Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canımmm topiğimiz yılın son ayıydı ama çok güzel arkadaşlar kurduk burda böyle devam edecek galiba topiğimiz inşallah bu topikte herkes biran önce bebişini kavusur
ayyy ne güzel söyledin yaa miniğimmmm benimmm bal gözlü bebeğimmm inşallah benimledirrr

Ayy evet ya bu topik hiç kapanmasın ne kadar rahatlıyorum sizlerle anlatamam inanın....

Amannn o göbüşün dolsunda ha 2012 ha 2013 değilmi ama allah sağlıklı evlatlar nasip etsin hepimize....

evet canımm göbüşümüze bebişimize gelsinn artıkkkk 2012yi yolladıkkkk bitti 2013 ü bebişlerimizzz içinnn çağıralımmmmm
2013 GELLLLLL AMAAAA BOL BEBİŞLİ GELLLLLLLL ELİNN BOŞ GELMEEEEEEEEEEEE

Son düzenleme:
Kızlarr bugün yeni yıl, yeni umutlar için dualarım sizinle. Hepimize sağlıklı mutlu ve bebişli bir yıl olsun. Ha bu arada bu topik bizim minikler büyüyüp evlenene kadar açık ona göre.

Kızlarr bugün yeni yıl, yeni umutlar için dualarım sizinle. Hepimize sağlıklı mutlu ve bebişli bir yıl olsun. Ha bu arada bu topik bizim minikler büyüyüp evlenene kadar açık ona göre.

Ablacımm inşaallah 2013 yılı sanada uğurlu gelir,inanıyorum ki daha 2013 ün ilk aylarında bebiş haberlerini duyucaz,aynen öyle bu topik kapanmasın ve bizim sana ihtiyacmız var daha senden öğreneceğimiz çok şeyler var iyiki tanıdık seni iyiki varsın

Nisanbucugummm canımm senin uğuruna inanıyoruzzz sen birde ocakk listesi yapsannnn ne iyi olur kızlarrr hadi
nisanbu ocak listesii yapsın diyenlerrr

kızlar günaydın herkese mutlu yıllar gönlünüzden geçenler başınıza gelir inşallah:))))))))

Sen iste yeterki bu eski listeyi ocak olarak güncelleyelim mi? yeni batları yazarız olur mu öyle

valla bence olur canımmm diğer kızlerda böyle olsun ister herhalde nede olsa 31 aralık bugun liste bitti artıkk OCAK listesi yapta patır patır gelsinnn yeni hamişler

lavinia1688 BATIM 8 OCAK nisanbucugummm

Yaaa dimi şimdi minicikler sonra birde büyüyecekler amannnn Ablacım sen böyle şeyler söyledikçe içim kıpır kıpır oluyor her defasında :119:
Herkes nereye kaybolduuuuu yaaa kimse yok

Ben yemek yapmakla meşgulüm akşam malum hazırlık var

herkese selammmm. bir yılı daha geride bıraktık. bu yıl bana hiç uğurlu gelmedi. 6 yıldır 3000 nüfuslu bir yerde çalışıyorum atama istedim olmadı. bebek istedim olmadı.üstüne anne annemi kaybettim. 2012 güle güle sana.yeni umutlarım 2013 adına. kızlar inşallahhh hepimizin gönlünden geçenler bu sene gerçek olur ve hepimizin sofrası 1 kişi artar, bir tabak daha eklemek nasip olur inşallahh. herkesin yeni yılı kutlu olsunnnn.göbişler bebekle dolsun

bu arada benim bat belli değil ki. ben bu ayı pas geçmiştim. nisanbucuğum benim adımı da ekle tabloya ama tarih yazmasaka olur mu? belli değil çünkü :26:

benimde normal şartlarda olması gereken ama olmasa ve bebiş olsa daha iyi olacak olan hastalık tarihim 7 ocak kızlar,ekleyebilir misiniz benide?

2013'den dileğim saglık huzur bol kazanç ve bu topikteki herkesin göbüşünün bebiş dolması Allah herkesin gönlüne göre versin öpüyorum sizi benim geniiişşş sevimli kk ailem

nisanbu canımm benide iliştir bu ay tırtım çünkü (dayanamadım test yaptım) batasıca bat' ım 5 ocak öpüyorum

tırtım dedim ama yinede umudum var kasık ağrılarım çok var nisanbunun tarif ettiği tarzda böölee bacağımı çeker gibin bide ateşim hiç düşmüyo yumurtlamamdan beri hatta dahada arttı 37.2 37 lerde seyrediyo nebilim amaaann yada ben soğuk algınlığı felan olcam herhalde ööle gebelik belirtileri uyduruyom işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…