Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

tabi şaka bi tarafa burayı bulması zor..ama bende öyle bir nick alımışki adımı soyadımı yazsam daha iyiydi:)

canım benimde ilk nick im adımdı ama sonra baktım bende ya tanırsam gibi endişelere giriyorum mail attım kk ya nickimi değiştirdim yalnız 1 kereye mahsus değiştiryorlar sende değiştirebilrisin nickini

ben çıkıyorum arkadaşlar biraz işe döneyim görüşmek üzere gününüz glk geçsin glz hbrler almak dileğiye

canım benimde ilk nick im adımdı ama sonra baktım bende ya tanırsam gibi endişelere giriyorum mail attım kk ya nickimi değiştirdim yalnız 1 kereye mahsus değiştiryorlar sende değiştirebilrisin nickini

aa bilmiyodum harika buu öğendiğim iyi olduu superr:) muckkks

bende kımseye hamıle kamaya calıştığımı soylemıyorum cunku ınsanlar cok acımasızca eleştirebiliyorlar bundan korkuoyrum sadece ıkı cok samımı arkadasıma soyledım okadar uzuluyorum cunku nıye başkasının benı uzmesıne ızın vereyım ben yeterınce uzulurken

Hahaha çok iyi yaaa Ama allaha şükür benim eşimden böyle sıkıntılarım zaten yok hamile kalınca benimkide çekilmez bir hal alacak diye düşünüyorum adam benim evde olmadığım vakitler utanmasa camları duvarları falan silecek bırak makinaya bulaşık yerleştirmeyi birde benim bu ameliyat davasından sonra aman allahımmmm yani benim hayalleriminde ötesinde bir adam olaup çıkacak sanırım fazla çekilmeyecek bir tip olacak diye düşünüyorum siz çektirirken bende biraz çekecekmişim gibi geliyor

Ayyy hakikaten öyle oluyor abla yaaa o yattığı kanepeye neft süresim var sinir oluyorum öylesine siftindikçe saat sekizde uyurmu insan yaa nasıl bir fizyoloji sahibi bunlar bilmiyorumki?

benım kocamda sağolsun yapar ben evde yokken elektrık supurgesını acar fırınımı sıler toz alır Allah razı olsun ondan ılgılıdır ole vurdumduymazda degıl
bı yemek yapamaz

ha ha evet tatlım,dilimi ısırıyorum anlatırken bu arada şükür kavuşturuna gelmedi demi kırmızılar ?

evet canım şükür kavuşturana :))) kırmızılar hala yok bel ağrısı bgn çok hafifi karın ağrısı var ovulasyondan daha koyu olan bir akıntım var ama bunlar hamileikte adet belirtisi de olabilir bilmiyorum test yapmaya cesaretim yok :)))

iyi fikir ya benim de adımı çok deşifre ediyo bütün konuşmalarında değişiyo mu birden yoksa o günden sonra mı onu kullanıyor oluyorsun?

iyi fikir ya benim de adımı çok deşifre ediyo bütün konuşmalarında değişiyo mu birden yoksa o günden sonra mı onu kullanıyor oluyorsun?

canım bütün konuşmalarında değişiyor nickin ancak senin konusman alıntı yapılmıssa o alınıtı yapılan konusmandaki nıckın aynı kalıyor malesef :44::44::44:

bende nıckımı begenmıyorum acarken bu geldı aklıma yazdım burda okuyorum ne guzel nıckler var ya

Hadeee toptan nick mi değitireceksiniz şimdi kızlar değiştirince haber verin haa Bu arada vallahi çok şanlısınız hepiniz kocalarınız yönünden dediğim gibi benimkisi daha yeni yeni başladı

kızlar sizlere danışmak istedim çok sıkıldım bu durumdan artık

ben 8 ay kontrol hapı kullandım sonra bıraktım ve artık adet öncesinde 2 gün kahve akıntım oluyor du kasım ayında kimyasal gebelik yaşadım ve adaete 9 gün kala kahve akıntım gelmişti geçen ayda yine 2 gün önceden kahve akıntım oldu sonrasında kırmızılar ama şimdi 4. günüm bugün hala kahve akıntım var ve kırmızılar yok ne yapacağım ya ooffff normalde bugün adet günüm delircem

Kızlar benim koca iş yapar yapmasına, nasıl baktı zamanında kızına banyosundan uyutmaya alt değiştirmekten yedirmeye çok ilgiliydi .Bir gece ben sallardım sabahlara kadar bir gece o sallardı. Çalıştığımız için bölüşürdük günleri. Ama sorun akşam tv karşısında uyuklaması, bir maç varsa ya da sevdiği kankileri gelirse o 8:00 de uyuyan adam dört yapraklı yonca benim gıcığım buna. Ama severim kocamı canım bakmayın siz bana. Hep derim bir daha dünyaya gelse yine onla evlenirim.

Hadeee toptan nick mi değitireceksiniz şimdi kızlar değiştirince haber verin haa Bu arada vallahi çok şanlısınız hepiniz kocalarınız yönünden dediğim gibi benimkisi daha yeni yeni başladı

ayy hakketen herkes toptan nick değiştirecek galiba kk yönetimi" başımıza iş açtın "diye bana kızacak

karışıklığa sebep olabilir şimdilik kalsın bakalım :)))

ohhh maaşallah zaten sen hep en iyisini hakediyorsun ablacım Allah bozmasın

o kadar da olur canım okdar kusur kadı kızında da olur maşallah Allah ağzınızın tadını bozmasın
benım kocamda hiçç film dizi izlemesini sevmez bende cok sevıyorum
o hep maç izlicek oyle bende onla maç izliyorum bana butun kurallarını oğratıyo futbolcuları tanıtıyor alıştım şimdi o olmayınca
bende farkında olmadan maç izliyorum

Bak buna çok güldüm işte alışkanlık oldu desene,bende evlenmeden önce arabaları sadece araba diye bilirdim evlendim eşimde arabaları sever onlar üzerinde konuşmayıda sever annem babam bile şaşırmıştı modelinden tutta, motor gücüne vergisini algısını öğrendim iş yerinde bilgisayardan bir bakıyorum arabalara bakıyorum öğlen aralarında bi araba görünce yorum yapıyorum burdaki arkadaşlarım erkek çocuğu gibi oldun iyice diyolardı

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…