Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canımmm aynısı bende de oluyorr yaa bazen ilişki esnasında karnımın altında bı baskı, kasıklarımda batma oluyor ama bende neden kaynaklandıgını bılmıyorum arada sırada oluyor, sonradan farkettım kı adet donemıme cok yakın zmanalarda yaşarsak o zmanlarda oluyor sanki ay yada bana oyle geldı ama bılen varsa bızı aydınlatsa ıyı olur

ya bende ilk defa bu ay oldu ve bu son 2 defadır oluyo belkide dediğin giib gün yaklaştığı için oluyodur ama bilemiyorum ilk defa oluyo bende bilen biri varsa yardımcı olsa :26:

canımmm aynısı bende de oluyorr yaa bazen ilişki esnasında karnımın altında bı baskı, kasıklarımda batma oluyor ama bende neden kaynaklandıgını bılmıyorum arada sırada oluyor, sonradan farkettım kı adet donemıme cok yakın zmanalarda yaşarsak o zmanlarda oluyor sanki ay yada bana oyle geldı ama bılen varsa bızı aydınlatsa ıyı olur

bende her zaman olan bişi ilk defa olması ne anlama gelir bilemem ama bende sürekli olduğu için adete yakın rahim aşağı iniyo ya ondan diye düşünürüm hep ama bu bnm düşüncem :))))))))

Kızlar bilgisayarım sizlere ömür :KK43:( Yeni yıl süprizi :) Okuldan girebildiğim kadar girecem, akşamları da artık bizim kızın bilgisayarını alabilirsem ne mutlu bana. Bu arada bugün evlilik yıldönümüm 14 yıl bitti. Sizleri çok seviyorum, görüşürüz.

nice senelere ablacım :)))

Hadi güne mutlu başlayıp, mutlu devam ettirelim inşaAllah!.. Sabah ilk iş ayna da kendinize gülümseyin. Göreceksiniz daha mutlu hissedeceksiniz kendinizi. sonrada karşılaştığınız arkadaşlarınıza kocaman bir gülümse verin!. . :))) Ben burdan hepinize kocaman gülümsüyorum. Ha bu arada unutmadan ''gülümsemek sadakadır.'' diyor peygamberimiz... Hepinize hayırlı günler!..

motivasyon için çok sağol iğdeçiçeğim :))) iyi geldi gerçekten masamda ayna var hemen baktım güldüm kendime :KK54:

Uykuyu dağıttım vallaha gene herkes mışıl mışıl uyuyorken ben buradayım nöbette :KK1: bu arada kızlar ben dün bir rüya gördüm rüyamda baya sağlam hamile idim kocaman bir karnım vardı hatta doğuracakmışım falan diye böyle bir heyecanla uyandımki tarif edemem umarım gerçeğinide yaşarım diyorum....

ay inşallah rüyan gerçek olur bitanem. ben de geçen görmüştüm bir rüya. kalabalık bir ortamdaydık.önümde kucağında sarışın bukle bukle saçları olan 2-3 yaş arası bir bebği kucağında tutan kadın vardı. bebk bana "anne" dedi. kadın "o senin annen değil" deyince "ama o da anne" dedi. "nerden biliyorsun?" dedik "bana doğa söyledi. doğa fısıldıyor" dedi. :KK9:

Kızlar bilgisayarım sizlere ömür :KK43:( Yeni yıl süprizi :) Okuldan girebildiğim kadar girecem, akşamları da artık bizim kızın bilgisayarını alabilirsem ne mutlu bana. Bu arada bugün evlilik yıldönümüm 14 yıl bitti. Sizleri çok seviyorum, görüşürüz.

Allah nice nice 14 yıllar nasip etsin inşallah güzel ablam.biz de snei çok seviyoruz. bilgisayarı hemen yaptırın ama biz sensiz ne yaparız :KK52:

ay inşallah rüyan gerçek olur bitanem. ben de geçen görmüştüm bir rüya. kalabalık bir ortamdaydık.önümde kucağında sarışın bukle bukle saçları olan 2-3 yaş arası bir bebği kucağında tutan kadın vardı. bebk bana "anne" dedi. kadın "o senin annen değil" deyince "ama o da anne" dedi. "nerden biliyorsun?" dedik "bana doğa söyledi. doğa fısıldıyor" dedi. :KK9: :

Yaaa çok etkilendim resmen tüylerim diken diken oldu yaa allahım inşallah rüyalar gerçek olsunnn :21::21::21:

motivasyon için çok sağol iğdeçiçeğim :))) iyi geldi gerçekten masamda ayna var hemen baktım güldüm kendime :KK54:

mrvbciğim, :))) işe yaradıysa ne mutlu bana. Şimdi ben de tebessüm ettim, senin yazdığını okuyunca. Allah razı olsun canısı!..

Uykuyu dağıttım vallaha gene herkes mışıl mışıl uyuyorken ben buradayım nöbette :KK1: bu arada kızlar ben dün bir rüya gördüm rüyamda baya sağlam hamile idim kocaman bir karnım vardı hatta doğuracakmışım falan diye böyle bir heyecanla uyandımki tarif edemem umarım gerçeğinide yaşarım diyorum....

berkuncan, canım yaa, hadi Rabbim ruyanı hayırlara çıkarsın. Bu arada aklında olsun canım, ruya yoruma çıkar. ruyanı ilk anlattığın kişi çok önemlidir. Keşke ilk yorumlamayı yapabilseydim sana. ama olsun biz yine de, yorumumuzu yapalım belki Rabbül Alemin hayırlara vesile kılar. Gönlünü ferah tut canım. İstediğin güzellikler elini uzatıpta tutacağın kadar yakın... :)))

Sevgili ikizler, Allah eşinle, kızınla ve doğacak yavrunla hayırlı, bereketli güzel bir ömür, güzel bir beraberlik nasip etsin inşaAllah!..

inşallahhhhh. Rabbim isteyen hiç kimsenin rahmini, kollarını boş koymasın. çok zor beklemek.

Anatolyacığım, ne güzel dualar bunlar böyle. İnsan içi açılıyor. Kişi başkası için her dua ettiğinde yanında bulunan melekler de, amin dermiş ve eklermiş, ettiğin dua senin için de olsun dermiş.

ay inşallah rüyan gerçek olur bitanem. ben de geçen görmüştüm bir rüya. kalabalık bir ortamdaydık.önümde kucağında sarışın bukle bukle saçları olan 2-3 yaş arası bir bebği kucağında tutan kadın vardı. bebk bana "anne" dedi. kadın "o senin annen değil" deyince "ama o da anne" dedi. "nerden biliyorsun?" dedik "bana doğa söyledi. doğa fısıldıyor" dedi. :KK9:

Canım benim, geç kalmakla birlikte senin ruyana da bir yorum getirelim inşaallah. Allah sana o çocuğun ağzıyla konuşmuş, başkalarının çocuklarına bakıpta benim niye yok diye üzülme, sana da en kısa zamanda vereceğim diyor. Ben hala Rabbimizin çok ama çok yakın bir zamanda seni sevindireceğini düşünüyorum.Bunu sana daha önce de söylemiştim hatırlarsan canım. Rabbim yanıltmasın ve hayırlara çıkarsın inşaallah!..

bakalım canım zaman gösterecek. ya nisanbucuğum gibi hamile olduğumuzu yada olacağımızı rüyamızda gördük ya daaaa oynatmaya az kaldı :KK37:

''Bu arada nisanbunun ruyasını da ben yorumlamıştım.'' :)))

Anatolyacığım, ne güzel dualar bunlar böyle. İnsan içi açılıyor. Kişi başkası için her dua ettiğinde yanında bulunan melekler de, amin dermiş ve eklermiş, ettiğin dua senin için de olsun dermiş.

Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin inşallahhh.

Canım benim, geç kalmakla birlikte senin ruyana da bir yorum getirelim inşaallah. Allah sana o çocuğun ağzıyla konuşmuş, başkalarının çocuklarına bakıpta benim niye yok diye üzülme, sana da en kısa zamanda vereceğim diyor. Ben hala Rabbimizin çok ama çok yakın bir zamanda seni sevindireceğini düşünüyorum.Bunu sana daha önce de söylemiştim hatırlarsan canım. Rabbim yanıltmasın ve hayırlara çıkarsın inşaallah!..

''Bu arada nisanbunun ruyasını da ben yorumlamıştım.'' :)))

ne güzel bir yorum bu böyle canım benim içim kıpır kıpır oldu inan. yorumunu okudukça ümitlerim geri geldi. Allah razı olsun tatlım senden :KK16:

günaydın kızlar;
bende bu gece bir rüya gördüm ,ne olur yorumlayın bana bunu çok etkilendim çünkü
bir erkek bebek doğuyor ,annesi kabul etmiyor bebeği ,bana getiriyorlar ,bunu emzir, sende yeni anne oldun ,sütün vardır diyorlar ,bende bebeği emziriyorum ,kara saçlı bişey ama çok ta tatlıydı ,yüzüme bakıyor bi yandan da süt emiyordu ..sütüm o kadar çokmuşki ağzından akıyordu resmen..
çok güzel bir rüyaydı inşallah gerçek olur inşallahhhhh..:2:

günaydınn canlar nasılsınızzz ben pek iyi değilim:KK50::KK50: bu karın ağrıları arttı bende yaa birden saplanıyor karnıma birde sağ kasıgıma saplanıyor gecen hafta oyle bır saplanmışdiki kasıgıma agrı , yürüyordum ayakta bıle duracak gucumu kestı oturmaya yer aradım oturunca bıraz rahatladım ozman onemsememiştim ama tekrarlıyor ayrıca karnıma da aynı şekilde saplanmalar olmaya başladı offf ya ne olabilir kızlar belkide basit bir üşütme olabilir ayaklarımı üşütmüş olabilirm ama insan merak ediyor işte of şu gunum gelsede artık sonuclansaa yaa karın ağrısı hamilelik belirtisi olabilirmiki hiç böyle birşey duydunuz mu ???

kızlar nerdesiniz topik bugun bomboşş nisanbu sanırım hamileliğin etkilerini yaşamaya başladı pek ugrayamıyorum buraya nisanbucugum Allah kolaylık lar versın canım arada sırada kendinden haber ver bize :44::44::44:

Ay kızlar salak gibi ovulasyon testi alacağıma hamilelik testi aldım yaa offff adama yanlışlıkla hamilelik testi dedim, aklıma işe gelince geldi, tekrar gidemem de şimdi, gerçi çöpe mi gitcek ama benim öbürüne ihtiyacım vardı. Bebek olunca, çocuğu unutmasam bari bi yerlerde :KK52:

günaydınn canlar nasılsınızzz ben pek iyi değilim:KK50::KK50: bu karın ağrıları arttı bende yaa birden saplanıyor karnıma birde sağ kasıgıma saplanıyor gecen hafta oyle bır saplanmışdiki kasıgıma agrı , yürüyordum ayakta bıle duracak gucumu kestı oturmaya yer aradım oturunca bıraz rahatladım ozman onemsememiştim ama tekrarlıyor ayrıca karnıma da aynı şekilde saplanmalar olmaya başladı offf ya ne olabilir kızlar belkide basit bir üşütme olabilir ayaklarımı üşütmüş olabilirm ama insan merak ediyor işte of şu gunum gelsede artık sonuclansaa yaa karın ağrısı hamilelik belirtisi olabilirmiki hiç böyle birşey duydunuz mu ???

tünaydın canım . adet zamanın ne zamandı senin? geçmediyse hamile olabilirsin. geçtiyse de yumurtluyor olabilirsin.yada gaz sancısı bilemedim ki :26: hamilelikte karın ağrısını duymadım hiç.

Bu arada rüyalar müthişmiş, ne güzel ya Allahım hayırlar versin inşallah, çok güzel rüyalar bence artık bebekleriniz geliyor kızlar. :KK49:

günaydın kızlar;
bende bu gece bir rüya gördüm ,ne olur yorumlayın bana bunu çok etkilendim çünkü
bir erkek bebek doğuyor ,annesi kabul etmiyor bebeği ,bana getiriyorlar ,bunu emzir, sende yeni anne oldun ,sütün vardır diyorlar ,bende bebeği emziriyorum ,kara saçlı bişey ama çok ta tatlıydı ,yüzüme bakıyor bi yandan da süt emiyordu ..sütüm o kadar çokmuşki ağzından akıyordu resmen..
çok güzel bir rüyaydı inşallah gerçek olur inşallahhhhh..:2:

canım harika bir rüya hayırlara gelsin burada rüyaları en güzel igdeciçeği ve ikizler ablamız yorumlar ben yorum yapmıyorum inşallah onlar yorumlarlar ve yorumlarıda çıkar :))

X