Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Allahtan umut kesilmez canım o yüzden herhalde kafayı sıyırmaya doğru adım adım ilerleyecez demektir Allahım aklımıza mukayet ol :90:

Canım benim adetlerim hep tarif ettiğin gibi oluyor, doktor kahverengi lekelenmeler önemli değil hatta kanama miktarını azaltır daha iyi dedi, senin de stresten adet oluşların değişmiş olabilir :)

topiğin hayırlı olsun canım herkes ugur getirsin inş.

aynen öle belirtiler doğru olsaydı ben doğurmak üzereydim bu ay bende kendimi hiiiiiiiiiiç dinlemeyecem bakalım ne kadar başarılı olacağım :)

ben 4 yıldır hemen hemen her ay belirti yaşıyorum

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım

bence de nasıl oluyor bu boş verm? ben boş veremedim gitti. her ay aynı muhabbet. adetten hemen sonra aamaann olursa olur diyorum. adet zamanına yaklaştıkça başlıyor benimkiler gelmeye

aynı ben :18::18:
adetime daha 4 gün var ama şimdiden iğrenç bir baş ağrısı, ara ara kasıkta kasılmalar..
bir de bu gün midem accayip bulanıyo..
ne yesem çıkarır oldum..
iyicene stres oldum yaaaaa

Maşallah ya ne bereketli bir topik oldu burası böyle,inşaallah hep birlikte böylece eylül anneleri topiği açarız

hayırlı olsun topiciğimiz bende katılmak istedim bat tarihim 30 aralık

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......

Kızlar ya dayanamadım test yaptım tatbiki negatıf. Daha erken 5-6 gun var daha aslında su erken gebelık testını yapsam belki ama moralım bozulmadı değil yanı. Tüm belirtıleri yasıyorum ama......
Erken gebelik testlerinde de çıkmayabiliyormuş canım.Hatta birisi eczaneden alınan testler, erken g. testlerinden daha iyi diye.Ben de normal test yaptım.Erkenden yaptığım için çıkmadı.Daha 4 veya 6 gün var.O moral bozukluğunu bilirim.Bekliyoruz bakalım.Çok şükür bu ay çamaşırı bile kirletmeyecek iç akıntı var sadece de "Ay göğüslerim şişti, midem bulantı." diye kendimi ümitlendirmiyorum. Bekliyorum "sürpriz yumurta"mı

Bende akıntı çok bu belirtti değil mi ben mı yanlış hatırlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…