Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

herkeşlere bebişli sağlıklı mutlu huzurlu koca göbüşlü yıllar diliyorum benim batıııımmmmmmm teeeeee 1 şubat uzun bir döngüm var maalesef, nisanbucum sen kendini iyi hissetmez takip edemezsen bizler sana yardımcı oluruz.
Anne olan arkadaşlarada bu topiği açarak bizi birbirimize kaynaştıran nisanbucum başta olmak üzere güzel hamilelikler sağlıklı bebişler diliyorum :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:be topiğin vazgeçilmezi halaylar :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

Nisanbucum, benimm BAT ne desem boş şimdi ayın 11-14 -20si olabilir geçen sefer erken gelince şaştı. Beni ekle ama BAT'a bişi yazma ya da her an olabilir de. :KK1: Tekrar herkese nice mutlu yıllar :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

yılbaşı ertesi çalışmaya mecbur ,eli mahkum ,iş yerininin yolunu tutan benden kocaman günaydın ,tabi bugün gelen olursa :))

yılbaşı akşamınız nasıl geçti bakalım ,benim çok sevdiğim bir arkadaşım, eşi ve kızı bizdelerdi ,hatta şu an hala bizdeler :)) ama ben işteyim ,dedim sabah kalkın güzelce kahvaltınızı hazırlayın karnınızı doyurun ,sonra ne yaparsanız yapın dedim :))
sağolsun yabancım sayılmaz uzun yıllardır arkadaşız .herkesi doyurur o şimdi ..

yılbaşı ertesi çalışmaya mecbur ,eli mahkum ,iş yerininin yolunu tutan benden kocaman günaydın ,tabi bugün gelen olursa :))

yılbaşı akşamınız nasıl geçti bakalım ,benim çok sevdiğim bir arkadaşım, eşi ve kızı bizdelerdi ,hatta şu an hala bizdeler :)) ama ben işteyim ,dedim sabah kalkın güzelce kahvaltınızı hazırlayın karnınızı doyurun ,sonra ne yaparsanız yapın dedim :))

ne kadar guzel bır dostluk kurmuşsun maşallah sanada gunaydın ben evdeyım ama ev işleri benı bekler

aysercim insan hayatında 1-2 tane gerçek dosta ihtiyaç duyuyor ,iyi veya kötü günde yanında olacak insanların olması çok güzel gerçekten ..

biz bu sefer totem yaptık :KK9: her sene arkadaşlarla beraber giriyorduk yeni yıla. bu kez başbaşa girelim dedik. evde kocişle filmler izledik.sizler neler yaptınız yılbaşı akşamı?

merhaba berkuncan, nasılsın canım? Neler yapıyorsun?

İyiyim iğdeçiceği asıl sen nasılsın biz çok güzel bir gece geçirdik dün arkadaşlarımızla beraber yemek muhabbet falan çok eğlendik silzer neler yaptınız bakalım :119: :119:
Birde benim son 3 gündür garip şekilde yoğun bir akıntım akıntım var anlam veremedim bat 12 si gibi ama yumurtluyorum desem 4 gün yumurtlarmıki insan?

İyiyim iğdeçiceği asıl sen nasılsın biz çok güzel bir gece geçirdik dün arkadaşlarımızla beraber yemek muhabbet falan çok eğlendik silzer neler yaptınız bakalım :119: :119:
Birde benim son 3 gündür garip şekilde yoğun bir akıntım akıntım var anlam veremedim bat 12 si gibi ama yumurtluyorum desem 4 gün yumurtlarmıki insan?

yumurtlama demeyin bana. o kadar uzun süre ovulasyonda çift çizgi çıktı ki :KK9: hatta dün yaptım ovulasyon testi gene çift çizgi çıktı :KK53:

yumurtlama demeyin bana. o kadar uzun süre ovulasyonda çift çizgi çıktı ki :KK9: hatta dün yaptım ovulasyon testi gene çift çizgi çıktı :KK53:

:KK1::KK1::KK1: çok tatlısın sen yaa anatolyacığım.Acaba senin hani anlatmıştın ya hormonlarının düzensiz oluşundanmı ovuluasyon çift çıkıyor ki?

:KK1::KK1::KK1: çok tatlısın sen yaa anatolyacığım.Acaba senin hani anlatmıştın ya hormonlarının düzensiz oluşundanmı ovuluasyon çift çıkıyor ki?

teşekkür ederim tatlım sen de öylesin :KK16::KK16::KK16: bilemedim ki canım :26: hormonal bozukluk var ama o 1 ay sürüyor. benim bir yumurtalık düzenli çalışmıyor bence. çünkü tüp bebekte de sol yumurta sonradan oluşmuştu.cuma günü de çift çizgi çıktı dün de çift çizgi çıktı. ama dünkü cumaya göre silikti. offff bir daha yapmıycam ovulasyon testi diyorum dayanamıyorum ki ben :KK6:

teşekkür ederim tatlım sen de öylesin :KK16::KK16::KK16: bilemedim ki canım :26: hormonal bozukluk var ama o 1 ay sürüyor. benim bir yumurtalık düzenli çalışmıyor bence. çünkü tüp bebekte de sol yumurta sonradan oluşmuştu.cuma günü de çift çizgi çıktı dün de çift çizgi çıktı. ama dünkü cumaya göre silikti. offff bir daha yapmıycam ovulasyon testi diyorum dayanamıyorum ki ben :KK6:

Belkide dediğin gibi peki sen şimdi ne zaman dr a gideceksin belli bir süre varmı ki?

Anladıım canım inşallah olsun artık diyorum umalım 2013 bebişlerimizin yılı olsun canım benim...

evet canım yeni yıldan sağlık, bebiş ve atama bekliyorum . umarım 2012 nin tekrarı gibi olmaz bu yıl :KK19: sonu 13 le bitiyor ama sayıların toplamı çift ediyor :KK9:

canım ovulasyon testi hcg hormonlarına da duyarlı bata yakın koyu çıkarsa gebelik işaretide olabilir baya koyu mu çıktı çizgi :18:

canım ovulasyon testi hcg hormonlarına da duyarlı bata yakın koyu çıkarsa gebelik işaretide olabilir baya koyu mu çıktı çizgi :18:

canım bat yakın değil sanırım. cuma günü koyuydu dün ise sanıırm daha silik. bata yakın yaptıklarım hep koyuydu ama gebelik negatifti. vücudum anormal benim yahu. utanmasa bütün kuralları yıkacak :KK9::KK9: bata yakın ovulasyonda çift çizgi çıkanların çoğu hamileymiş ama bir bana denk gelemedi :KK47:

canım bat yakın değil sanırım. cuma günü koyuydu dün ise sanıırm daha silik. bata yakın yaptıklarım hep koyuydu ama gebelik negatifti. vücudum anormal benim yahu. utanmasa bütün kuralları yıkacak :KK9::KK9: bata yakın ovulasyonda çift çizgi çıkanların çoğu hamileymiş ama bir bana denk gelemedi :KK47:

bir gün sanada denk geleck canım o çift çizgiyi bir gün gebelik testinde de görecez inşallah :)))

X