Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Uykuyu dağıttım vallaha gene herkes mışıl mışıl uyuyorken ben buradayım nöbette :KK1: bu arada kızlar ben dün bir rüya gördüm rüyamda baya sağlam hamile idim kocaman bir karnım vardı hatta doğuracakmışım falan diye böyle bir heyecanla uyandımki tarif edemem umarım gerçeğinide yaşarım diyorum....

Herkeşlere günaydınlar:KK3:Hayırlı haftalar diyesim geliyo bugün pazartesi sanki :KK1: nasılsınız kızlar :KK16:

İyiyim iğdeçiceği asıl sen nasılsın biz çok güzel bir gece geçirdik dün arkadaşlarımızla beraber yemek muhabbet falan çok eğlendik silzer neler yaptınız bakalım :119: :119:
Birde benim son 3 gündür garip şekilde yoğun bir akıntım akıntım var anlam veremedim bat 12 si gibi ama yumurtluyorum desem 4 gün yumurtlarmıki insan?

Bizimkisi rutin bir gündü, ama gecesi harikaydı. :))
Herşey olabilir canım. Vücut ısını ölç bakalım ne diyecek. Ama benim de akıntım geçen ay fazlaydı. Muhtemelen Yumurtlama da olabilir. Değerlendir canım. Allah hakkında hayırlısını versin inşaAllah!..

Hadi güne mutlu başlayıp, mutlu devam ettirelim inşaAllah!.. Sabah ilk iş ayna da kendinize gülümseyin. Göreceksiniz daha mutlu hissedeceksiniz kendinizi. sonrada karşılaştığınız arkadaşlarınıza kocaman bir gülümse verin!. . :))) Ben burdan hepinize kocaman gülümsüyorum. Ha bu arada unutmadan ''gülümsemek sadakadır.'' diyor peygamberimiz... Hepinize hayırlı günler!..

Günaydınnnn kızlarrr nasılsınız görüşmeyelii nisanbu listeyi ocak olarak güncellemiş hadi bakalımm inşallah Yeni Yıl YeNİ umutlar listemizzz bu ayy hamilelerle dolsunn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

günaydın bayanlar bende tam günümde regli oldum saat gecikmesi bile olmadı malesef bat 27 ocak inşallah bu ay olur

Kızlar bilgisayarım sizlere ömür :KK43:( Yeni yıl süprizi :) Okuldan girebildiğim kadar girecem, akşamları da artık bizim kızın bilgisayarını alabilirsem ne mutlu bana. Bu arada bugün evlilik yıldönümüm 14 yıl bitti. Sizleri çok seviyorum, görüşürüz.

Bizimkisi rutin bir gündü, ama gecesi harikaydı. :))
Herşey olabilir canım. Vücut ısını ölç bakalım ne diyecek. Ama benim de akıntım geçen ay fazlaydı. Muhtemelen Yumurtlama da olabilir. Değerlendir canım. Allah hakkında hayırlısını versin inşaAllah!..

Bİlmiyorumki vücut ısım normal gibi ama sabah ölçmedim şimdilerde ölçtüm doğrumudurki?

Kızlar bilgisayarım sizlere ömür :KK43:( Yeni yıl süprizi :) Okuldan girebildiğim kadar girecem, akşamları da artık bizim kızın bilgisayarını alabilirsem ne mutlu bana. Bu arada bugün evlilik yıldönümüm 14 yıl bitti. Sizleri çok seviyorum, görüşürüz.

Ay ne mutlu ablacım nice yıllara yıl dönümlerinlerine inşallah 14 yıl maşallah......

güzel anne adayları hepinize günaydın ;
az önce birkaç tane suda doğum videosu izledim ,ay çok zor ya ,ben hamile filan kalırsam normal doğuramam ,korkarım bebeğe bişey olacak diye ,ama çok güzledi bebişler ya ,bende istiyorum :emir_bebek:

ikizler canım nice mutlu 14 yıllara inşallah ,bende senin yarı yılın kadar olmuşum ekim ayında 7 yıl bitti bizdede ,allah hepimize eşlerimiz ve çocuklarımızla güzel yıllar nasip etsin inş..

güzel anne adayları hepinize günaydın ;
az önce birkaç tane suda doğum videosu izledim ,ay çok zor ya ,ben hamile filan kalırsam normal doğuramam ,korkarım bebeğe bişey olacak diye ,ama çok güzledi bebişler ya ,bende istiyorum :emir_bebek:

Aslında en kolayı suda doğum diyebilirim herşey çok doğal bir şekilde oluyor normal doğum şansım olsaydı kesin suda doğururdum heralde.İlk doğumunu normal mi yapmıştın eylül?

Merhaba arkadaşlar ben bu topikte yeniyim ama sizlere özel bir sorum olacak lütfen yardımcı olun çok aklıma takıldı bu konu :26:

Kızlar şimdi benim bata 6 gün falan ve 1 haftadır kasık batmalarım vardı ama afedersiniz 4 gündür eşimle ilişkiye girerken :78: kasıklarımdaki batma felaket bi şekilde artıyor ve karnımın alt tarafında dolgunluk hissi oluyor. Yani ama bunlar dayanamayacağım şekilde şiddetleniyo yarıda bıraktırmak zorunda kalıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir :26:

Lütfen arkadaşlar çok canımı sıktı bu konu çok kötü oldum nettende baktım kist vs olabilir diyo ama güvenemedim ve moralim bozuldu :KK31:

Sizce neden olmuş olabilir aranızda yaşayan yada bilen varmı? belki gebelik varsa ondanmı diye geliyodu aklıma ama nette okuduklarım kafamı bulandırdı :KK31:

Merhaba arkadaşlar ben bu topikte yeniyim ama sizlere özel bir sorum olacak lütfen yardımcı olun çok aklıma takıldı bu konu :26:

Kızlar şimdi benim bata 6 gün falan ve 1 haftadır kasık batmalarım vardı ama afedersiniz 4 gündür eşimle ilişkiye girerken :78: kasıklarımdaki batma felaket bi şekilde artıyor ve karnımın alt tarafında dolgunluk hissi oluyor. Yani ama bunlar dayanamayacağım şekilde şiddetleniyo yarıda bıraktırmak zorunda kalıyorum sizce bunun sebebi ne olabilir :26:

Lütfen arkadaşlar çok canımı sıktı bu konu çok kötü oldum nettende baktım kist vs olabilir diyo ama güvenemedim ve moralim bozuldu :KK31:

Sizce neden olmuş olabilir aranızda yaşayan yada bilen varmı? belki gebelik varsa ondanmı diye geliyodu aklıma ama nette okuduklarım kafamı bulandırdı :KK31:

canımmm aynısı bende de oluyorr yaa bazen ilişki esnasında karnımın altında bı baskı, kasıklarımda batma oluyor ama bende neden kaynaklandıgını bılmıyorum arada sırada oluyor, sonradan farkettım kı adet donemıme cok yakın zmanalarda yaşarsak o zmanlarda oluyor sanki ay yada bana oyle geldı ama bılen varsa bızı aydınlatsa ıyı olur

Aslında en kolayı suda doğum diyebilirim herşey çok doğal bir şekilde oluyor normal doğum şansım olsaydı kesin suda doğururdum heralde.İlk doğumunu normal mi yapmıştın eylül?

yok canım sezeryan yaptım ,bebeğim tersti ,birde sorunlu bir gebelik sürecim olmuştu o yüzden mecburen ,ama herşey yolunda olsa bile yapamazdım normal heralde ,korkarım ben ,kendim için değilde bebek için ,ne bileyim yarıda bırakırsam sıkışır filan gibi korkularım vardı hep :)ama allahtan gözümü kapattım açtım bitti gitti herşey :)

X