Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

canım bende bişey sormak istiyorum sana..bende bu ay ovulasyon testi aldım ve çift çizgiyi bekliyorum..otamatik hesaplamalarda benimde en doğurgan olduğum günler 25 ile 30 günleri arası yumurtlama günümde 30.12.2012 tarihi gösteriyor.şimdi bende ovulasyon testinin çift çizgi çıkmasını bekliyorum ne zman çıkarsa o zaman eşimle birlitelik olsun istiyorum..öbür türlü zor oluyor çift çzigi çıkmadan çalışmak benide eşimide geriyor ve yoruyor ve hatta olmuyor:)
sana sorcağım soru sen yumurtlama gününden öncede çalışmalara başlamışmıydın..ben yanlış mı yapıyorum ne dersin?

Teşekkür ederim canım darısı başına inşaallah canım biliyorsundur belki takip etmişsin 6.ayda hamile kaldım bundan önce 2 yıl kadar doğumkontrol hapı kullandım özel birşey ne yaptım biliyormusun öncelikle bol bol dua hayatım,hz. zekeriyanın çocuğu olmuyormuşda onun okuduğu bir dua vardı tesbihat daha doğrusu Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyibeten inneke semiiddua. (dularımız seninle kısmında bu dua topiğini açtım)günde 7000 tane okunması gerekiyormmuş paylaştık kızlarla 1000 tane elimde tesbihmatik bunu hep boş kaldıkça çektim,onun dışında ovilasyon testiyle yumurta takibi yaptım,doktora bundan 5 ay önce gidip genel bi muayne olmuştum herşey normal diyip folik asit başlatmıştı,ilişki de yumrtlama haftası 2 günde bir ve ondan sonra kalkmadım canım sabahları kalkıp banyomu yaptım...psikolojimde nasıldı biliyormusun nasılsa bu ayda olmayacak artık ne zaman olursa şeklindeydi..

Son düzenleme:

kesinlikle sana katlıyorum arkadaşım:) şu spermleri biriktirip bizim enjekte etmemiz meselesi:) hakikaten hepizmizin aynı olduğuna inanıyorum hep aynı şeyleri yaşıyomuşuz gerçekten:)

25 inden itibaren yapmaya başla testi 2 çizi demek pozitif demek değil zaten canım çıkar ama ilk çizgiden daha az koyuluktadır sen o çizginin daha belirgin veya eşit koyulukta olmasını bekleyeceksin ama dediğim gibi çizgiyi görmeye başlayınca çalışmaya başla iki günde bir

teşekkür ederim canım cvp için:) Dua edicem bende aslında hep duacıyız bende genelde Esma-Ül Hüsna dan El-Halik-El Bari-El Musavvir diyerek Rabbime sığınıyorum iki gün öncede evde CEVŞEN buldum onu okumaya başladım.Hz Zekeriyanın duasınıda okurum artık..
ah şu kafayı takmama işini bir halledebilirsek her ay diyorum bende aman olmuyacak diye ama hep kalbimde umut oluyo işte:)

Hayırlısı canım elbet vakti saati vardır,sen yinede umudunu yitirme inşaallah hayırlı haberlerini alırız seninde

Hayırlısı canım elbet vakti saati vardır,sen yinede umudunu yitirme inşaallah hayırlı haberlerini alırız seninde

inşallah canımm hepimiz için hayırlısı artık..ama gerçekten seni o kadar heyecanla okudum ki geçen cuma akşama mesaim 6 da bitiyor..seni ovulasyon testleri topiğinde gördüm önce reglden hemen sonra ovls.testlerin hep çift çizgi koyuydu..merak ettim sonuç ne oldu diye o syaflara baktım sonucu göremedim..sonra senin bu topiğe yazmış olduğunu buldum heyecanla okuyorum seni tek tek :) hele mrv ile beraber ertesi gün gebelik testi yapmaya karar vermeniz :) ve ertesi sabah test yapıp test resmini koyman ibnan elinin nasıl titrediğini tahmin etmekte zorlanmadım gözümde canlandırdım..o kan testinin o gün çıkmayıp ertesi güne kalması (tabi o zman benim işten çıkmama 5 dk filan kaldı..arkadaşlar hadiii kapa bilgsyrı diye uyarıyolr bi tarafdan) öyle yani inan tanımıyorum seni ama gerçekten hamile testine heyecanlandım ve inan sevindim..çünki burda birilerinin benim zorlu süreçten geçip başarması benide motive ediyor ve rahatlıyorum:)

Canım benim en doğurgan günlerimm 20-25 arasında ve yumurtlam günüm 25 i diyordu ... bizde 19-20-22-25 bu gunlerde çalışma yaptık aslında benım 1gun yap 1 gün bırak şeklinde olmadı valla eşim artık gerilince bende pek zorlamadım ama ayın 25inde uzayan akınıtıyı gordum ogunde çalışma yaptık aslında 1 gun oncesınden de yapmak gerekıyor benım kı pek duzenlı olmadı ama sen direk 25inde başla 25-27-29-30 şeklinde yapın bence ovalasyon testi kullanmadım ben akınıtıyı baz alarak takip yaptım canım bakalım tutturabildikmı hayırlısı

bu arada arkadaşlar bişey paylaşıyım..şimdi ben bebek düşündükten sonra çevremdeki arkadaşlarımın tek tek hamile olduğu hbrlerin, alıyorum her ne hikmetse..eee tabi bende 6 aydır bişey olmayınca ve bu işin bu kadar zor olduğunu deneyimleyince çook rahatca çevremdeki hamiş arkadaşlara soruyorum (yaa nasıl oldu gerçekten zor ben de 6 aydır istiyorum vs)
ben tabiki morel hatta onlarında "yok canım merak etme bizde öyleydik sabret vs demlerini beklerken ..."cvp genelde şuu" ayy canım bi doktora gitsen sıkma canını vs"
ya mübarek kendileri sanki hamen olmuş..gene facde bir arkadaşımı görmüştüm hemen mesaj yazdım gene aynı beklenti bende yani onlarında, zor olduğu bir bekleme zamanı olduğunu söylemleri belki tavsiyeleri?
gelen mesaj aynen şöyle'tatlımmm bilmiyodum kusura bakma ..hayırlısı artık" tabi ben mort sanki ona kısırım dedim o da cvp yazdı:)

Canımm yaa çok sağol aslında şimdi sen böyle yazınca sende biraz kendimi gördüm neden diyeceksin bende ilk kk ya üye olmadan önce girip okuyordum nazlıefe ve edavut diye arkadaşlar vardı zaman zaman o zaman ne zaman diye bi topikti,aynı senin okuduğun gibi onları okuyup takip ediyordum orda edavut hamile kaldı ayy nasıl sevindim onunla beraber bende heycanlandım sonra üye olup onlara katıldım ordan nazlıefeyle tanıştım ve oda daha yeni hamile kaldı sayılır 8 haftalık oda, yani söyleyeceğim şu ki sende benim gibi içten sevinmiş ve istemişsin o heyecanı yaşamışsın seninde vaktin gelmiş yavaş yavaş Rabbim en kısa zamanda o heyecanı sanada yaşatacak bak göreceksin,gözüm üzerinde hadi gelsin bebişler

sen neyle korunuyordun canım bide kaç yıldr evlisin doktora falan gittinmi şimdi soru sırası bende aslında o söylenenler insanın canını çok sıkıyo ve çok etkileniyo bende bebek haberlerini duyunca sevinirdim o kişi adına ama içim burkulurdu,sende için dışında olan bi insansın ki iyi niyetle ne kadar istediğini ve nasıl olduğunu sormuşsun,aslında yapman gereken ne biliyormusun sana sorduklarında rahatlığın biraz daha tadını çıkartıyorum çocuk olunca rahatımız bozulacak kocamla biraz daha vakit geçireyim istiyorum veye çalışıyomuşşsun nasılsa kariyer yapıorum veya çok çalışıyorum bebek büyük sorumluluk bak sana ne kadar çok bahane buldum bunlardan birini söyle yoksa onların sana söyledikleri seni ezer insan ne cevap vereceğini bilemiyo..

inşallah canım hayırlı hbrni alırız inşallh...bende öyle yapıyım ozman bgn start verelim çalışmlara ..
valla bu forumda tanıyan birileri çıksa dışardan birileri beni rezil olduk(hiç özel hayat mayat kalmadı:) o değil eşim filan görmese burayı:) tam rezillik

nerden tanıyacak canım düşünsene ben gebelik testini ovilasyon testini eşimden önce burdaki arkadaşlarımla paylaştım,nerden bilsin eşin seni nicden mi hem işi gücü yok kk ya bakacak

yumurtlama günü diye diye tavuk gibi görüyo bazen demekki :)))

Canım senin koca bu tarife göre süper koca olmuş sanırım :))) darısı başımıza
Kadin aksam isten cikar, markete gidip ispanak alir,kosarak eve doner. Ustunu degistirir.
Mutfaga kosar,ispanaklari yaprak yaprak yikar ve pisirir.
Sonra sofrayi hazirlar, ama oda ne...?
Yogurt almayi unutmustur.
Ve hemen kocasini arar.
Ve iste 'kocadan kocaya' degisen cevaplar.

<******>
1) Ben gec gelicegim toplantim var. Yogurtsuz yeyin.........
*(Lacka Koca)*

2) Toplantim var yemege gelmiyecegim.Ama bari yogurdu alip kapidan birakayim.
*(Aldatan veya eve gelmemek icin bahane arayan ama bir yandan da vicdani sizlayan Koca)*

3) Aradiginiz no'ya su anda ulasilamiyor.....'
*(İste bu sahiden Aldatan Koca)*

4) Yahu Kadin,ispanagi aldin da yogurdu niye almadin........?
*(Hiyar Koca)*

5) Off, yinemi ispanak? Otlaya otlaya sigir olduk.........
*(Kalas Koca)*

6) Tamam alirim..............
*(Problem istemeyen monoton Koca)*

7) Tamam alirim, baska bir sey lazim mi...........?
*(Normal Koca)*

8) Aman,ispanaklami ugrastin Yapmadiysan disarida yiyelim.........
*(Super Koca)*

canımm kim çıkacak tanıdık cıksa bile kac bin tane üye var kk nın hiç sanmam deşifre olcagımızı ayırca demişsin ya arkadaşlarla paylaşınca aldıgım cevaplar üzüyor diye... canım ben varya artık kk dışında özel hayatım daki insanllarla bile hiç bişeyimi paylaşmıyorum burda ki insanlar birbirnini tanımıyor ama birbirine karşı cok sıcaklarrr kimse senin derdini eleştirmiyor ayrıca tanıdıgım bi insanın benim derdimi bilmesi beni rahatsız ediyor ama burası cok farklııı

iyiki varsı kk

haklısın vallahi..ben 3 yıldır evliyim 6 aydır bebek istiyoruz..eşim daha önce iş dolayısla şehir dışındaydı 15 günde bir ayda bir geliyodu (part time evliydik)
şimdi eşim tamamıyle yanıma geldi çok şükür..eee şimdi aileler hemen başladı (anneannem bile kzıım ben ölmeden göreyim diyo:)
ben sadece 3 ay korundum sonra eşim korunmaya devam etti..anam bilseydik korunmazdıkk:)
dün akşam eşim bile çocuk muhabbeti açılınca espirisne diyo..biliyonnn dimi dertsiz başımıza iş alıyoz.rahatımız bozulcak diyo:) hafta sonu bebekli misafirmiz vardı da ikimizde sofrada gözümüz kocaman açıp bi anneye bakıyoz bi babaya..sırayla yemek yiyolar bebek durmuyo ağlıyo vs.bi ara eşimle göz göze gelip bakıştık korku dolu gözlerle:)

valla benimki bazen monoton bazende normal koca ama genellikle normal koca sinirli stresli olursa monoton kocaya bağlıyor

ha ha evet tatlım,dilimi ısırıyorum anlatırken bu arada şükür kavuşturuna gelmedi demi kırmızılar ?

nerden tanıyacak canım düşünsene ben gebelik testini ovilasyon testini eşimden önce burdaki arkadaşlarımla paylaştım,nerden bilsin eşin seni nicden mi hem işi gücü yok kk ya bakacak

tabi şaka bi tarafa burayı bulması zor..ama bende öyle bir nick alımışki adımı soyadımı yazsam daha iyiydi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…