Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

kızlar benım sağ göğsüme nefes aldıkça boyle bıcak saplanıyor gıbı oluyor nedenını anlamıyorum
neden olabılır acaba?:44::44:

aynen canım aynen alışkanlık mı oluyor anlamıyorum galıba uzum uzume baka baka kararıyor
bızde karardık arabalar maçlar felan:KK1::KK1::KK1:

Kızlar dün gece kötü bir rüya gördüm. Benden çok az kan geliyordu.Bebeğime bir şey oldu diye korktum.Bugün okulda bir şey yaşandı.İngilizce öğrt. de hamileymiş; ama kimseye söylememiş.Bugün kanaması olunca apar topar gitti.Bebeğe bir şey olmasın diye çok dua ettim, şimdi iyiymiş.Sanırım onun rüyasını gördüm.Dün sohbet ederken bana bir şey söylemedi.Sadece düşünüyoruz dedi.Ben de yardımcı olmak adına ovulasyon testlerinden, bir ay bu testi denediğimden bahsettim.Kadın yine söylememişti.Haaa, sonraki ay onu denerim o zaman dedi.Beni saf yerine koydu.İşe bak.İnsanlara yardımcı olmak adına bir parça özelimizi bile açıyoruz, kadın beni saf yerine koyuyor.Kendimi aptal gibi hissediyorum :KK37: Neyse....Bu arada okulda 3 hamileyiz. Okul ne bereketliymiş diye dalga geçiyorlar :KK9:

Kızlar dün gece kötü bir rüya gördüm. Benden çok az kan geliyordu.Bebeğime bir şey oldu diye korktum.Bugün okulda bir şey yaşandı.İngilizce öğrt. de hamileymiş; ama kimseye söylememiş.Bugün kanaması olunca apar topar gitti.Bebeğe bir şey olmasın diye çok dua ettim, şimdi iyiymiş.Sanırım onun rüyasını gördüm.Dün sohbet ederken bana bir şey söylemedi.Sadece düşünüyoruz dedi.Ben de yardımcı olmak adına ovulasyon testlerinden, bir ay bu testi denediğimden bahsettim.Kadın yine söylememişti.Haaa, sonraki ay onu denerim o zaman dedi.Beni saf yerine koydu.İşe bak.İnsanlara yardımcı olmak adına bir parça özelimizi bile açıyoruz, kadın beni saf yerine koyuyor.Kendimi aptal gibi hissediyorum :KK37: Neyse....Bu arada okulda 3 hamileyiz. Okul ne bereketliymiş diye dalga geçiyorlar :KK9:

canımm boşver kadının belki düşük tehlikesi vardıda kesileşmeden söylemek istemdi diyecegım ama ozman niye bıdakı aya demiş düşecegı kesin gibi ..neyse allah senin bebegıne güç versin inşallah ay kızlar bugun kendimi hiç ama hiç işe veremedim butun gun kk da takıldım off canım sıkıldı bu duruma bır sure kendıme kk yasagı koycam artık:KK20::KK20::KK20::KK20: ama sizler naptınız bakmadan da edemiyorum:KK25::KK25::KK25:

Bazen ne düşünüyorum, şu hamile kalma işi, biriktirselerdi spermlerini bir kaba da gidip şırınga edeydik, tövbe tövbe. Hergün değilki bu yumurtlama koca ayda zaten 4 gün bi işe yarıyor. O gün de adamın trip atası geliyor. Trip atmazsa maçı oluyor, o da olmazsa anasını özleyesi, davet edesi oluyor, ya da hiç olmazsa koltukta uyuya kalası oluyor. :KK52::KK52::KK52:

Benimkinin de başı ağrıyor (!). Bütün sülalesi ile telefonda konuşası geliyor. Tabii can sıkacak bir konu mutlaka çıkıyor ortaya. Al sana kavga sebebi. O işe yarayacağı dört, işe yaramamak için nerdeyse bütün çabasını sarfediyor :)) ama kızlar azmin elinden bişey kurtulamaz de mi? Enin de sonunda benim istediğim oluyor. oooohhhh canıma değsin. Yalnız öyle olunca da sonuç hüsran oluyor. Hadi hayırlısı inşaallah!..

Bak buna çok güldüm işte :KK1: :KK1: :KK1: :KK1: alışkanlık oldu desene,bende evlenmeden önce arabaları sadece araba diye bilirdim evlendim eşimde arabaları sever onlar üzerinde konuşmayıda sever annem babam bile şaşırmıştı modelinden tutta, motor gücüne vergisini algısını öğrendim iş yerinde bilgisayardan bir bakıyorum arabalara bakıyorum öğlen aralarında bi araba görünce yorum yapıyorum burdaki arkadaşlarım erkek çocuğu gibi oldun iyice diyolardı :KK55: :KK55: :KK55: :KK55:

aaaa bak eşlerimizde birbirine benziyor desene; benim eşimde tam bir araba delisi geçen sen doğum gününde araba şeklinde pasta yaptırdım ona senin çok sevdiğin bişey dedim ya senin resmin ya da araba demişti :KK52: tek rakibimiz araba desene

Son düzenleme:

canım hayırlara gelsin o arkadaşının ki malum olmuş sana, o söylemesin Allah göstermiş inşallah iyidir kendisi de bebeğide. Sizde 3 taneymiş bizim kurumda 12 tane hamile var nereye dönsem hamile çıkıyor karşıma geçende biri geldi bir tane de bu birimde var sensin değil mi dedi bende şaşırdım halbuki benim bebek istediğimi kimse bilmiyor ağzımı arıyordu sanırım bende aaaa öle miymiş haberim yok diye aklım sıra dalga geçtim ama içim kan ağladı keşke olsa diye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: acaba öle miyim diye düşünüyorum hala :KK1::KK1:

canım hayırlara gelsin o arkadaşının ki malum olmuş sana, o söylemesin Allah göstermiş inşallah iyidir kendisi de bebeğide. Sizde 3 taneymiş bizim kurumda 12 tane hamile var nereye dönsem hamile çıkıyor karşıma geçende biri geldi bir tane de bu birimde var sensin değil mi dedi bende şaşırdım halbuki benim bebek istediğimi kimse bilmiyor ağzımı arıyordu sanırım bende aaaa öle miymiş haberim yok diye aklım sıra dalga geçtim ama içim kan ağladı keşke olsa diye :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: acaba öle miyim diye düşünüyorum hala :KK1::KK1:

İçin kan ağlamayacak, yok öyle :KK19: İçini ferah tutup bebeğine kavuşacaksın. Aaaa, kızdırmayın beni. Şaka bir yana, gönlünü hoş tut ki, bebeğine bir an önce kavuşasın. Sizin kurum daha vahimmiş.12 taaaneeee :KK52::KK52::KK52: Dedikodu çabuk yayılır.Bana da pek alakam olmayan biri hamileymişsiniz dedi.Benim kafa da sonradan çalışır, kimden duyduğunu sorsaydım keşke. Densizlerden biri de ilki düşük olanın ikincisinin de düşük olma ihtimali yüksekmiş demesin mi? Orada da kafa çalışmadı.İlki düşük değil, gelişemedi veya ooooh içimi rahatlattın deseydim :KK53: Böyleleriyle dalga geçeceksin.Bende hikaye bitmez.Hamileliğim kesinleşmeden önce biri çocuk var mı diye soru, yok deyince öyle bir niyeee deyişi vardı ki, resmen kısırsın o zaman diyordu.O da başkasından duymuş bebeği.Ne zaman belli oldu bebek diye sorunca hani niyeee diye soruyordunuz ya o zaman dedim. İçimin yağları eridi.Hadsizler.Ay ben fena biri olup çıktım :KK17:

kıslar merabalar nasılsınız? ya yazdıklarınızı okudum da Allah iyiliğinizi versin çok güldüm:)

demek kocalarınız naza çekiyorlar kendilerini ha:) bizde de tam tersi ben istemiyorum adam tavuk gibi üstüme çullanıyor:)

bugün dersteyim son 5 dk felan yeni soru çözmeyeyim dedim çocuklarla muhabbet ediyorum neyse birine oğlum siz kaç kardeşsiniz diye sordum 9 kardeşiz hocam diyince ulaaan dedim içimden millet bir taneyi arar bunlar 9 kardeş dedim ve çoğu da öyle okuldaki çocukların ve çoğuda doğulu, bazen düşünüyorum batmana mı gitsem acaba oranın suyu bana yarar mı:) belki doğal beslendikleri için doğuruyorlar:)

aaaa bak eşlerimizde birbirine benziyor desene; benim eşimde tam bir araba delisi geçen sen doğum gününde araba şeklinde pasta yaptırdım ona senin çok sevdiğin bişey dedim ya senin resmin ya da araba demişti :KK52: tek rakibimiz araba desene

Hehehe benimkininde netten baktıgı tek şey arabalar. :KK55:

kıslar merabalar nasılsınız? ya yazdıklarınızı okudum da Allah iyiliğinizi versin çok güldüm:)

demek kocalarınız naza çekiyorlar kendilerini ha:) bizde de tam tersi ben istemiyorum adam tavuk gibi üstüme çullanıyor:)

bugün dersteyim son 5 dk felan yeni soru çözmeyeyim dedim çocuklarla muhabbet ediyorum neyse birine oğlum siz kaç kardeşsiniz diye sordum 9 kardeşiz hocam diyince ulaaan dedim içimden millet bir taneyi arar bunlar 9 kardeş dedim ve çoğu da öyle okuldaki çocukların ve çoğuda doğulu, bazen düşünüyorum batmana mı gitsem acaba oranın suyu bana yarar mı:) belki doğal beslendikleri için doğuruyorlar:)

hahaha benim eşimim okulunda da öyle 8 - 9 kardeş herkes birbiriyle akraba:KK37:

ben 4 yıldır hemen hemen her ay belirti yaşıyorum :KK1:

bence de nasıl oluyor bu boş verm? ben boş veremedim gitti. her ay aynı muhabbet. adetten hemen sonra aamaann olursa olur diyorum. adet zamanına yaklaştıkça başlıyor benimkiler gelmeye :KK37:
herşey Cenab- ı Hakk'ın takdiriyle ama acizane size bir tavsiyede bulunmak istiyorum çok samimi bir arkadaşım 22 aydır deniyordu yumurtlama zamanı hesaplama vs daha aklınıza ne gelirse sonrasında onun arkadaşına bi dr demişki hepsi hikaye adet bittiği gibi başla öyle günaşırı falan değil hergün ta ki beklenmeyen diğer adet tarihine kadar.arkadaşım o ay deneyemedi eşi şehir dışındaydı ben Allah ın izniyle denedim oldu ama hala bilemediğimiz ya düşüktü kese kaldı veya boş gebelik kürtaj oldum 2 ekimde kasımda düzenli adet gördüm inşaallah yine belirtiler var ve adetim bir gün geçti test yaptım salı günü silik çıktı sabırla 6. Haftaya gelmeyi bekliyorum o arkadaşımı sorarsanız eşi geldiği gibi çalışmslara başladı 16 haftalık hamile biraz zahmeti oluyor hergün ama değer bir mükafatı oluyor bu arada arkadaşımada bunu tavsiye edeninde 2 senedir olmuyordu oldu ama çok fazla yorulup hareket ettiği için düştü.bunların hepsi sebeblere baş vurma biz sebeblere başvurup neticeyi Allah tan bekliyoruz.inşaallah diğer aya tüm istiyenlere Rabbim nasip eder dualarım sizinle

İnşaallah ablacım o çektirdiğiniz günleride burda paylaşıcaz,benimki şimdi etrafımda pervane :KK1: akşam yemekten sonra o kanepeye bi yatardı önceden yapışırdı mübarek hayatım kola hayatım çekirdek,sinir olurdum :KK4: ama şimdi ben yatıyorum :KK1: aslında yine ben tez canlıyım mutfaktan bişey alacağım zaman tam kalkıp gidip kendim alacam yat sen bi kıpır kıpır gezip durma diyor kendi getiriyor :KK1: pek iyi oluyomuş yaa akşam eve geldiğimde kapıda karşılıyor botlarımı çıkartırken eğilmiyim diye şaşkınlık içersindeyim :KK1: adam bulaşık makinesine tabak koymaktan aciz yaa hiç mi görmedin boşaltırken koyarken :KK1: öğrenecek ama ablası :KK1: 9 ay boyunca bunun tadını çıkartmam lazım öldürsen benim kocam böyle şeyler yapmazdı :KK1: Darısı başınıza canlarım :KK16:

oy oyy süpermiş yaaa. senin kocana çektirmeye gerek bile yok kızz. maşallah o üzerine düşeni yapıyor :KK9: keyfini sür tatlım. 9 ay sonunda belkim alışkanlık yapar kocanda da devam eder bu tutumu :KK53:

bu arada arkadaşlar bişey paylaşıyım..şimdi ben bebek düşündükten sonra çevremdeki arkadaşlarımın tek tek hamile olduğu hbrlerin, alıyorum her ne hikmetse..eee tabi bende 6 aydır bişey olmayınca ve bu işin bu kadar zor olduğunu deneyimleyince çook rahatca çevremdeki hamiş arkadaşlara soruyorum (yaa nasıl oldu gerçekten zor ben de 6 aydır istiyorum vs)
ben tabiki morel hatta onlarında "yok canım merak etme bizde öyleydik sabret vs demlerini beklerken ..."cvp genelde şuu" ayy canım bi doktora gitsen sıkma canını vs"
ya mübarek kendileri sanki hamen olmuş..gene facde bir arkadaşımı görmüştüm hemen mesaj yazdım gene aynı beklenti bende yani onlarında, zor olduğu bir bekleme zamanı olduğunu söylemleri belki tavsiyeleri?
gelen mesaj aynen şöyle'tatlımmm bilmiyodum kusura bakma ..hayırlısı artık" tabi ben mort sanki ona kısırım dedim o da cvp yazdı:)

canım insanlar acımasız gerçekten. şimdiki aklım olsa hiçççç kimseye söylemezdim bebek düşündüğümü. bizim okulda bir arkadaş var. 2004 te evlenmişler. ilk tanıştığımızda aamaann çocuk sorumluluk demek hiç gerek yok demişti de şaşmıştım. ama şimdi onu çok iyi anlıyorum. nasip olur da tayinimiz çıkar yeni bir yere taşınırsak ben de öyle diycem. insanların bana acımasına hiç mi hiç ihtiyacım yok :KK19:

yumurtlama günü diye diye tavuk gibi görüyo bazen demekki :)))

:KK9: :KK9: :KK9: Allah bebişini versin kız alemsin yaa.

niye olmasın. batmana gidip hamile kalırsan bana da söyle . duyup da yapmadığım şey kalmadı bebek uğruna onu bilem yapmaya hazırım :KK9:

herşey Cenab- ı Hakk'ın takdiriyle ama acizane size bir tavsiyede bulunmak istiyorum çok samimi bir arkadaşım 22 aydır deniyordu yumurtlama zamanı hesaplama vs daha aklınıza ne gelirse sonrasında onun arkadaşına bi dr demişki hepsi hikaye adet bittiği gibi başla öyle günaşırı falan değil hergün ta ki beklenmeyen diğer adet tarihine kadar.arkadaşım o ay deneyemedi eşi şehir dışındaydı ben Allah ın izniyle denedim oldu ama hala bilemediğimiz ya düşüktü kese kaldı veya boş gebelik kürtaj oldum 2 ekimde kasımda düzenli adet gördüm inşaallah yine belirtiler var ve adetim bir gün geçti test yaptım salı günü silik çıktı sabırla 6. Haftaya gelmeyi bekliyorum o arkadaşımı sorarsanız eşi geldiği gibi çalışmslara başladı 16 haftalık hamile biraz zahmeti oluyor hergün ama değer bir mükafatı oluyor bu arada arkadaşımada bunu tavsiye edeninde 2 senedir olmuyordu oldu ama çok fazla yorulup hareket ettiği için düştü.bunların hepsi sebeblere baş vurma biz sebeblere başvurup neticeyi Allah tan bekliyoruz.inşaallah diğer aya tüm istiyenlere Rabbim nasip eder dualarım sizinle

Allah razı olsun arkadaşım.biz hiç zamana göre tutturmadık ya. hani 2 günde bir ,gün aşırı diyorlar ya biz ovulasyonu görünce bazen 3 günde bir bile yapıyorduk. hergün hergün canım istemiyor diyordum ben. ama aslında bir arkadaşım da hergün yapıyordu. Maşallah istediği zaman hamile kalıyordu. bu sefer ben de deneyeyim hergün işini. Rabbim sebep verir. kim bilir benim sebebim de senden hergün yapma işini duyup hergün ilişkiye girmektir belki.

bugün ayın yirmiyedisi ben hala kırmızı kartı yemedim ama hala idrar testimde de ikinci çizgi yok şaşkınım bu belirsiz beklemek beni baya strese sokuyo hayır hamile değilsemde kırmızı kartı yiyim öbür ay neler yapcam düşünüyüm değil mi:KK43:

İçin kan ağlamayacak, yok öyle :KK19: İçini ferah tutup bebeğine kavuşacaksın. Aaaa, kızdırmayın beni. Şaka bir yana, gönlünü hoş tut ki, bebeğine bir an önce kavuşasın. Sizin kurum daha vahimmiş.12 taaaneeee :KK52::KK52::KK52: Dedikodu çabuk yayılır.Bana da pek alakam olmayan biri hamileymişsiniz dedi.Benim kafa da sonradan çalışır, kimden duyduğunu sorsaydım keşke. Densizlerden biri de ilki düşük olanın ikincisinin de düşük olma ihtimali yüksekmiş demesin mi? Orada da kafa çalışmadı.İlki düşük değil, gelişemedi veya ooooh içimi rahatlattın deseydim :KK53: Böyleleriyle dalga geçeceksin.Bende hikaye bitmez.Hamileliğim kesinleşmeden önce biri çocuk var mı diye soru, yok deyince öyle bir niyeee deyişi vardı ki, resmen kısırsın o zaman diyordu.O da başkasından duymuş bebeği.Ne zaman belli oldu bebek diye sorunca hani niyeee diye soruyordunuz ya o zaman dedim. İçimin yağları eridi.Hadsizler.Ay ben fena biri olup çıktım :KK17:

Benimde etrafımda çok fazla luzumsuz olduğu için bebek istediğimizi kimse bilmiyor ama öle arada laf arayanlar oluyor işte ya yerseeen misali :KK53:

bugün ayın yirmiyedisi ben hala kırmızı kartı yemedim ama hala idrar testimde de ikinci çizgi yok şaşkınım bu belirsiz beklemek beni baya strese sokuyo hayır hamile değilsemde kırmızı kartı yiyim öbür ay neler yapcam düşünüyüm değil mi:KK43:

kan testi yaptırsana canım. acaba acaba diye kendini yiyip bitirme bence. ben de kırmızı kart yemedim.ama bu ay yumurtlamadığıma eminim oyüzden kan testine gerek duymadım.idrardaki gebelik testleri genelde güvenli ama bir arkadaşım idrarda çift çizgi çıkmasına rağmen gebe değilmiş. biri de idrarda negatif çıkmasına rağmen kanda gebelik çıkmış.bazen vücut acaba hamilemiyim diye şartlayınca da adet olamıyor. tecrübeyle sabit. ben çok yaşadım ama inşallah hamilesindir kanda gebeliğe baktır bence.

berkuncan canım sen nasılsın? neler yapıyorsun? ben birkaç gündür gripten halsiz kaldım. bugün de okula gitmeyeyim, evde dinleneyim dedim.

kan testi yaptırsana canım. acaba acaba diye kendini yiyip bitirme bence. ben de kırmızı kart yemedim.ama bu ay yumurtlamadığıma eminim oyüzden kan testine gerek duymadım.idrardaki gebelik testleri genelde güvenli ama bir arkadaşım idrarda çift çizgi çıkmasına rağmen gebe değilmiş. biri de idrarda negatif çıkmasına rağmen kanda gebelik çıkmış.bazen vücut acaba hamilemiyim diye şartlayınca da adet olamıyor. tecrübeyle sabit. ben çok yaşadım ama inşallah hamilesindir kanda gebeliğe baktır bence.

canım benim bir defa yaptırdım ayyy çok bozuldum canım çok sıkıldı bir daha idrarda çift çizgi görmeden kana gitmeyeceğim dedim, ama ne kadar daha dayanacağım bilmiyorum :KK1:

selam kızlar ,3 aydır çalışma halindeyiz ama bende de bir numara yok ,bebiş istioruz ,şimdilik denemeler devam ama bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum artık..

Aynen böyle üstüne vazife gibi görüpte soranları dövesim geliyor bunun adı terbiyesizlik başka birşey değil kahyasımısın kardesim belki benim çocuğum olmuyor olmayacak üstüne vazife sanki milletin çok kızıyorum ve çok üzülüyorum ama anlatmak mesele bu tiplere sorununu....
Her neyse dün eşim soruyor bu yumurtlama döneminde gün aşırımı yapacaz nasıl olacak diye :KK1: kıyamadım haline bendede bu ay bir umursamazlık mevcut amannnn dedim ha gün aşırı ha öyle ha böyle olacaksa öylede olur böylede olur canımız nasıl istiyorsa öyle olsun dedim :KK1: sanırım oda benden bu cevabı bekliyormuş adamcık uçuyordu mutluluktan ohhh bee dedi kendimi çok streste hissediyorum böyle görev gibi olunca dedi bakalım bu ayda böyle deneyeleim istedim belki sadece biz stres yapıyoruz diye olmuyor değil adamlarıda rahatlatmak lazım değilmi :KK1: :KK1: :KK1:

X