Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

evt ist dayım benim yaşım 38 memorialde tüp bebk kaç tl biliyormusun teşkkürler

deniz5853 ciğim, malesef erkeklerde bu problem hep var. Cuma günü kimyasal gebelik yaşadığımı öğrendim. Cumartesi kanamam başladı. pazartesi dr.uma gittim, eşime dedimki sende benimle gel. Benim ne işim var dedi. Malesef bizim gibi ince düşünemiyorlar. Çok fazla beklentiye girmiyeceksin onlarla ilgili.
Tüp bebek meselesini de, gittiğim bir dr varsa önce ona sor. Birazda araştır öyle başla canım. Hadi Allah yolunuda, bahtını da açık etsin arkadaşım...

laurana aramıza hoş geldin. Bende bu cumartesi Kimyasal gebelik sonucu bir düşük yaşadım. Ne sevinmiştim ağustosta anne olacağım diye. Neyse Hayırlısı Allah'tan.
Hiç moralini bozma canım. her gebelik olumsuz sonuçlanmaz. Şuan bu psikolojide olman normal. Ama zaman geçtikçe tekrar umut etmeye ve istemeye başlayacaksın. Kendine zaman tanı canım. Rabbim hepimiz hakkında hayırlısını versin inşaAllah!..

Ooooo... mrvb ciğim Rabbim hayırlara çıkarsın rüyanı canım. Neden olmasın be gülüm. Rabbül alemin herşeye kadir. Gelecek ay hepimiz birden hamile olsak ne güzel olur değil mi? Tıpkı rüyandaki gibi... Hadi hayırlısı...:)))

Güzel kardeşlerimm benim, nasılsınız, ben iyiyim. Biraz yoğun bir hafta geçiriyoruz okulda, yine de yazılanları takip ediyorum. Hepimizin yaşadığı aslında her zaman kendi yaşadıklarımız. Hamileliğe 1 hafta kala, ümitlerimiz, eşlerin yoğun ilgisi (!), ınternette gezdiğimiz sayfalar(bu arada gebelikle ilgili herhalde girmediğim forum, okumadığım erken belirti sayfası ve coldriver ın dediği gibi gebelik haftalarını ezberledim artık, belirti olmazmış bazılarında, bakın bu da bir ümit) sonra test günü yaşanan sancılar, sonunda görülen kırmızı kartlar, (tabii bazılarımız için mutlu haberler ki hepimiz birgün göreceğiz o çift çizgiyi) sonra :2::2::2: bir kaç gün ve tekrar denemeler. Bütün bunları sizlerle yaşamak çok güzel. zor olan ne biliyormusunuz, hele de yumurtlama günlerinde, adamı hoş tutma ve yaptığı abuk hareketleri görmezden gelme, çünkü küsüverirsek, Allahım bir hamile kalayım, burnundan getirmezsem bu günleri.

canım hoş geldin ne güzel ilk denemende tutturabilmişsin bebeğini kaybetmen tabiki üzücü ama bak bu sana teselli olabilir, bazılarımızı aylardır deniyor ama hamile kalamadık;
kalacak mıyız yoksa başka süreçlerle mi karşılaşacağız bunu bile bilmiyoruz. Umarım ilki gibi ikinci bebeğinde seni hiç bekletmez ve 9 ay sonra kucağına alıverirsin inşallah :)))

güne çok mutlu başlamama sebep olan harika bir rüyaydı Rabbimin izniyle bir gün gerçekleşeceğiz başka topiğede gitmeyiz burda ağustos ve eylül anneleri takılırız :))) nisanbu'cum bize yol gösterir önderimiz olur :))))

şu eş olayına çok güldüm hatta benim eşim bana sesini çıkarmıyorsun işin var değil mi gıt gıt gıdaaak günün mü yoksa diye dalga geçiyor :)))

Canım yaa bu eş meselesine ben de çok güldüm. Aynen bizde de öyle. işin kötüsü ben ne kadar alttan alsamda ne yapıp ediyor o gün bir tartışma çıkarıyor ve düzeltene kadar sabahın 5'i oluyor. bi gün dedimki, özellikle yumurtlama günlerinde kavga çıkarıyorsun dedim. ikizlerciğim, ben de diş biliyorum, bi hamile kalayım bak neler edicem ben sana diye. Hayır korkum şu: bigün hamile kalamadan elimde kalacak haberi yok. :)))

evt ist dayım benim yaşım 38 memorialde tüp bebk kaç tl biliyormusun teşkkürler

canım yanlış olmasın ama ya 4 ya 5 milyardı tedavi.ilaçlar da içinde.

ayyyyyy kız çok ama çokkk güel bir rüyaaa. hadi inşallaaahhhhhh en yakın zamanda

ayy ablam alemsin yaa. hay çok yaşa sen

şu eş olayına çok güldüm hatta benim eşim bana sesini çıkarmıyorsun işin var değil mi gıt gıt gıdaaak günün mü yoksa diye dalga geçiyor :)))

gıt gıdak günü mü

şşttt kızlar hamiş kalmadan kocişlere dokunmak yok hele bir hamile kalalım burda toplanır kararlaştırırız kocalara nasıl çektireceğimize

Bazen ne düşünüyorum, şu hamile kalma işi, biriktirselerdi spermlerini bir kaba da gidip şırınga edeydik, tövbe tövbe. Hergün değilki bu yumurtlama koca ayda zaten 4 gün bi işe yarıyor. O gün de adamın trip atası geliyor. Trip atmazsa maçı oluyor, o da olmazsa anasını özleyesi, davet edesi oluyor, ya da hiç olmazsa koltukta uyuya kalası oluyor.

kızz sende gece kur alarmı 3 e 4 e böl uyusunu işimiz var de. uykusuz kalsın da bak bakalım bir daha uyuyakalıyor mu valla 4 yıl oldu bebek için çalışalı. benimki hala ovulasyonda çift çizgiyi görünce yatağı gösteriyor yaw. yılmadı gitti benim adam

ayy cok dogru soylemıssın hakkaten ayda 4 gun işe yarayacakalar onda da bahaneler bahaneler benimki gecen akşam cok yorgunum dıye dıye saat oldu 11 bende sıkıldım artık kur yapmaktan vazgeçtim... sonra bı baktım ben tv izliyordum buda spor yapmaya karar vermıs yerlerde bı mekık cekıyor bı sınav cekıyor ama nasıl nefes nefese kalmiş...bende bi sinirlendim " Aşkım enerjin varsa başka bişeye harcayalım " diye cok pis laf soktum acayip bozuldu ama sonra gülmeye başladı..

bu arada günaydın kızlarrr ben dün akşam nihayet yumurtladım internette yumurtlama hesaplayıcısı yapmışdım ayın 25 i yumurtlama günümdü hakkaten dün akşam uzayan akınıtıyı gördüm kızlarr gercekten dogru cıktı çok şaşırdımm tabi hemen değerlendirdik bakalım bu ay olcak mı allahtan hayırlısı olsun inşallah

Günaydın canım yattınmı hemen kalkmasaydın

Abla nerden bulursun böyle lafları yaa sen çok yaşa emi

haydı hayırlısı gelıyor bebiş desene

bende ıkı gece ruyamda ust uste gelınlık gıydığımı kocamla tekrar evlendiğimi gördüm
netten baktım tabırıne cocuga yorumlamışlar benım ruyalar hep cıkar
gelıyor galıba bebeğim

İnşaallah ablacım o çektirdiğiniz günleride burda paylaşıcaz,benimki şimdi etrafımda pervane akşam yemekten sonra o kanepeye bi yatardı önceden yapışırdı mübarek hayatım kola hayatım çekirdek,sinir olurdum ama şimdi ben yatıyorum aslında yine ben tez canlıyım mutfaktan bişey alacağım zaman tam kalkıp gidip kendim alacam yat sen bi kıpır kıpır gezip durma diyor kendi getiriyor pek iyi oluyomuş yaa akşam eve geldiğimde kapıda karşılıyor botlarımı çıkartırken eğilmiyim diye şaşkınlık içersindeyim adam bulaşık makinesine tabak koymaktan aciz yaa hiç mi görmedin boşaltırken koyarken öğrenecek ama ablası 9 ay boyunca bunun tadını çıkartmam lazım öldürsen benim kocam böyle şeyler yapmazdı Darısı başınıza canlarım

Son düzenleme:
Günaydın canım yattınmı hemen kalkmasaydın
yattım canım hiç kalkarmıyım hemen belimin altına yastık koydum bacaklarımıda kaldırdım uyuyana kadar oyle durdum herhalde nisanbu aslında biliyomusun ben akınıtı takibi yaptım bu ay aynı nette okudugum şekilde yaşadım ilk önce pütürlü akınıtım oldu sonra su gibi ama kıvamlı akınıtım oldu arkasından uzayanı görmem gerekiyordu ama pazartesı gunu kesildi aslında cok üzülüdüm cunku akıntım tamamen kesilmişdi dedim galiba ben yumurtlamıycamm bu ay umudumu yitirmişdimki dün akşam yatmak üzereyken uzayan br akıntı geldi elimee ayyy dedimm gerçekten okudugum gibi oldu

ayyy hadi inşallah canım yaa rabbim" ol" dediyse bu ay inşallah gelir bebişim cünkü bu yumurtlama zamanı çalışıtık bakalım gerisi allah kaldı bende geçen ay gördüm rüyamda bebeğimi doğım yaptım hastanedeyım eve geldim süt kokulumm diye seviyordum cok net gördümmmm gözlerini filann bal gözlümmm dü o benimm

Son düzenleme:
ınş su bebekler bı gelırde bızde rahatlarız bnde bu ay olmazsa doktora gıdıcem ben evlenmeden bılıyordum zaten zor hamıle kalacagımı
cunku benım adetım hem az olur hemde kısa surer ve hıc bır yerım agrımaz hıç anlamam olduğumu oyle gogus sısmesı felan hayatta olmaz
bılmıyorum artık nasıpte varsa gelır yoksada kısmet artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…