Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

İkizler, çok üzüldüm canım. Acılarımız bizi birbirimize kenetliyor değil mi arkadaşım. Kendi yaşadıklarımı hatırladım birden. Geçen yıl dışgebelik sonucu seninkine benzer psikolojik sıkıntılar ben de yaşadım. Vücudum hamilesin diyor, aklım kürtaj oldun değilsin diyor. Kafayı yiyecektim nerdeyse. 3 ay hormon değerlerinin sıfıra inmesini bekledim.avrupa yakasından anadolu yakasına 4 ay önce taşınmıştık. Ne okulda, ne de mahallede kimseyi tanımıyordum. Ailemde uzaktaydı. 4 gün hastane de 1 ay evde yattım. iki kişiden başka kapımı çalan olmadı.Yaşadıklarımı, hissettiklerimi, kimseyle paylaşamadım. Depresyona girdim. Allahım gitsinde bi daha gelmesin o günler. Rabbim kimsenin başına vermesin!..Amiiinnn!.. Seni o kadar iyi anlıyorum ki, yüzeye çıkmak için dibe vurmak gerekiyormuş. Allah bi daha yaşatmasın arkadaşım!..

mrvbciğim, :)) hakikaten aklın yolu bir. Benimki de, önce fiili dua sonra sözlü dua diyor. Bence eşlerimizde aynı frekansta. :)) Kurban olduğum, çok bekletmeden hepimize katındaki en hayırlı evlatları verir inşaAllah!.. Bu topikteki herkes için dua ediyorum. Rabbim nolur ellerimizi boş çevirme!..

kızlar yılın son ayında benim göbişimde bebiş oldu. bu ikinci denememiz.geçen ay korunmayı bıraktık.bu ay oldu Aallaha çok şükür.5 yaşına basacak bir kızım var.belki tam zamanı diye düşünüyorum.darısı tüm isteyenlerin başına.inşallah gönlünüze göre olur.

Amin amin amin Rabbim ellerimiz boş çevirmesin inşallah, bende herkesi tek tek sayıyorum gerçekten herkesin biran önce güzel haberlerini duymak için sabırsızlanıyorum

kızlar hastalandım yine

ben senden çok umutluydum ama. çok üzüldüm canım. ama hayırlısı olsun canım. diğer ay inşallah hep beraber çekeriz halayları.

ablam senin bu enerjine hayranım ya. bizlere çok güzel moraller veriyorsun Allah senden razı olsun.inşallah yüce Rabbim kısa zamanda bizlerin de yüzlerini güldürür inşallah.

ablam sen neler yaşamışsın öyle sen varya çok çok güçlü bir kadınsın.derdi veren Rabbim dermanını da veriyor inşallah.psikiyatriste gitmekle çok iyi yapmışsın.çok iyi geliyor insana. ben de gidiyorum ve iyi ki gitmişim diyorum. her şeyde bir sebep vardır güzel ablam demekki bizim de karşılaşmamız bu zamanaymış. belkim bu topikte bizlerin buluşması hamile kalmak içindir. kim bilir. ayyy ne de güzel olurrr. Rabbim duy sesimizi kırklarımızı karıştır bizlerin.

seni tekrar burda görmek çok güzel canım. özlettin ama kendini .ben de çocuğum olmuyor diye çok üzülüyordum ve psikoloğa gitmeye başladım.çevremde beni anlayabilecek, benim yaşadıklarımın en azından bir kısmını yaşayan kimse yok. amaaaa sizler varsınız ve ben hepinizi çok ama çok seviyorum.iyi ki varsınız kızlar.

Merhabalar..bizimde 3.ayımız korunmayı bırakalı..Bu ay regl'im 9-10 gibi olcak olursa eğer..her ay hevesle bekliyorum kısmet diyelim napalım..
Allah isteyen herkese versin tabi ilk önce bana:)

Yhaaaa kızlar belim bukunum koptu sarma sarıyorum diye yarın hani yılbaşıya malum sanki mecbur gibi delilercesine yemeliyiz ya onun hazırlıkları içerisindeyim yarında zencefilli yılbaşı kurabiyelerimi yapacağım ohhh yemede yanında yat

Merhabalar..bizimde 3.ayımız korunmayı bırakalı..Bu ay regl'im 9-10 gibi olcak olursa eğer..her ay hevesle bekliyorum kısmet diyelim napalım..
Allah isteyen herkese versin tabi ilk önce bana:)

Azıcık beddua gibim ama olmassın inşallah canım yaa....

Günaydın Kızlarr nasılsınız yeni yılınız şimdiden kutlu olsunnnnn yeni bir yıl yeni umutler demek ..... bu YIL hepimiz için hayırlı haberler alacagımız bir olsun bu yıl tüm dilekleriniz gerçekleşsin bebişleriniz göbüşlerinize gelsinn ...
HERKESE BOL BEBİŞLİ,SAĞLIKLI, HUZURLU ,MUTLU BİR YIL DİLİYORUMMMMM.....
2013 BİTMEDEN BEBİŞLERİMİZ KUCAKLARIMIZDA OLSUN İNŞALLAHHHHHHHHH

Günaydın canım seninde yeni yılın kutlu olsun inşaalah çok güzel bir yıl olur senin için ve bu topikteki diğer arkadaşlarım için..Hiç bi zaman umudunuzu yitirmeyin dediğin gibi her yeni ay her yeni yıl yeni bir umut,diyoruz ya herşeyin vakti saati ver diye bakın bir ay daha bitti ve burdaki arkadaşlarımda bebişlerine bir adım daha yaklaştılar,hepinizi seviyorum bir duygusallıktır 2 gündür zır zır ağlıyorum

Son düzenleme:

nisanbu cugum neden ağlıyorsunnn canımm ağlama bebişini düşünnn ... o senin için çokk kıymetlı yeni yıla 2 kişi olarak giriyorsun sen artıkk canım evet 1 aydır birlikte güzel bir arkadaşlık kurduk sen bebişine kavustun inşallah bizde yeni yılda yeni ayda kavuşuruz bebişimize benim BAT ıma 1 hafta kaldı bu hafta gecmez bana artıkk arada bir karnıma ağrılar giriyor... ben cok karınagrısı ceken biriyım ama bu seferki degısık ağrılar saplanıyor cıkıyor gibi acaba bu bir belirtimidir birde acayip midem kazınıyor hemen acıkıyorum herşeyi yiyecek gibiyim aklımdan yemkler geciyor bunlar belirtimidir bilemiyorummmm

Ayy hadi inşallah belirti olsun bu yılın son hamişlerinden olda 2013 e kalma.....

Herkese günaydınlarrrr kızlar hepinizi tanımış olmaktan çok mutluyum bana 2012' nin sonunda kötü geçirdiğim bu yılı çok güzel bir moralle kapattırdığınız için çok seviyorum kk yı :119::119::119: her neyse siler ve kendim için bir takım yeni yıl dileklerim var umarım tutar Yeni Yılde hepimizin göbüşünde bir yaramaz olsun ve o yaramaz 2013 de doğsun bize dünyayı dar etsin, ağlasın, sızlasın, acıksın, kirlensin, gülsün kahkalar atsın ve bizleri dünyanın en mutlu anneleri yapsın Dilerim bi mevlamdan hepimiz için güzel başlangıçların olacağı bir yıl olsun kızlar MUTLU YILLARRRRRR

Canım inşaallah 2013 ün ilk haftaları senden güzel haber alırız kasık ağrısı bendede olmuştum bacağımdan kasığıma çekilen bir ağrı,bende çok yemek yiyordum canım iştahım açılmıştı inşaallah sende minecığınla giriyosundur 2013 e, nedenmi ağlıyorum saçma sapan şeylere duygu patlaması yaşıyorum canım yaa bugün daha iyiym dün kötüydüm bi alınganlıktır gidiyo bakalım inşaallah düzelirim canım

Ayy canım ne güzel dilekler bunlar,bu yıl başka bir yıl olsun bu yıl bizim yılımız olsun göbekler bebişle dolsun

Son düzenleme:
Ayy canım ne güzel dilekler bunlar,bu yıl başka bir yıl olsun bu yıl bizim yılımız olsun göbekler bebişle dolsun

evet canım inşallah dolduralım artık şu göbüşleri allah sanada sağlıklı bir hamilelik nasip etsin inşallahhhh............

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…