Bu topik başka topik,yılın son ayı bizim ayımız olsun,göbüşler bebiş dolsun...

Hadi hayırlısı hangi tarihi yazayım şimdi 8 mi 10 mu ?istersen 10 yazalım garanti olsun
Evet evet, garanti olsun diye 10 yazalım.Biz eşeğimizi sağlam kazığa bağlayalım da... İnşallah bizim sıpa bu ay gelir. Yumurta akı gibi olan akıntı bugün de geldi, hayırlısı bakalım.

tahminim yumurtlama zamanin bos gecirmeseydin.belki yakalardin yumoslarin birini
nekadarzor, adetime 1 hafta var.30 günde bir düzenli adet gören biriyim.Acaba yumurtlama olur mu yine de? İki kere mi yumurtladım acaba?Ben yine de ilişkiye girdim.Eşim hasta old. için 1 kere girebildik; ama bakalım.Bu ay da olmazsa artık oluruna bırakacağım.

bıktım bu belirtileri saymaktan yahu. bir ay göğsüm acıyor karnım şişmiyor bu kez hamileyim diyorum adet oluyorum. karnım şiş göğüslerim ağrımıyor hah bu sefer oldu diyorum gene adetim. en güzeli belirtileri takmamak. taka taka kafayı yiycem

Aynen öyle galiba bizler ne zaman aaaamaaann diyip boşverirsek o zaman olacak Hadi o zaman hep birlikte ne diyoruzzz

Canım nazlıefe tedavi görmedi,bi sorun yoktu ama oda biz gibi her ay hayal kırıklığına uğruyordu galiba sonra boşverdi oluverdi

valla şimdi daha bi sevindim..
ben de her ay adetin ilk günü "boşverdim bundan sonra" diyorum..
ama boşvermeyip daha da fazla takıyorum

Kesinlikle belirtileri takmamak lazım. İki gün peş peşe ovu. testi pozitif çıktı adete 6-7 gün kalmasına rağmen.Bugün tekrar yaptım, azalmış. Çok silik değil; ama azalmış.Belirti aramayacağım artık.Olursa olur.

tebrik ederim canım hamileliğin hayırlı olsun benim bildiğim kadarıyla bu topiğin ilk müjdeli haberisin sabrınıda ayrıca kutluyorum nasıl bekledin bu kadar gün ve 5 gün daha

aynen öle belirtiler doğru olsaydı ben doğurmak üzereydim bu ay bende kendimi hiiiiiiiiiiç dinlemeyecem bakalım ne kadar başarılı olacağım :)

Aynen kızlar bende de öyle çok belırtı var kı göğüsler kasık ağrısı hafıf mıde bulantısı halsızlık ateş basması ama bunlar adet belırtısı aynı zamanda korkuyorum ya bu ay olmasını istiyordum ama fazla çalışmadık olsa şaşıracam zaten nasıpse tutar dedık Allah'a havale ettık nasıp artık hepimiz için hayırlısı olsun

valla şimdi daha bi sevindim..
ben de her ay adetin ilk günü "boşverdim bundan sonra" diyorum..
ama boşvermeyip daha da fazla takıyorum

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım

aslında boşvermeyi başaranlar bize anlatsalar değil mi nasıl başardılar ben şu boşvermeyi hiç başaramayanlardanım

canım, açıkçası ben mümkün olduğunu düşünmüyorum boşvermenin
yani içinde umut olduğu sürece, aklından hiç bir şekilde çıkmıyor..
ne zaman umudu kesersen, o zaman aklına gelmez.. :2:

allahım bu listede olan veya olmayan herkesi kavuştursun bebeklerineeeeeeeeeeee inşallahh

Beni de ekledinizmi BAT 20 Aralık bu arada boşvermek mi çokkkk zor ya kızlar ben ilişkinin ertesi günü belirtileri yaşamaya başlıyorum bir de geçen sene göğüslerimin şiş olduğu ve arkasından 3 gün süren adetin sonrasında bir de bete hcg negatif çıkmışken 1 hafta soonra hamilellik sonucu almıştım. Ancak maalesef 9 haftallıkken kalbi durdu aldıllar. ( Şimdi nasıl boşvereyim kaşımın duruşu değişse belirti sayıyorum. Bazen çok komik olabiliyorum tabii bir yerde okumuştum, göz bebekleri büyürmüş diye hergün aynada gözbebeklerime bakarken buluyorum sonunda sıyıracam o olacak Allah bana akıl hepimize bebiş versin AMİN...

Adet gününe 7-8 gün kalana kadar rahatım.Sonrasında soluğu kadınlar kulübünde alıyorum :) Geçen aylarda bende de pek çok belirti vardı.Göğüs şişkinliği mi dersiniz, hafif bulantı mı, kasıkta batma, göğüs damarlarında belirginleşme...İki ay öncesinde de çamur gibi kanamam oldu.Bu durumun sebebini bilen var mı?Kan tahliline göre gebelik yoktu.İlk günler damla damla çamur gibi lekeler, sonra da azar azar kanama.Son günlere doğru yine kahverengi çamur gibi kanama.8-9 gün sürmüştü.Böyle bir şey yaşayan var mı?

Benim ki 20 Aralık şimdi kendime buna kaptırıp sonra 3'ü geçince adetim geçti diye teste vurmayayım kendimi

Aynen bende 8 aralık ama stresten 4 gün daa süürer bende hamileyim die uyuyamam bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…