslerim acıyordu hafif batmalarımda olmuştu gebeliğimi öğrenmeden önceki gece inşallah sen de benim gibi hayırlı haberi alırsın canım yani ben de senin gibi bütün belirtilere bir sebep buldum umutlanmamak için ve batı beklemek çok gıcık yaa insan çok sabırsız oluyor

Yani cidden çok gıcık bu durum acaba ben kendimmi uyduruyorum diye düşünmekte çok tuhaf bir durum inşallah ben uydurmuyorumdurda size bende müjde veririm bata 8 gün var daha bekle kara kızım bahtın açılsın hesabı tam vallaha

hadi bakalım inşallah bebişime bir kardeş daha gelir

Son 10 günüm bat'a ,geri sayım başladı
Al bendende sekiz gün beraberce sayarız hatta bu gün test bilem aldım son gün yapmak üzere bakalım o kadar sabredebilecekmiyim
hadi bakalım inşallah bebişime bir kardeş daha gelir
İnşallah canım benim allah söyletiyordur inşallah peki sende bir miğde problemide varmıydı bende bulantı diyememde bir yangı söz konusu

İnşallah canım benim allah söyletiyordur inşallah peki sende bir miğde problemide varmıydı bende bulantı diyememde bir yangı söz konusu

evet bende de gebeliğimi öğrenmeden 1 hafta önce başlamıştı mide yanması ne yesem midem yanıyordu

ah o yalancı hamilelik belirtileri ,bende de var mide yanması ,çabuk acıkma ,mide bulantısı ,dün göğüslerimi elliyorum sıkıyorum filan acıyomu acaba diye ,kendi kendime evet acıyo ya diyorum sonrada bu kadar sıkarsan acır tabi salak diyorum ay çok komiğiz ya ..

ayyy hakkaten haaa bende sırf bundan korktuğum için kimseye ses çıkartamıyorum burasıda olmasa çatlayacam vallaha ne biliyon kız belkide gerçektir

evet anatolyacım mrvb doğru söylüyo bi şekilde silikte olsa çift çıkıyo zaten ovilasyon testi önemli olan aynı koyulukta yaada daha koyu şekilde çıkması

ayyy aynen ben de oyleyımmm sürekli kendimi inceliyorummm sonrada halime gülüyorummm

ayyy hakkaten haaa bende sırf bundan korktuğum için kimseye ses çıkartamıyorum burasıda olmasa çatlayacam vallaha ne biliyon kız belkide gerçektir

kızzz ben de kimselere birşey soyleyemıyorum gercekten de olsa kendımde uyduruyor olsamda sadece sizinle paylaşıyorum ama sonra fos cıkınca valla sizide umutlandırdıgım için adet odlum diye size soylemeye bıle utanıyorummm neyse kızlar bu konuda birbirmize karşı anlayılı olalım en iyisi bizi en iyi biz anlarız
HERKES İSTEDİĞ KADAR BELİRTİ UYDURSUNNN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…